Czy nadszedł czas na forum?

Ilość komentarzy rośnie  w dużym tempie. Ponieważ ciężko się w tym wszystkim połapać i jeszcze ciężej przemieszczać między wpisami, stąd pomysł na otworzenie forum. Prosimy o Twój głos tej sprawie!

Sorry, there are no polls available at the moment.
0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
Aneta
07.02.12 22:33

Dzięki Matce Boskiej Pompejańskiej mam córkę,a byłam bezpłodna. Teraz będę się modlić to, żeby między moim mężem a mną ułożyło się. Ta modlitwa działa cuda.

lenas
lenas (@lenas)
08.02.12 08:04

Witam serdecznie-osobiście uważam, że forum jest bardzo potrzebne, bo spotykamy tu osoby, z którymi chcemy wymienić poglądy i spostrzezenia…Forum, to dobre rozwiązanie. Osobiście uważam, że jest bardzo potrzebne, chciałabym, aby znalazło sie tu miejsce dla rodziców nieuleczalnie chorych dzieci, którzy mogliby wzajemnie się wspierać, tak w codziennym życiu, jak i w modlitwie. Pozdrawiam serdecznie:)

Marta
Marta
30.11.19 08:39

Pomylilam się i czesc błagalna odmawiałam przez 23 dni a nie 27; dalej odmawiałam czesc dziękczynna i w 6 dniu części dziękczynnej dowiedziałam się ze powinnam była te 4 dni odmawiać jeszcze czesc błagalna. Czy nowenna liczy się? Mam dalek odmawiać czesc dziękczynna ?

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x