Jak odmawiać nowennę pompejańską?

Nowenna pompejańska zwana jest nowenną nie do odparcia z tego powodu, ponieważ Matka Boża dała obietnicę, że każdy, kto odmówi przez 54 dni różaniec modląc się o konkretną łaskę, ten ją otrzyma.Objawienie Matki Bożej z tą obietnicą zostało opisane przez bł. Bartola Longa i możesz przeczytać je tutaj.

Jeśli potrzebujesz pomocy – módl się tą nowenną! Zaproś do tej modlitwy innych! Podziel się otrzymanymi łaskami!

Jak odmawiać nowennę pompejańską?

To proste! Przez 54 dni odmawiamy codziennie 15 tajemnic różańca modląc się w jednej intencji oraz dodając do „standardowych” modlitw różańca kilka krótkich modlitw początkowych i końcowych.

Aby się nie pogubić, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu dni rozpoczęcia i zakończenia nowenny wraz z dniami przejścia części błagalnej (pierwsze 27 dni) w dziękczynną (drugie 27 dni).

Instrukcja nowenny pompejańskiej

Poniżej przedstawiamy krótkie instrukcje różańca i nowenny pompejańskiej.

1. Różaniec – czym jest i jak się na nim modlić? – Niezbędne podstawy

Nowenna pompejańska opiera się na różańcu.

Każdy widział różaniec, lecz nie każdy umie się nim posługiwać. Zatem przypomnijmy, czym jest modlitwa różańcowa.

 1. Różaniec składa się z trzech części (radosna, bolesna i chwalebna). W 2002 r. Jan Paweł II dodał część światła, której nie musimy odmawiać w nowennie pompejańskiej (chociaż warto! –  więcej…).
 2. Każda część różańca liczy 5 tajemnic – wymienione są one niżej.
 3. Z kolei każda tajemnica to jedna dziesiątka różańca. Tajemnice te rozważamy modląc się na danej dziesiątce.
 4. Tak więc policzmy: 3 części różańca x 5 tajemnic daje 15 dziesiątek do odmówienia codziennie w nowennie pompejańskiej.

Jeśli nie znasz wcale różańca i jego modlitw, to zobacz, tutaj jest wszysto wyjasnione.

2. Nowenna pompejańska krok po kroku 

 1. Najpierw żegnamy się znakiem krzyża.
 2. Potem podajemy intencję i mówimy: „Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca świętego”.
 3. Przechodzimy do modlitw początkowych różańca (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu) – odmawiamy jeden raz, na początku nowenny w danym dniu.
 4. Następnie odmawiamy różaniecpiętnaście tajemnic (15 dziesiątek) – nie musisz wszystkich na raz.
 5. Po skończeniu różańca modlimy się krótką modlitwą (błagalną lub dziękczynną – zobacz niżej). Wystarczy tę modlitwę odmówić raz na dzień, na końcu różańca.
 6. Na samym końcu modlimy się modlitwą „Pod Twoją obronę” oraz trzy razy z ufnością i wiarą mówimy: „Królowo Różańca świętego, módl się za nami!”

3. Modlitwy błagalne i dziękczynne w nowennie pompejańskiej

Modlitwy końcowe w trakcie części błagalnej – modlimy się tą modlitwą przez pierwsze 27 dni nowenny.

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Modlitwy końcowe w trakcie części dziękczynnej – modlimy się tą modlitwą przez drugie 27 dni nowenny.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach

Cena promocyjna 20,00 zł Cena 24,50 zł

4. Masz pytania?

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zajrzyj do tego poradnika „Najczęstsze pytania„!

5. Pomoce w nowennie pompejańskiej

Bezpłatna aplikacja do nowenny pompejańskiej na telefon, książka albo różaniec?

Zobacz tutaj:

Pomoce w nowennie pompejańskiej

Tajemnice różańcowe wg kolejności w nowennie pompejańskiej

Część pierwsza — Tajemnice Radosne

 1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
 2. Nawiedzenie świętej Elżbiety
 3. Narodzenie Pana Jezusa
 4. Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni
 5. Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni

Część druga — Tajemnice Światła (nie obowiązkowe)

 1. Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
 2. Objawienie się Pana Jezusa w Kanie Galilejskiej
 3. Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia
 4. Przemienienie Pańskie na górze Tabor
 5. Ustanowienie Eucharystii

Część trzecia — Tajemnice Bolesne

 1. Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu
 2. Biczowanie Pana Jezusa
 3. Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa
 4. Dźwiganie krzyża na Kalwarię
 5. Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa

Część czwarta — Tajemnice Chwalebne

 1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa
 2. Wniebowstąpienie Pana Jezusa
 3. Zesłanie Ducha Świętego
 4. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
 5. Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi

Zestaw pompejański + obrazki gratis!

