100.000 komentarzy i… KONKURS!

Moi drodzy, komentarze to siła tej strony. Jakkolwiek czasem się SPIERAMY, to o wiele częściej WSPIERAMY się w modlitwie!

Ponieważ w tych dniach przybędzie nam komentarz numer 100.000, ogłaszamy konkurs, a raczej loterię. Co tu dużo pisać, lepiej powiedzieć! 🙂

Osoby, które trafią w komentarz numer:

A  do tego rozlosujemy pomiędzy pozostałymi osobami 3 prenumeraty „Królowej Różańca Świętego” oraz 5 płyt CD z nowenną pompejańską i różańcem!

Zapraszam do udziału i życzę wygranej! 🙂

Marek Woś

Zaproszenie na Dzień pompejański:

ZAPROSZENIE! Pompejański dzień skupienia w święto Matki Boskiej Częstochowskiej

24
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
20 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
19 Autorzy
MartaDanutaJustynaNenaBarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Witam. ja koncze za 3 dni Nowenne Pompejanska …ta modlitwa dala mi duzo spokoju ducha i stabilizacje …modle sie o pewna intencje jeszcze nie spelnila sie ale bylo wiele lask …Bog zaplac ..

Urszula
Gość
Urszula

Matko Pięknej Miłości prowadź do Jezusa.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wiara jest jak Powietrze bez którego nie da się żyć , jednak ja to Powietrze nazywam Bogiem. Z nowenną spotkałam się kilka dobrych lat temu, trafiła w moje ręce całkiem niespodziewanie, tak mi się wtedy wydawało, dziś wiem, że Bóg zaszczycił mnie tą modlitwą z ukochaną Maryją, Dziękuje za tak wspaniałą modlitwę.

Bogumila Blazak
Gość
Bogumila Blazak

Czesto odmawiam Nowenne ,kocham Maryje nasza matke dobrze ,ze jestescie z nami i robicie duzo dobrych rzeczy pozdrawiam z Holandii

Ewa
Gość
Ewa

Wczoraj skończyłam 10 nowennę pompejanską. Był to znowu czas wyjątkowego rozmodlenia. Wiem Maryjo, że te wszystkie nagłe zwroty, te zaskakujące rozwiązania spraw trudnych w życiu moim i mojej rodziny, to Twoja zasługa. Dziękuję Ci bardzo za Twoją opiekę, za Twoje wstawiennictwo! Wkrótce pewnie znowu rozpocznę nową „pompejankę”, ale przy różańcu pozostanę na codzień. Dzień bez różańca to dzień stracony

Hanna
Gość
Hanna

Matuchno Najświętsza Czuwaj Nad Nami Bo tyś jest Naszą Matka i Opiekunką i Prowadż Nas Do Jezusa

enia
Gość
enia

Matko Boża Pięknej Miłości prowadź nas wszystkich do Jezusa

eva
Gość
eva

Kończę za kilka dni trzecią nowennę za Dusze w Czyśćcu i jestem z tego powodu szczęśliwa, chociaż m- c maj miałam poświęcić modlitwą w swojej intencji. To już drugi raz jak wybieram za Dusze…nie wiem , ale mam wrażenie, że One się tego domagają, bo jeśli przedkładam swoją prośbę i modlę się za nie ?

Bartłomiej
Gość
Bartłomiej

Akcje które podejmuje wydawnictwo rosemaria są wspaniałe i jest to z pewnością Boże dzieło

Ines
Gość
Ines

Regularnie wchodzę na stronę nowenny aby wzmocnić swojego ducha w chwilach trudnych. Dziękuję za propagowanie tej pięknej modlitwy.

mena
Gość
mena

Opcja ,że kolejne świadectwa rozwijają się automatycznie uniemożliwia korzystanie na telefonie z wszystkiego co znajduje się pod świadectwami.

Marta
Gość
Marta

Chwała Panu Bogu

Kasia
Gość
Kasia

Królowo Różańca świętego, módl się za nami!

Barbara
Gość
Barbara

Dziekuje za te stronę. Modle sie na rozancu . Na co dzien dodaje mi sily.

Nena
Gość
Nena

Szczęść Boże Wszystkim :-). Chciałabym zostawić dla Was moje świadectwo. Moje modlitwy zostały wysłuchane i się zaskoczyłam, że tak szybko – to główne moje pragnienie zostało spełnione. W zeszłą jesień 2017 r. zaczęłam zgłębiać bardziej swoją wiarę, postanowiłam wyjść na tory ‚porządnej’ prawdziwej wiary, nie być tylko takim katolikiem, który spowiada się od czasu do czasu, tylko jak najczęściej trwać w łasce uświęcającej. 8 grudnia była godzina łaski dla całego świata – o godz. 12.00-13.00, całą godzinę modliłam się , nie przeszkodziło mi w tym nawet odebranie mojego starszego synka ze szkoły, idąc z młodszym synkiem w wózku, wstąpiłam do… Czytaj więcej »

Justyna
Gość
Justyna

Ostatnia nowennę odmawiałam ok 1,5 roku temu. Dzięki Wam podjęłam decyzję o podjęciu nowej modlitwy. Fajnie że jesteście!!!

enia
Gość
enia

Witaj w Rodzinie NP

Justyna
Gość
Justyna

Pozdrawiam 🙂

Danuta
Gość
Danuta

Matulo kochana czuwaj nad nami wszystkimi

Danuta
Gość
Danuta

Matulo kochana czuwaj nad nami wszystkimi…

Marta
Gość
Marta

Poważny kryzys w małżeństwie bardzo zbliżył mnie do Boga i Matki. Tylko w nich pokładam nadzieję. Parę razy próbowałam odmawiać NP. Zawsze jak jestem po nocce i przed albo mam wolne przychodzi mi to bez problemu. Jednak za każdym razem jak wstaję o 5 do pracy a wracam po 20 nagle otrzymuję smutne telefony albo siadam na kanapie i łapię przysłowiowego doła, że kładę się ze smutku potem budzę się rano i znowu trzeba zacząć od początku.