Krzysztof: Uzdrowienie bioder

Pracuję od 7 lat jako pracownik fizyczny w tartaku, wcześniej nie pracowałem fizycznie, pracuję ciężko. Od około trzech lat zaczęły mnie boleć biodra, ból się nasilał. Ciężko mi się chodziło, nie mogłem się schylać, pojawił się luz w lewym biodrze. W pracy dobrze zarabiałem i nie mogłem zmienić pracy ponieważ miałem kredyt na dom.
Przeczytaj

Marzena: Wysłuchane modlitwy

Obecnie jestem w trakcie mojej 3 nowenny w intencji wypełniania się w moim życiu woli Bożej. Chciałabym opowiedzieć, o moich wcześniejszych spotkaniach z tą modlitwą. Każde rozważanie tajemnic z Matką Bożą daje mi wewnętrzną codzienną przemianę.
Przeczytaj

P: praca

Witam;-) jestem już po odmówieniu 8 Nowenn Pompejańskich jak na razie zostały spełnione 3, jedna na pewno już się nie spełni ponieważ modliłam się za dziewczynę chorą na raka ale niestety zmarła. Pierwsza Nowenna nie została wysłuchana ale mam nadzieję ze otrzymam łaskę w odpowiednim momencie. Kolejną nowennę odmówiłam w...
Przeczytaj

Aga: Uleczenie z ran

To była kolejna nowenna w moim życiu, oczywiście wysłuchana. U mojej mamy pojawiły się rany, guzy otwarte na ręku, których lekarze długo nie mogli zdiagnozować. Okazało się, że to rak. Przeczytaj Aga: Uleczenie z ran
Przeczytaj

Agnieszka: Zmiany w pracy

Witam Was ponownie. To moje drugie świadectwo. Nowennę odmawiam drugi raz w intencji pracy. Niedługo mam wrócić po urlopie macierzyńskim i zaczęły się w niej dziać nie pokojące rzeczy. Miałam byc przeniesiona do innego wydziału. Nowenny nie skończyłam jeszcze...dalej ją odmawiam, ale już wiem od znajomej że nie będę przeniesiona. Kiedy skończę tę Nowennę zacznę następną. Uwielbiam czuć tą radość i spokój. Z Tobą Matko życie jest lepsze.
Przeczytaj

Czcicielka: Dobre wyniki biopsji

Z nowenna pompejańska zetknęłam się jakiś czas temu w internecie, gdy byłam załamana diagnoza. Epilepsja u mojej córki i co teraz?Nie mogłam się z tym długo pogodzić. Szybko zaczęłam ją odmawiać i tak trwalam nieprzerwanie od kilku miesięcy prosząc o łaskę całkowitego uzdrowienia. Nie złożyłam jeszcze świadectwa dotyczącego tej intencji. Trwajac w tej cudownej modlitwie dającej wyciszenie i ukojenie,zauważyłam że mąż nie czuje się najlepiej, ma ciagle problemy z żołądkiem i jelitami. Po zrobieniu licznych badań,w tym gastroskopii okazało się że są pewne zmiany w żołądku. Pobrano biopsję. Bardzo się martwiliśmy od tej pory już podwójnie. Nie czekając ani chwili podjęłam się trudnego wyzwania i postanowiłam zacząć nowennę tym razem w intencji męża, czyli 2 nowenny rownoczesnie.Dziś po 3 tyg od rozpoczęcia dostaliśmy wyniki biopsji dokładnie takie jakie chcieliśmy uslyszec. Chwała Panu i Naszej Ukochanej Matence. I choć jeszcze kilka wyników badań jest w toku ja już dziś czuje opiekę Maryji nad moją rodziną i wierzę że z jej pomocą będzie tylko lepiej. Bardzo pokochałam modlitwę różańcowa. Oprócz niej modliłam się również westchnieniem Jezu ty się tym zajmij jak również do Swietej Rity i Sw. Szarbela. Te przykre zdarzenia bardzo przybliżyły mnie do Maryji i Jezusa. Teraz dopiero wiem co znaczy zawierzyć całe swoje życie i życie rodziny Bogu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
eniaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dzięki za świadectwo. Potrzebowałam dzisiaj tego.

enia
Gość
enia

Czcicielko poczytaj o diecie ketogennej dla córki, u nas jest jeszcze mało znana,za granicą bardziej. Na początek niech zrezygnuje z cukru i mleka.
Zadzwoń do Centrum Zdrowia Dziecka w W-wie sekr.22 815 74 04 neurologiamałpaczd.pl wiecej inf.uzyskasz .
Myślę że dopiero po drugiej stronie sie dowiemy tak naprawdę jaką wartość ma ta modlitwa Nowenny Pompejańskiej, nie do odparcia. Zaczynając ją odmawiać wszelkie zło,brudy się ujawniają,odchodzą i w nas samych. Należy to przetrzymać, a będzie dobrze