Cena promocyjna 25,90 zł Cena 32,90 zł

2468
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1089 Wątki komentarzy
1379 Wątki z odpowiedziami
89 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
905 Autorzy
eniaMagdalenaJolkaNadiaAnia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
kobieta
Gość
kobieta

dzisiaj był odprawiany nade mną egzorcyzm,było bardzo ciężko.ksiądz egzorcysta zalecił,żebym znalazła kogoś,kto podejmie w mojej intencji tą właśnie nowennę.nie znam nikogo dlatego chciałabym prosić grupę o modlitwę za mnie tą nowenną.

enia
Gość
enia

kobieta kup ksiazkę „Z Jezusem pokonac złego ducha” i „Uwolnienie z mocy złego ducha”. Niech ten ks.egzorcysta odmówi za Ciebie NP, na jednym ze spotkań o.Daniel mówił,gdzie jest duże zło aby poprosić ks.egzorc. o modlitwy

kobieta
Gość
kobieta

nie stać mnie na kupno książek.bywa,że nie mam co jeść.ten egzorcysta regularnie się o mnie i ze mną modli,odprawia egzorcyzmy,ale mówił,żebym właśnie poszukała kogoś kto podejmie w mojej intencji tą nowennę

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Będę odmawiać Nowennę w Twojej intencji, od 7.07. Pozdrawiam

Magdalena
Gość
Magdalena

Prosze o nowa lepsza prace

Justyna
Gość
Justyna

Balgam Matko Różańcowa o to by mój ukochany wrócił do mnie a Bóg pomógł mu przebaczyć mi , balgam

Wojtek - - - 26.04.2018
Gość
Wojtek - - - 26.04.2018

<<>> <<>> Aby być wysłuchanym przez Matkę Bożą, należałoby przed rozpoczęciem Nowenny udać się do Spowiedzi i zakończyć definitywnie grzeszne życie. (Bo nie można „dwóm Panom służyć”; trzeba zacząć od siebie wymagać – unikania robienia raz dobra, a potem powracania przy okazji do czynienia zła). <<>> W trakcie modlitwy, myśl o Bogu, Panu Jezusie, Matce Bożej, o tym, co jest zapisane w Ewangeliach i dotyczy odmawianej Tajemnicy Różańcowej. Niech odmawianie Różańca nie łączy się z rozmyślaniami o rzeczach przypadkowych, zupełnie niezwiązanych z nauczaniem Pana Jezusa. (Ja, gdy nie mogłem się skupić na modlitwie, i myśli mi przeskakiwały z jednej na… Czytaj więcej »

Grażyna
Gość
Grażyna

Ja mam obrazki Tajemnic Różańca. Kiedy go odmawiam, skupiam się na ich… „ogladaniu”. To mi pomaga nie odbiegać myślami do innych spraw.

Sofii
Gość
Sofii

Ja skupiam myśli na intencji. Nigdzie też nie pisze, że trzebaby było iść do spowiedzi. A co, jeżeli dla kogoś ta nowenna to pierwszy krok do nawrócenia, tak naprawdę? Albo jeżeli ktoś boi się iść do spowiedzi? Albo jeżeli ta nowenna ma mu pomóc na przykład w spowiedzi generalnej?

Dorota
Gość
Dorota

Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mojego ojca. Wlasnie sie dowiedzialam ze ma nowotwor złosliwy.

Krystyna
Gość
Krystyna

Z wielką pokorą i wiarą chcę ponownie rozpocząć nowennę.podejmowalam dwie proby ale widzę ze malo rzetelnie -bez rozważań,niezawsze z modlitwami koncowymi.ale chcę byc konsekwentną
W intencji mojej rodziny i prosby Matce Bożej wiadomeji

Krystyna
Gość
Krystyna

Da Pani rade … zycze wytrwalosci.nie skupiač sie na dniach Tylko poprostu odmawiac co dzien. I prosic matke boza o wytrwalosc I sile. I bedzie dobrze. Ja swoje pierwsze 3 nowenny pompejanskie-odmawialam z takim zmeczeniem ze hej.jednej zdrowas nie moglam odmowic odmowic na spokojnie. Taka umeczona … brak powietrza I wogole. Ale pozniej juz djabelek zostawil mnie w spokoju .wytrwalamwszystko. I pozniej juz na spokojnie. Kilka nastepnych-bo on wie Ze jak postanowie nastepna nowenne. To nie wiem co. .. do konca. Moje dziecko ma 2.5 roczku. Nigdy sie nie usiadzie. A Ja mowilam zawsze przez ten Czas nowenne. Nie wiem… Czytaj więcej »

grazyna
Gość
grazyna

Będę się modlić. Oddaj to Panu, nie martw się, przerzuć troski na Pana. On wziął na siebie wszystkie nasze choroby. Maryja wyprosi uzdrowienie. Tylko wierz, bądź cierpliwa i wytrwała w modlitwie.

