Asia: Swiadectwo o zdanym egzaminie na prawo jazdy :-)

Nowennę Pompejską zaczęłam odmawiać 7 kwietnia w święto Bożego Miłosierdzia w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. W 20 dniu odmawiania części bolesnej, w święto Matki Bożej Dobrej Rady, zdałam prawo jazdy. W dniu egzaminu miałam wrażenie, że Matka Boska czuwała nade mną, pomagała mi przezwyciężyć strach.

W tym dniu dopisała mi również słoneczna pogoda, egzaminator był też bez zarzutu. Była to moja 4 Nowenna Pompejska w tej intencji. Mimo niezdanych 3 egzaminów na prawo jazdy, nie poddawałam się, wierzyłam, że zostanę wysłuchana przez Królową Różańca Świętego. W czasie odmawiania nowenny czuje wewnętrzny spokój, opiekę Matki Boskiej.

Obecnie zaczęłam część dziękczynną za wysłuchaną prośbę. Otrzymałam też dużo łask od Maryi,o których nie prosiłam, m.in.: w moim małżeństwie zapanowała życzliwość, spokój, dobroć. Za wysłuchaną prośbę i wszelkie łaski chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego. 18 maja mam zamiar jechać do Częstochowy i podziękować za wszystko. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie. Ona czyni cuda.

Książka bł. Bartola Longo opisująca historię powstania sanktuarium w Pompejach

a także liczne objawienia

i cuda Matki Bożej

Pompejańskiej!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x