Kinga: O sytuacji po ludzku bez wyjścia i pomocy jaką otrzymałam.

Mialam ogromne pretensje do Boga, że to chyba jakis zart. Daje a potem odbiera. Po co? Dlaczego? Och jak bardzo nie chcialam wtedy zyc, za duzo problemow zwalilo sie na glowe.
Read More

Przemysław: Moje spotkanie z Nowenną Pompejańską

Wszystko układa się teraz jak najlepiej. Doznałem powołania i zamierzam wstąpić do Seminarium. Proszę o modlitwę
Read More

Agnieszka: Przyznam, że tu było moje największe zaskoczenie!

Szło dość ciężko nieraz zasypiałam, jednak udało mi się odmówić i poczuć wewnętrzny spokój i pierwsze symptomy wysłuchania intencji.
Read More

Mateusz: Najwspanialszy prezent urodzinowy

Tytół mojego świadectwa jest w 100% powiazane z Nowenna co zaraz się okarze. Jestem w trakcie odmawiania mojej chyba 6 Nowenny i modle się o dobra żonę. Tą Nowenne zaczołem odmiawiać wraz z pocztkiem października bo pomyślałem, że wkoncu warto odmowić kolejną NP a w szczególności, że to jest miesiąc Różańcowy.
Read More

Małgorzata: Zawierzyć wszystko Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Odmówiłam kilka Nowenn Pompejańskich. Najczęściej w intencji bliskich mi osób, dzieci, męża. Jedną zmówiłam za siebie.
Read More

Magda: Z Maryją jestem bezpieczna

Chwała Panu i Maryji.
Jest mi wstyd, ze dopiero teraz pisze to świadectwo. Odmawiam nowennę pompejańską od 3 lat, ile, nie wiem, na pewno duzo. Czasem bywało trudno, wiele jest niedokończonych, ale zawsze zaczynałam od nowa.
Modliłam sie o uratowanie mojego małżeństwa było bardzo cieżko. Zły działam jeszcze mocniej, rwał sie różaniec. Odmówiłam tez pompejańską w innych intencjach za córkę za zjednoczenie rodziny wszystko pomalutku układa sie. Dalej jest cieżko ale Maryja umocniła mnie. Przede wszystkim jestem silniejsza osoba i otrzymałam wiele łask: łaskę pokoju i siły do wytrwania w trudnych dla mnie sytuacjach. Miałam tez chwile zwątpienia i jeszcze często mam, ale wiem ze z Maryją bede bezpieczna. Polecam każdemu Nowennę i różaniec. Maryja ma moc, to ona pokonała szatana i przez nia dokonuje sie wiele codów. Chwała panu. Alleluja!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.