Janina i Daniel
Gość
Janina i Daniel

Razem z mezem odmawialismy Nowenne Pompejanska juz kilka razy w intencji naszej coreczki. Nawyk, ktory miala juz zniknal. Uwazamy, ze modlitwa bardzo pomogla w jej rozwoju i napewno bedziemy jeszcze ja odmawiac. Chcemy podziekowac naszej Kochanej Bozi, ze nas wysluchala i nam pomogla. Pozdrawiamy!

enia
Gość
enia

Kochane dwa gołąbeczki/Janina i Daniel/ dalej się tak słodko trzymajcie razem. Niech Wam Bozia błogosławi

Paulina
Gość
Paulina

Matko Różańcowa proszę o zdrowie…. nowenna pompejanska daje siłę i nadzieję.

Ela
Gość
Ela

Jestem w trakcie odmawiania nowenny. Próbowałam wcześniej 2 razy ale się nie udało. Modlę się o wyjście z długów i spłatę bieżących zobowiązań. Jest trudno szatan też mąci. Ale już teraz uzyskałam spokój wewnętrzny, Matka Boża pomaga w codziennych kłopotach, zawsze drobne kwoty znajdę na swoim koncie bankowym. Moja droga jest jeszcze daleka a celu nie widać. Dziś już wiem że przede mną jest jeszcze wiele intencji i Nowenn do odmówienia. Proszę o modlitwę aby wytrwać do końca zostało jeszcze 17-18 dni.

Helena
Gość
Helena

Ela zacznij tez odmawiać nowennę do Wenantego Katarzyńca kandydata na ołtarze. Rozpoczął się proces beatyfikacyjny. On pomaga właśnie w sprawach finansowych, poszukiwaniu pracy, uleczeniu w chorobach. Wejdź na stronę http//wenanty.pl Ta nowenna trwa 9 dni. Możesz tez wejść na google Klasztor Franciszkański w Kalwarii Pacławskiej. Znam osoby, które bardzo szybko otrzymały to o co prosiły.

Margo
Gość
Margo

Witam. Ja skończyłam odmawiać nowennę i już zaczęłam nową. Dziękuję Święta Pani za wszystkie otrzymane dary i łaski. Miej nas wszystkich w swojej opiece.

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja mam takie spostrzeżenia. Odmawiałam nowennę w intencjach moich bliskich, nie doświadczyłam spokoju serca, o którym chyba wszyscy piszą, było tak normalnie. Odkąd zaczęłam odmawiać nowennę w swojej intencji przeżywam chyba największy kryzys emocjonalny i duchowy. Tak jakby ze zdwojona siłą wracały wszystkie zranienia, cierpienie, zło, które się wydarzyło w moim życiu. Jednak najgorsze są pokusy, które się nasilają, które mnie pokonują. I to zwątpienie – po co to wszystko, po co modlitwa, po co moje życie, które jest jakąś pomyłką. Jest źle bardzo. dokończę nowennę, ale chyba już nie będę modlić się za siebie (chociaż nikt inny pewnie tego… Czytaj więcej »

grazyna
Gość
grazyna

Myślę, że szatan robi wszystko by Cię zniechęcić. Posłuchaj ojca Witko. Miej zawsze Pana przed oczami.

enia
Gość
enia

Magdalena przetrzymaj to wszystko i odmawiaj NP, nie rezygnuj. Ja już sześć lat odmawiam NP, nie zdawałam sobie sprawę może do końca jak mocna, silna to modlitwa. Jak zaczełam modlić sie za zmarłych tą modlitwą to dopiero mam „zapłatę” od czarnego.

Małgosia
Gość
Małgosia

Skoro jest tak trudno,to znaczy, że bardzo tej modlitwy potrzebujesz. Wytrwałości Ci życzę.

