Danuta: zostalam uwolniona z grzechu nieczystosci

Tyle kapliczek przy drogach w roznych miejscach ,o ktore nikt nie dba, przystrojmy te miejsca swiezymi kwiatami na Chwale i Czesc Maryji
Read More

Anna: Dziękuję Królowej Różańca Świętego.

Podczas odmawiania Nowenny czuję Opieke Matki Bożej .dużo się dzieje w moim życiu.modlę się w intencji uzdrowienia mnie z choroby kturej nie ma nadzieji na uleczenie..
Read More

Agata: czekam

.Teraz już wiem ,że Nowenna to moja modlitwa , będę poprzez nią prosiła Matkę Bożą o potrzebne łaski Teraz modlę się o swoje zdrowie i wierzę ,że wszystko zakończy się pomyślnie Dziękuję Ci Matko Boża
Read More

K: Bogu niech będą dzięki

To już 3 nowenna w moim życiu.Jestem młoda mężatka i matka.Za każdym razem Bóg wysluchAl mojego krzyku.Kazda nowenna była dla mnie mega wyzwaniem.Dzisiaj zaczynam 36dn nie jest łatwo.Mam masę rozproszen,myle się czasami z taką niechęcia podchodzę do tego że ja cię krece.Cala cz.blagalna dochodziło między mną i mężem do sporów ,kłótni itd.
Read More

Magda: Wielka łaska!

Maryja uratowała moją rodzinę przed windykacją a co za tym idzie ogromne problemy.
Read More

Paweł: Bóg skierował mnie do Siebie

Odmawiałem NP w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Na początku było naprawdę ciężko ale każdy kolejny dzień z modlitwą był lepszy. Gdy zakończyłem Nowennę poczułem wewnętrzny spokój i ulgę. W moim życiu zacząłem odczuwać działanie Boga. Zdecydowałem się zmienić swoje życie. Udało mi się zacząć realizować postanowienia na które wcześniej brakowało mi sił i odwagi. Dzięki Bogu i Matce Najświętszej zacząłem powoli zmieniać swoje życie. Myślę że Bóg specjalnie postawił mnie w trudnej sytuacji abym zwrócił się do Niego. Bardzo pomogła mi również modlitwa Jezu Ty się tym zajmij, powtarzałem i powtarzam przy prawie każdej czynności którą wykonuje i widzę jak skutki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paweł: Bóg skierował mnie do Siebie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
o..o
Gość

też spróbuję przy każdej czynności mówić słowa ” Jezu Ty się tym zajmij” jeśli mówisz, że pomaga 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?