Nowenna pompejańska – dobra data do odmówienia :)

Jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 31 maja 2018 r., w Boże Ciało i zarazem święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, koniec części błagalnej przypadnie na 26 czerwca. To nie wszystko:

Część dziękczynną rozpoczniesz 27 czerwca, w święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a zakończy się ona 23 lipca (św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy). Ten okres, obejmujący dwa ważne święta maryjne i zarazem rozpoczęcie w Boże Ciało to wspaniała okazja na rozpoczęcie nowenny pompejańskiej!

Dołącz z nowenny.pl! Zapisz się tutaj a będziesz otrzymywać teksty motywacyjne na każdy dzień 🙂

 

G.: Praca dla taty

Chciałabym dać świadectwo wysłuchania mojej modlitwy przez Matkę Bożą Pompejańską. Modliłam się o dobrą pracę dla rodziców. Oboje pracują, ale, z uwagi na sytuację finansową, potrzebne są wyższe zarobki moich rodziców.Przeczytaj G.: Praca dla taty
Przeczytaj

Aneta: Przez różaniec do pracy

Nie pamiętam już dzisiaj jak to się stało, że dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej, tzn kiedy i w jakich okolicznościach.Natomiast pamiętam, że absolutnie nie chciałam się zdecydować by ją rozpocząć ponieważ myślałam, że w moim przypadku odmawianie trzech części różańca i to przez tak długi okres czasu, będzie po prostu niemożliwe. Przede wszystkim ze względu na pracę, obowiązki domowe itd. Dzisiaj jak wspominam ten czas, uświadamiam sobie jakimi sposobami Pan Bóg czasem do nas dociera lub też w jaki sposób pomaga nam podjąć decyzję.W naszym życiu ( moim i męża) zadziało się tak, że zaczęliśmy mieć poważne problemy finansowe.
Przeczytaj

Ania: Wesele dziecka

Jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny. Część intencji się spełniła część jeszcze nie. Ale ufam, że z woli Bożej otrzymam to co dla mnie dobre. Jedna z wcześniejszych intencji dotyczyła szczęśliwego dotrwania i przebiegu wesela syna potwierdzającego dobrą decyzję podjętą z miłości. Nowenna odmówiłam przy najbliższej okazji po podjęciu decyzji...
Przeczytaj

Bożena: Praca dla męża

Chciałabym złożyć świadectwo kilku Nowenn Pompejańskich, które odmówiłam od listopada zeszłego roku. W tamtym czasie mój mąż stracił bardzo dobrą i dobrze płatną pracę. Stało się to z dnia na dzień i spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Znając już siłę modlitwy pompejańskiej,którą odmawiałam już wcześniej w innej...
Przeczytaj

Beata: łaska spokoju

Czuje tez ogromną opiekę nad sobą. Dziękuję Ci Matko Najświętsza, ze jesteś przy mnie, ze przytulasz mnie do Swego serca, ze ocierasz moje łzy i przynosisz ukojenie i radość. Wszystkich z całego serca zachęcam do odmawiania różańca.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MonikaKasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Skończyłam odmawiać tydzień temu pierwszą część i właśnie postanowiłam zacząć kolejną 31.05 czyli moje urodziny, dałam sobie czas na przemyślenie odpowiednej intencji, w sumie dalej nie wiem w której to zrobię.Myślicie, że modlenie się w intencji szczęścia w życiu jest ok? Ostatnio mi się nie wiedzie, ciągle pod górkę, po pierwszej nowennie też przyszło załamanie, bo jeszcze nie została wysłuchana, więc postanowiłam zastanowić się i nie podejmować pochopnych intencji. Mam problem ze złamanym sercem i tym, że przestałam dopuszczać do siebie jakichkolwiek mężczyzn, wciąż w głowie jest poprzedni, więc wiem, że nie będę w stanie żadnego pokochać. I stąd dylemat,… Czytaj więcej »

Monika
Gość

Pięknie Kasiu! Też jutro kończę NP i zamierzam rozpocząć kolejną… Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin! Dla mnie ta data jest także szczególnie wzruszająca, bo właśnie jutro przypada pierwsza rocznica mojej obrony doktorskiej… Pozdrawiam serdecznie. Monika.

Kasia
Gość
Kasia

Gratulacje! Ja aktualnie jestem przed obroną 🙂 Pozdrawiam