Ewa
Gość
Ewa

Modlę się za Ciebie 🙂

Ania
Gość
Ania

Błagam o zdrowie dla mojej córki Emilki …proszę o modlitwę i opiekę Matki Różańcowej…Mama

enia
Gość
enia

+++

Dana
Gość
Dana

Juz spiesze z modlitwa Aniu

Ania
Gość
Ania

Dziękuję

Maria
Gość
Maria

Pomyliłam się i przez kilka dni modlitwę błagalną odmawiałam na początku różańca. Czy muszę zaczynać nowennę od początku ?

enia
Gość
enia

Maria dobrze odmawiałaś, najpierw błagalna a potem dziękczynna

Małgosia
Gość
Małgosia

Dalej odmawiaj poprawnie. Maryja to nie ksiegowy☺ to była tylko pomyłka.

Paweł
Gość
Paweł

Jak odmawiać 3 części różańca ?
np : 1 część Przeżegnaj się (początek) – Przeżegnaj się (koniec)
2 część wszystko od nowa ????

Proszę o odpowiedz 🙂

Paweł
Gość
Paweł

Tak odmawia się wszystkie 3 części na raz ?
np : 1 część : Przeżegnaj się (początek) – Przeżegnaj się (koniec)
2 część : Przeżegnaj się (początek) – Przeżegnaj się (koniec)
3 część : Przeżegnaj się (początek) – Przeżegnaj się (koniec)

Wyglądało by na to że po każdej części ,,wszystko od nowa,,

Proszę o odpowiedz

Krystyna
Gość
Krystyna

Jak sie nie ma czasu na odmawianie 3 czesci na raz…. to kazda czesc Od poczatku Do konca rozanca z przezegnaniem w ciagu dnia. Osobno. Tak …-/a jak mowi sie 3 czesci na raz. .. to wierze w Boga, Ojcze nasz, 3 zdrowas Mario , Chwala ojcu,o moj Jezu odmawia sie Tylko raz. I zaraz po skonczonej czesci rozanca … mowi sie Od nowa …ten rozaniec odmawiam na twoja czesc krolowo rozanca swietego… mowi sie druga częsc I Ojcze nasz i … dalej ….,,,;) i trzecia pozniej. I znak Krzyza.pozdrawiam wszystkich. To dziala.zycze wytrwalosci.kazdy na swoj sposob podoba sie matce… Czytaj więcej »

Krystyna
Gość
Krystyna

Nie,,,dzien dobry…odmawiajac 3 czesci rozanca… przez dzien. Czy na raz-czy osobno….przez dzien mozna Tylko raz na wszystkie czesci powiedziec raz Tylko wierze w Boga. Ojcze nasz. 3 zdrowas .chwala Ojcu. I o moj jezu ,,,,,,,, nastepne dwie jak sie zaczyna w innym czasie ..to sie trzeba przezegnac- I jak zawsze … ten rozaniec odmawiam na Twoja czesc krolowo rozanca sw. I prosze….. () I Ojcze nasz i 10 zdrowas ….. I dalej jak zawsze. Ostatni w innym czasie jak wyjdzie tez tak samo .i 3 beda zaliczone.

Monika
Gość
Monika

Błagam o uzdrowienie mojej mamy i aby Bog dał mi siłę zeby walczyc z jej chorobą. Maryjo badz mi matką.

ona
Gość
ona

czy można modlic się NP w zbiorowych intencjach, tzn. każda z osób podaje nam swoją intencję, a ja modlę się jedną NP w tych intencjach?

ilona
Gość
ilona

Blagam Matko Rozancowa o to by moj ukochany wrocil do mnie a Bog zeby pomogl mu przebaczyc mi blagam calym serduszkiem

Barbara
Gość
Barbara

Ulecz mnie Panie z tej ciężkiej i bolesnej choroby. Proszę Cię Jezu uzdrow moje wnętrze , moją rodzinę. Amen

Plinka
Gość
Plinka

Pierwszy raz od mawiam Nowenne Pompejańska, od mawiając cześć błagalna na potykałam na wiele trudności, a nawet było zwątpienie czy jednak zostanę wysłuchana, w tej chwili mówię już 11 dzień części dziękczynną i czuje że Matka Boska jest koło na pewno kiedy skończę odmawiać tą co teraz mówię to zacznę koleją, prozę by osoba bardzo ważna dla mnie wróciła.

Tomasz
Gość
Tomasz

Odmawiam 4 nowennę za moje małżeństwo i nawrócenie żony- pomózcie

irena
Gość
irena

pomoge ,dolacze cie do mojej grupy tomaszu

maria
Gość
maria

..bede sie modlila o Ciebie, ale prosze bys odmawial koronke do milosierdzia Bozego I do krwawych lez Matki Bozej, Chrystus powiedzial, ze tam gdzie sa omawiane te modlitwy, zlo musi uchodzic z tego miejca. Poczytaj jakie obietnice ze soba niesie ta koronka I jest taka krotka.

enia
Gość
enia

Tomasz na stronie w obronie wiary i tradycji sa modlitwy zamieszczoneo uratowanie małżeństwa ks.Amortha, ostatnio były wpisy że osoba odmawiala i w małżeństwie zaczeło sie układać.

