Juzka: Przejrzałam na oczy…

Szczęść Boże, mam na imię Justyna (na drugie Zuzanna ) i 9.10 ukończyłam moją pierwszą NP. Spadł na mnie deszcz łask i czuję się wręcz zobowiązana żeby o niektórych z nich napisać.
Read More

Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam! składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas. Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko. Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż...
Read More

Gosia: To była moja terapia

Kochani! W poprzednim świadectwie opisywałam mój "przypadek". Małe przypomnienie. Po rozstaniu z chłopakiem mój świat runął. Nic nie miało sensu z wyjątkiem modlitwy o jego nawrócenie, powrót. Minęło trochę czasu, bo 9 miesięcy od rozstania. Kilka wymienionych sms-ów, maili...Pisanie o wzajemnej tęsknocie itd. Odszedł, ponieważ wystraszył się małżeństwa, odpowiedzialności.
Read More

Beata: Nowenna jest moim życiem

Nowennę Pompejańską odmawiam od kilku lat, w róznych, ważnych dla mnie i mojej rodziny intencjach. Już kilkanaście razy zwracałam się do Matki Bożej Różańcowej z Pomejów w trudnych dla mnie chwilach i przedstawiałam Jej swoje problemy, z prośbą o ich rozwiązanie.
Read More

Agata: Wysłuchane intencje

Tych wysłuchanych intencji było kilka. Każda z odmówionych przeze mnie nowenn pompejańskich przyniosła mi pewne łaski, nawet jeśli nie została do końca wysłuchana, dlatego uważam, że każda modlitwa ma sens.
Read More

Poznaj film „Tajemnica nowenny pompejańskiej”!

Film, a właściwie trzy filmy na dwuwarstwowej płycie DVD! „Tajemnica nowenny pompejańskiej” to ponad dwugodzinny tryptyk, realizowany w sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej we Włoszech oraz w miejscach Jej kultu w Polsce. Na płycie DVD znajdziesz filmy:

  • Pompeje. Miasto Maryi” – zobacz sanktuarium w Pompejach oraz wspaniałe uroczystości. Poznaj historię nowenny pompejańskiej oraz tej wyjątkowej, pompejańskiej świątyni.
  • Bartolo Longo. Człowiek miłosierdzia” – kim był człowiek, który napisał nowennę pompejańską, a którego Jan Paweł II dał nam za przykład?
  • Fenomen nowenny pompejańskiej” – o nowennie pompejańskiej w Polsce, miejscach kultu Matki Bożej Pompejańskiej a także świadectwa!

Film został zrealizowany przez Fundację Królowej Różańca Świętego. Otrzymał 1. nagrodę na Festiwalu Niepokalanów w kategorii multimedialnej!

Więcej o filmie i fragmenty zobacz tutaj:

http://film.rozaniec.info/

Polecam!

Marek Woś, reżyser.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!