Alexandra: Drugie dziecko

Dzień dobry. Chciałam wszystkich gorąco zachęcic do odmawiania Nowenny i pozostawić swoje świadectwo. Od 6 lat czekamy z mężem na drugie dziecko, mamy juz jednego syna. Drugie dziecko, myśleliśmy, że już nigdy nie będzie nam dane. Aż nagle znalazłam tę Nowennę. Myślałam, że próbowałam juz wszystkiego, została tylko modlitwa.
Read More

Julia: Wielkie zmiany w zyciu

Mam 16 lat wlasnie skonczylam gimnazjum , Modlitwe Pompejanska zaczelam odmawiac pod koniec lutego 2013 rw intencji abym dobrze napisala egzamin i udalo sie :-)  podczas jego pisania czulam sie taka wyluzowana ,spokojna jakbym pisala pamietnik a nie egzamin :-)  czulam , ze Maryja jest ze mna i pomaga mi...
Read More

Beata: Otrzymane łaski i pokój serca

Na nowennę trafiłam przypadkowo, przeglądając artykuł dwumiesięcznika "Miłujcie się". Długo zwlekała z rozpoczęciem tej nowenny, aż w końcu  rozpoczęłam ją 18lipca, a drugą dzień póżniej. Początkowo myślałam, że nie podołam tylu częściom odmawiania różańca. Ale się udało. Modlitwa różańcowa wlała w moje serce spokój,pomogła mi w trudnych chwilach swego życia.MP...
Read More

Bartłomiej: Wspaniała Maryja

Witam serdecznie.  Pierwsza nowenne zacząłem 27 czerwca 2017 zakonczylem 19 sierpnia 2017. Modlilem sie o zdrowie dla zony. w 50 % spelnilo sie poniewaz zona zaczela sobie radzic z chorobami, a niektore ustapily calkiem. Jest duza poprawa i wierze ze wyzdrowiej calkowicie. Oczywiscie w trakcie odmawiania dostalismy wiele innych lask:) odczuwam opieke Maryi i wielka pomoc. Druga nowenne zacząłem 20 sierpnia w intencji synka bo tez cierpi na rozne dolegliwoscie i tutaj musze przyznac: diametralna poprawa:):):)
Read More

Czy masz swój ulubiony różaniec?

Różaniec to atrybut każdego wiernego. To sposób na to, aby w skupieniu oddać się modlitwie, która ma niezwykle wielką moc.  Stanowią idealny pomysł na prezent dla każdej osoby, dla której wiara jest sposobem na codzienność. To także perfekcyjne pamiątki najważniejszych uroczystości w życiu, które będą przypominać, że Bóg jest dla człowieka największą wartością.

Różańce z kamieni  szlachetnych wykonane wyjątkowo starannie zachwycą nie tylko pięknymi kamieniami, ale również wyjątkowo wysublimowaną i niespotykaną formą poszczególnych koralików. To bez wątpienia różańce, które spełnią wymagania najbardziej wymagających!

Dostępne różańce są pod tym linkiem. Kliknij ⬇ 

http://rosemaria.pl/rozance-pompejanskie

⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ 

W dziale: Różańce Pompejańskie na stronie:

http://rosemaria.pl

znajdziesz także różańce z Sanktuarium w Pompejach! I nie tylko.

Zapraszamy!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?