Zuzanna
Gość
Zuzanna

20.05.2018 rozpoczęłam NP w intencji mojej córki z prośbą o cud uzdrowienia i trwam w tej modlitwie. Prosze o pomoc w modlitwie

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Matko Boża,spraw ,żeby nasz syn przestał topić smutki i żale w alkoholu !Niech zrozumie że jest alkoholikiem !Boże ratuj go z tego nałogu !

Radosław
Gość
Radosław

Pani Małgorzata w szyję pani w ubranie syna cudowny medalik tak by go nie widział oraz niech pani poczytać na internecie o ziołach które rosną w Kanadzie i są dostępne juz w Polsce które zabijają głód alkoholowy są dostępne tez na allegro

Ela
Gość
Ela

Panie Radosław ie proszę coś więcej na temat tych ziół. Medalik wszywalam ale bez większych skutków zaczęłam odprawiac novenne i proszę jeśli ktoś może aby się do niej dołączył bo gdzie trzech…. Tam modlitwy będą wysłuchanie bardzo proszę o pomoc

irena
Gość
irena

elu 30 teg konczymy nasza Koronke do Krwawych Lez MB,zaczne nastepna 1go lipca w intencji justyny n z naszego forum ,ktora napisala ze od dwoch lat cierpi na chorobe nie uleczalna ,za emka i za twojego syna ,wiem dobrze jak to jest kiedy choroba alkoholowa dotyka rodzine ,przylacz sie tez do nas ,mysle ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciw na taka intencje

Ela
Gość
Ela

Dziękuję bardzo i niech was Bóg błogosławi i MB ma w opiece ale proszę mi jeszcze podpowiedzieć gdzie znajdę tą Koronke do krwawych łez?

irena
Gość
irena

ela Koronka do Krwawych Lez MB jest w int ja sobie wlaczam na yutub i odmawiam wspolnie ze wszystkimi i czuje sie jak bym byla na nabozenstwie w kosciele

Radosław
Gość
Radosław

Pani Elu jest to korzeń Kudzu proszę poczytać jest dostępny na allegro koszt 13.99

Radosław
Gość
Radosław

Lub Kudzu Root

Ela
Gość
Ela

Dziękuję bardzo poczytam niech was Bóg błogosławi za pomoc

Radosław
Gość
Radosław

Czym jest Kudzu?

Kudzu to roślina inaczej opornik lub ołownik łatkowaty (łac. Pueraria lobata), której działanie i właściwości lecznicze powinny docenić osoby walczące z nałogiem, zwłaszcza z uzależnieniem od alkoholu. W korzeniu kudzu znaleziono substancje, które zmniejszają chęć sięgnięcia po kieliszek. Naukowcy podejrzewają, że korzeń kudzu może pomóc także osobom nałogowo palącym papierosy.

enia
Gość
enia

Na alkoholizm bardzo polecana jest Nowenna do Krwi Jezusa, pierwszą odmawia sie za zbawienie duszy a następne uwolnienie z alkoholizmu,czasem trzeba kilka odmówić.Polecam ksiazki ks.Amortka
Ta nowenna szczególnie porusza Serce Ojca,zawsze zostaje wysłuchana, to juz zalezy od Boga kiedy,że Bóg chce nas ukształtowac
W różnych intencjach warto odmawiać

Ela
Gość
Ela

Dziękuję też sprobuje

Ela
Gość
Ela

Amortka? Nie słyszałam popytam

Krysia
Gość
Krysia

Od 5.08.2018 odmawiam NP prosząc o łaskę uzdrowienia mojej córki z ciężkiej i i trudno uleczalnej choroby. Proszę o wsparcie w modlitwie

Magda
Gość
Magda

Matko boska proszę pomóc mi jutro zdać egzamin.

Kate
Gość
Kate

Proszę o modlitwę, żeby mój chłopak zgodził się trwać w czystości przedmałżeńskiej i o jego powrót do Boga.

