Jak lepiej poznać i naśladować Maryję?

Jeśli pragniesz lepiej poznać, pokochać i naśladować Maryję, to masz na to świetny sposób: miesięczne nabożeństwo wg św. Alfonsa Marii Ligouriego!

„Miesiąc z Maryją” to miesięczne nabożeństwo o uproszenie łask według pism św. Alfonsa Liguoriego – jednego z największych czcicieli Matki Bożej w dziejach Kościoła.

Jemu objawiała się Maryja, którą nazywał: „naszą nadzieją i wspomożycielką nieszczęśliwych”. Nie ma bowiem takiej sprawy, której Maryja nie może rozwiązać.

Niniejsze nabożeństwo miesięczne opiera się na dwóch filarach: modlitwie oraz poznawaniu Maryi w jej licznych cnotach, przywilejach i wezwaniach. Wysiłek duchowy podjęty do jego odprawienia nauczy nas dobrze modlić się o potrzebne łaski i pozwoli w pełni zaufać tej najlepszej z Matek.

Każdego dnia odbywasz lekturę duchową i modlitwę. Po odbyciu tego nabożeństwa wielu otwiera oczy i poznaje, jak wielka jest misja Maryi w dziejach świata. Nie była to – jak niektórzy myślą – jedna z wielu „zwykłych” dziewczyn.

Zobacz pod tym linkiem, kliknij:

http://rosemaria.pl/blog/miesiac-z-maryja/

Jeśli twoja maryjna pobożność wciąż opiera się bardziej na intuicji i emocjach, to najwyższy czas pogłębić swoją więź z Maryją, w oparciu o zdrowe nauczasnie św. Alfonsa.

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!