Karolina: Matura i studia

Bardzo stresowałam się egzaminem dojrzałości. Nie wiedziałam na jakie studia chce iść. Modliłam się nowenną pompejańską w intencji zdania matur i o wybór odpowiednich studiów. Maryja wiedziała co dla mnie najlepsze i tak pokierowała moimi egzaminami, że wylądowałam na studiach odpowiednich dla mnie. Po drodze były drobne przeciwności ze składaniem papierów, ale zostały pokonane.
Read More

Monika: Zawrócenie ze złej drogi

Nowenne zaczełam odmawiać z końcem roku 2017 i w zasadzie jestem w jej trakcie. Sumiennie modlę sie codziennie i z ufnoscią. A uwierzcie mi, mam o co wypraszać łaski. Chce powiedzieć o tym jak zaczęłam i co było tego powodem. Jestem mężatką z 13-letnim stażem. Dużo wcześniej uważalam swoje małżeństwo za bardzo udane. Wspanialy mąż, cudowne dziecko, spokój, stabilizacja. Niestety to wszystko nie podobało się chyba szatanowi bo zaczął we mnie uderzać swoimi pokusami, ja uleglam i dałam sie zniewolic. Nastąpił w moim malzenstwie tzw. kryzys a jak teraz do tego doszłam byl on tylko w moim mniemaniu.
Read More

Anna: Praca i mnóstwo innych łask

Dziś są moje urodziny. To świetny moment na napisanie świadectwa doznanych łask. Teraz odmawiam czwartą nowennę. W międzyczasie było kilka nieskończonych. Matka Boża uprosiła mi mnóstwo łask: powrót do pracy w szkole jako nauczyciel ( w mojej okolicy bez znajomości to niemożliwe, nawet po 2 ukończonych kierunkach studiów), wielkie łaski dla mojej rodziny i bliskich. Nie chcę pisać szczegółów. Dziękuję Ci Matko Boża i dalej proszę....
Read More

Ewa: zmiana pracy

Wiem, że sytuacja taka była możliwa tylko dzięki pomocy Maryi, za co jej z serca dziękuję oraz wszystkich zapewniam: Maryja zawsze pomaga i obejmuje opieką swoje dzieci. Wielokrotnie w życiu zaznałam Jej pomocy.
Read More

Anna: : Za wszystkie otrzymane laski serdecznie Ci dziekuje Pani Pompejanska

Za wszystkie otrzymane laski serdecznie Ci dziekuje Pani Pompejanska
Read More

Aga: Wsparcie modlitewne dla mamy

Dzień dobry,zmawiam juz ponad 20NP i tak juz sie przywiązalam do tej modlitwy,ze jak koncze nowenne i robie sobie chwile przerwy to nadal mysle o tym,ze musze zaczac kolejna.W styczniu zaczelam odmawiac w swojej intencji NP ale w trakcie odmawiana jej moja mama zle sie czula i poszla na badania i m.in.miala robione badania na wysokosc markerow. Po odebraniu tych wynikow okazalo sie ze sa podwyzszone.Zmartwilo to Mnie i mame.Postanowilam,ze musze zmowic NP w intencji mamy zdrowia aby nie byla chora na raka.Zmawialam juz jedna nowenne ale nie czekajac zaczelam odmawuac drugą za mame.Bylo ciezko zmawiac dwie nowenny dziennie,nieraz przysypialam itd Ale dalam rade zmowilam oby dwie NP do konca.W tym czasie mama z tymi wynikami udala sie do onkologa,zbadal mame i on nic nie stwierdzil.Mama za niedlugi czas ponownie zrobila badania na te same markery co wczesniej i okazalo sie ze wyniki są praktycznie w normie.Obnizyly sie.Wiem, ze to tylko i wylącznie dzięki zmowionej NP, Matka Boza udzielila takiej łaski,ze wyniki są dobre.Dziękuje Ci NMP za Twoje łaski w moim i mamy życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aga: Wsparcie modlitewne dla mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Aga, jesteś wspaniałą córką, a przy tym wytrwałą „miłośniczką” nowenny pompejańskiej 🙂 Chwała Panu i Jego Matce, Maryi!

Aga
Gość

Dziekuje za te slowa:)

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?