Krystyna
Gość
Krystyna

Hm. Fajnie. Jesli tak bedzie. I Madrzy ludzie prosza tak. To pan bog bedzie blogoslawi pozniej. Fajnie

Tomasz
Gość
Tomasz

Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie mojej nowenny pompejańskiej! Ta modlitwa naprawdę działa i widać to jak Maryja wstawia się za nami w tej modlitwie a Bóg działa w naszym życiu i zmienia je tak jak o to prosimy w modlitwie. Nowennę odmawiałem już 3 razy i bywało różnie, czasami było ciężko i zapominałem o modlitwie później musiałem powtarzać wszystko od nowa ale warto być upartym i trwać w modlitwie bo moją intencją została wysłuchana tak jak o to prosiłem. Dzis także jestem w trakcie kolejnej nowenny za moją żonę o zdrowie i wiem o tym że na pewno Królowa Różańca… Czytaj więcej »

irena
Gość
irena

tomaszu ciesze sie razem z toba za zostales wysluchany ,znowu musze powiedziec „a nie mowilam?”

Kamil
Gość
Kamil

Witam, jedno pytanie mnie nurtuje: czy jest właściwym odmawianie JEDNOCZEŚNIE w tej samej intencji Nowenny Pompejańskiej i Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły (przez pierwsze 9 dni Nowenny Pompejańskiej)?

Ela
Gość
Ela

Dziś zaczęłam odmawiać NP za mojego syna który jest jeszcze bardzo młody(21) ale wpadł w chorobę alkoholowa. Proszę aby ktoś dołączyl się do tej nowenny. Odmawialam zawsze koronę do Bożego miłosierdzia dawałam na mszę i nic…. wierzę że to pomoże ale proszę o pomoc w modlitwie

Marta
Gość
Marta

Bardzo prosze o modlitewne wsparcia,17 czerwca rozpoczelam nowenne w intencji mojego Meza,ktory w Wielki Piatek o 15:00 zostawil mnie z dwojka ukochanych dzieci.U Kazdego dnia moje serce placze z bolu patrzac jak cierpia.Ufajac w moc tej modlitwy prosze o jego powrot i scalenie naszej rodziny.Dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych,po ludzku…..nic nie moge zrobic…..Na poczatku z latwoscia w pokoju serca odmawialam rozaniec,teraz nastapila posucha…trudno mi strasznie ze skupieniem dotrwac do konca,zaczyna wdzierac sie zwatpienie…Panie,poddaje sie,zawierzam Tobie.Postaw na mej drodze czlowieka,ktory bedzie wspieral mnie w tej modlitewnej drodze do Chrystusowego zwyciestwa.Amen.

KInga
Gość
KInga

Proszę niech ktoś wstawi się za mną i odmówi nowennę i za mnie

Jolka
Gość
Jolka

Nowenna pompejańską ma wielką moc. Wymodlilam nią dobrą pracę dla syna i męża. Te prace były wręcz nieosiągalne a jednak stało się.

Renata
Gość
Renata

Bardzo proszę o MODLITWĘ O NOWENNĘ POMPEJANSKA dla mojego siostrzeńca
Klaudiusza ktory walczy z nowotworem.
Dziękuję

Barbara
Gość
Barbara

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Dziewica! Chce podziekowac Matce Najswietszej za uratowanie mojego malzenstwa i uspokojenie atmosfery w domu. Klocilismy sie z mezem nieustanne, nawet w drodze na Msze Sw. , przy dzieciach. Bylo okropnie, maz mowil mi okropne rzeczy. W dniu rocznicy naszego slubu zdjal obraczke I powiedzial,ze ma dosyc. Zaczelam szukac pomocy I przeczytalam o nowennie. Po trzech dniach zaczelismy rozmawiac,a po tygodniu pogodzilismy sie. Od tego czasu minelo 3 miesiace i wszystko dobrze sie uklada. Dzieki Ci Matko,bo na Ciebie zawsze moglam liczyc. Jestem w trakcie mojej drugiej nowenny w intencji moich corek. W planach… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo proszę o modlitwę. Wpadłam w pętle zadłużenia nie potrafię sobie z tym poradzić. Jestem na skraju nerwicy. Proszę o wsparcie.

enia
Gość
enia

Agnieszko poproś o.Wenantego Katarzyńca , poczytaj o nim, odsłuchaj na yt

Joanna
Gość
Joanna

Proszę wszystkich o modlitwę za mojego męża, żeby nie opuścił mnie i dzieci i znów na nowo pokochał. Jako przyjaciele dogadujemy się, mamy wspólne pasje, a ja Go kocham, niestety On się odkochał, nie ma nikogo, ale chce pokochać inną, nie jestem w stanie już nic zrobić. Podjął decyzję, że odchodzi. Modlę się od pierwszego dnia nowenną oraz do św. Rity, Charbla i do Krwi Jezusowej, nic nie pomaga jest jeszcze gorzej. Pomóżcie, pomódlcie się w mojej intencji, może gdy kilka osób się pomodli wszystko się poukłada.

