Krzysztof: Dziękujemy za cud.

Pan Bóg jednak miał inne plany
Read More

Urszula: Problem z alkoholem

Piszę to świadectwo niemal rok po odmówieniu no­wenny w intencji trzeźwości mojego taty. Jakiś czas temu zaczął „zaglądać” do kieliszka. Choć nigdy wcześniej nie miał problemu z alkoholem i nie wydarzyło się nic, co by mogło go ku temu skłonić, zaczął upijać się niemal codziennie. Oczywiście, były prośby, groźby i rozmowy. Ojciec przestawał pić, ale zdarzały się chwile „słabości” (tata często przebywa poza domem i wtedy pojawia się „okazja”).
Read More

Stefania: Zawierzyłam moją wnuczkę Matce Bożej

Na Nowennę Pompejańska trafiłam na początku roku w internecie.Spisałam zasady jej odmawiania ale wydrukowałam dopiero w lutym.Niedługo po tym u synowej,która była w drugim miesiącu ciąży zaczęły się problemy zdrowotne.Po pobycie w szpitalu okazało się, że musi przyjmować leki i bardzo uważać na siebie ponieważ ciąża jest zagrożona.Wówczas pomyślałam, że...
Read More

Gosia: Podejrzenie guza

Po szczegółowych badaniach i operacji okazało się, że to niegroźna torbiel śledziony!
Read More

Agnieszka: najwspanialszy dar

chciałam wam opowiedzieć jak cudownie zostałam wysłuchana. Z mężem staraliśmy się o dziecko od ponad 6lat. Ciągłe wizyty u lekarza, drogie leczenie i żadnych efektów, po mojej ostatniej wizycie u ginekologa poczułam się już zupełnie skreślona, lekarz powiedział, że są marne szanse żeby mi się udało zajść w ciążę. Po...
Read More

Renata: Nowenna ratuje mnie po raz kolejny

Zawsze gdy „coś się dzieje”, gdy o coś chcę prosić Boga, wracam do Nowenny Pompejańskiej. Wiem, ze to nie koncert życzeń – o tym też juz wiele osób pisało. Masz problem, zaczynasz się modlić i prosić. Bo nie masz dokąd pójść, bo nikt nie może ci pomóc, bo nie wiedzą, jak Ci pomóc. Gdy nie masz problemu lub jest on rozwiązany, skrzydełka opadają. Taka ludzka słabość. To prawda. Gdy mam problem, zdrowotny, czy też natury zawodowej, to wracam do Nowenny. Jak bumerang ona wraca do mnie.
Wiele razy odmawiałam Nowennę w różnych intencjach. Ostatnia była w intencji mojego zdrowia. Śmiertelnie się wystraszyłam, ponieważ wyniki były nie najlepsze, a i przy okazji dowiedziałam się o torbielach na wątrobie. Psychicznie byłam wykończona. Sięgnęłam po różaniec i prosiłam o zdrowie i pozytywny przebieg badań . Matka Boża wysłuchała mnie po raz kolejny. Bałam się iść zrobić kolejne badania. Bałam się spojrzeć na wyniki. Niepotrzebnie. Jest dobrze. To kolejny mały a może wielki cud w moim życiu. Kocham Cię Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?