Asia: Swiadectwo o zdanym egzaminie na prawo jazdy :-)

Nowennę Pompejską zaczęłam odmawiać 7 kwietnia w święto Bożego Miłosierdzia w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. W 20 dniu odmawiania części bolesnej, w święto Matki Bożej Dobrej Rady, zdałam prawo jazdy. W dniu egzaminu miałam wrażenie, że Matka Boska czuwała nade mną, pomagała mi przezwyciężyć strach.

W tym dniu dopisała mi również słoneczna pogoda, egzaminator był też bez zarzutu. Była to moja 4 Nowenna Pompejska w tej intencji. Mimo niezdanych 3 egzaminów na prawo jazdy, nie poddawałam się, wierzyłam, że zostanę wysłuchana przez Królową Różańca Świętego. W czasie odmawiania nowenny czuje wewnętrzny spokój, opiekę Matki Boskiej.

Obecnie zaczęłam część dziękczynną za wysłuchaną prośbę. Otrzymałam też dużo łask od Maryi,o których nie prosiłam, m.in.: w moim małżeństwie zapanowała życzliwość, spokój, dobroć. Za wysłuchaną prośbę i wszelkie łaski chciałabym podziękować Królowej Różańca Świętego. 18 maja mam zamiar jechać do Częstochowy i podziękować za wszystko. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w modlitwie. Ona czyni cuda.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…