Ela
Gość
Ela

Proszę o modlitwę za mojego męża żeby z hazardu i długów wyszedł

krystian
Gość
krystian

Czy jak odmówię w intencjii, żeby odrosły mi zęby, ktore straciłem, to odrosnał?

enia
Użytkownik
Zaangażowany
enia

krystian ale nawet nie musisz odmawiać w takiej intencji, przecież rekinom odrastają to czemu tobie by miały nie odrosnąć.Proste

Dana
Gość
Dana

Ale mnie Eniu robawilas! :-))

krystian
Gość
krystian

ale mnie eniu wcale nie rozbawilaś w przeciqwieństwie do Dany, widać czyjeś problemy Cię bawią, a gdzie Twoje chrześcijańskie wspolczucie???, myślisz, że mi jest do śmiechu?, to się bardzo mylisz…

enia
Gość
enia

krystian to jestes tak małej wiary? na yt odsłuchaj Cud cudów, jak noga odrosła mezczyźnie

Dana
Gość
Dana

Wybacz Krystian nie chcialam Cie urazic – przepraszam
Ale pytanie ktore zadales jest co najmniej dziwne

krystian
Gość
krystian

Do Dana, a niby czym obrazić, jakoś nie widze żebyś cokolwiek pod moim adresem pisala, możesz napisać za co przepraszasz, bo nie wiem za co?

Niewiadomka
Gość
Niewiadomka

Proszę o modlitwę o uwolnienie mojej rodziny od agresji i jej psychicznych i fizycznych skutków; naprawy relacji rodzinnych (małżeńskich i z dzieckiem), bycia dobrymi rodzicami oraz nawrócenia.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Bardzo proszę o modlitwę i wsparcie za mojego pierwszego, jeszcze nienarodzonego dzieciątka! Grozi mu wada genetyczna, która może mu uniemożliwić przyjście na świat lub pozbawić je życia zaraz po narodzinach. Ból i cierpienie jest straszne i moja jedyna nadzieja w tej modlitwie do Matki Bożej, by moje dziecko urodziło się całe i zdrowe.

mena
Gość
mena

pompejanska.rosemaria.pl/2013/11/sylwia-im-trudniejsza-jest-modlitwa-tym-wieksze-laski-z-niej-plynace/#more-3725

mena
Gość
Ela
Gość
Ela

Proszę o modlitwę za mojego męża o wyjście z hazardu i długów

Mama Aga
Gość
Mama Aga

Proszę Cie Matko Pompejańska o uzdrowienie syna z lęku, natłoku myśli, zeby znowu cieszyl sie życiem i przestal sie bać żyć…

Anna
Gość
Anna

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo żeby mąż który chce rozwodu znów mnie pokochał i chciał w dalszym ciągu budować naszą rodzinę.

Kamil
Gość
Kamil

Prosze o modlitwe w intencji mojego brata Pawla,aby Matka Boza pomogla mu wyzdrowiec z dolegajacej mu choroby. Dzis zaczelem nowenne Pompejanska w jego intencji.

Łukasz
Gość
Łukasz

Proszę o modlitwę, abym nie uległ pokusie i nie zrezygnował z Nowenny zostało mi 13 dni do końca nowenny i dzisiaj spróbuje przejść 42 dzień kończąc tajemnicą chwalebną.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Proszę o modlitwę za mnie i moje malrzenstwo nie mam już sama siły walczyć ze złem które opentalo mojego meza – proszę pomóżcie i wesprzyjcie mnie modlitwa .Boze pomoz

Radek
Gość
Radek

Zadzwoń i poproś siostry z kodnia by sie pomodliły w sprawie twojego małżeństwa Karmelitanki Bose
Kodeń III/29
21-509 Kodeń
83 375 44 30 lub wyślij list są bardzo miłe

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuje napewno napisze – mieszkam w USA szukałam pomocy tutaj ale to jest Zgniły Zachód i ludziom do Boga za daleko . Jeszcze raz dziękuje

irena
Gość
irena

agnieszko radek ma racje ,koniecznie do nich napisz ,nie wiem jak one to robia ale maja brdzo duze „znajomosci” w niebie ,ja zadzwonilam z prosba o modlitwe za osobe ktora w krytycznym stanie byla i w tej chwili ta osoba juz wraca do zdrowia i wszystko u niej idzie w dobrym kierunku,lekarze odlaczaja ja od aparatury bo miala sepse a z tego wychodzi sie bardzo zadko

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Od 14 września żyje z diagnozą raka piersi, złośliwego. Modlę się do Czarnej Madonny z Altötting…czy ktos z was zechciałby odmówić NP w mojej intencji z prośbą o łaskę wyzdrowienia? Tak bardzo chcę żyć i cieszyć sie każdym nowym dniem z moimi dziecmi dziękuję.

mena
Gość
mena

Agnieszko co u Ciebie ,odezwij się.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzień dobry. Walczę. Jestem w trakcie czerwonej chemii…jutro idę na pierwsze badania kontrolne….Chemia przewidziana jest do polowy marca. Dziękuję za duchowe wsparcie, nie jest lekko

mena
Gość
mena

Agnieszko chciałabym się z Tobą skontaktować prywatnie najlepiej mail

mena
Gość
mena

to ważne

Maria
Gość
Maria

Proszę o przemianę duszy na taką, która się będzie bardziej podobać Panu Bogu. Kolejną nowennę odmówię za moją nieszczęśliwą miłość.
Szczególnie w pierwszej intencji, choć druga też jest dla mnie ważna, proszę o modlitwy. Nie musza być nawet nowenny, wystarczy nawet ciche westchnienie. Bóg zapłać wszystkim! Chwała Matce Bożej, Ave Maria!

teresa
Gość
teresa

mysle.ze.matka.bozapomaga.na.pewno.czeba.z.wiarom.sie.modlic

tez Ania
Gość
tez Ania

Można, polecam w temacie nowenny pompejańskiej filmiki Ojca Szustaka na youtube. Ojciec porusza m.in. zagadnienie, o które pytasz.

tez Ania
Gość
tez Ania

Twoja decyzja, nie musisz oglądać głupot, na youtube jest tam też mnóstwo wartościowych filmików. Wygogluj langusta na palmie, może do części filmików dostaniesz się z poziomu tej strony skoro youtube nie wchodzi dla Ciebie w grę.

tez Ania
Gość
tez Ania

Jesteś dorosły, owszem korci, ale od czego decyzja by nie klikać we wszystko jak leci? Od czego decyzja – oglądam tylko to, co chcę obejrzeć lub czego chcę posłuchać? Przecież jak wchodzisz do sklepu też masz tony towarów, a kupujesz tylko potrzebne rzeczy. Jesteśmy dorośli, nie musimy oglądać filmików jak leci, tylko to co rzeczywiście nas interesuje.

tez Ania
Gość
tez Ania

Jezus był czysty bo był całkowicie wolny od grzechu, a nie dlatego, że urodził się 2000 lat temu. Taki cytat z U Pana Boga za piecem. Ksiądz mówi do Witka – ”Ty mi czasami głowy nie zawracaj. Czasy zawsze są inne, a jakby te same.”

tez Ania
Gość
tez Ania

Hej, głowa do góry. Nie łam się. Oprócz opierania się pokusom można tu jeszcze zrobić trochę dobra i pozachwycać się pięknem przyrody. Dużo dobra dla Ciebie. Zauważaj wokół siebie dobro i piękno, Ono istnieje. Naprawdę.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Na śmierć trzeba zasłużyć, nie ma tak dobrze. Ile to razy już prosiłam by mnie zabrał z tego świata, bo mi tu źle i nie będzie mi lepiej, ale jak widać w tym także mnie nie wysłuchał.

Dana
Gość
Dana

Dzisiaj podziekowalam Matce Bozej za uratowanie mi zycia dokladnie 4 lata temu.
I choc nie jestem w pelni sprawna a kilkanascie dni po moim wypadku musialam pozegnac Syna – DZIEKUJE MARYJO

Dana
Gość
Dana

Moj poprzedni komentarz jest odpowiedzia na to co wczesniej napisala Agnieszka C.
Wszystkim zycze spokojnej nocy

enia
Gość
enia

kochana Dano taką masz tragedię za sobą? Widocznie jesteś tu na ziemi jeszcze bardzo potrzebna.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Może jesteś tutaj szczęśliwa. Ja wolałabym w ogóle nie istnieć, czuję się jak niepasujący element.
Poza tym z takie myślenie trafię do piekła bo z każdym dniem robię się coraz bardziej obojętna na życie, więc bilans wychodzi na to, lepiej nie istnieć.

Ara
Gość
Ara

Czasami ból samotności potrafi zamienić życie w piekło na ziemi.

magdalena
Gość
magdalena

chcialabym uprzejmie poprosic o modlitwe w intencji uratowania odrodzenia mojego malzenstwa bardzo kocham mojego Meza prosze Boga aby otworzyl serce mojego Meza aby uwierzyl we mnie tak jak ja w niego wierze bo malzenstwo to jednosc a osobno nie ma juz nic z gory wszystkim szczere BOG ZAPŁAC