Paweł: Bóg skierował mnie do Siebie

Odmawiałem NP w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Na początku było naprawdę ciężko ale każdy kolejny dzień z modlitwą był lepszy. Gdy zakończyłem Nowennę poczułem wewnętrzny spokój i ulgę. W moim życiu zacząłem odczuwać działanie Boga. Zdecydowałem się zmienić swoje życie. Udało mi się zacząć realizować postanowienia na które wcześniej brakowało mi sił i odwagi. Dzięki Bogu i Matce Najświętszej zacząłem powoli zmieniać swoje życie. Myślę że Bóg specjalnie postawił mnie w trudnej sytuacji abym zwrócił się do Niego. Bardzo pomogła mi również modlitwa Jezu Ty się tym zajmij, powtarzałem i powtarzam przy prawie każdej czynności którą wykonuje i widzę jak skutki.

Karolina: Jestem Ci wdzięczna Maryjo za uzdrowienie mojej siostry

Witam wszystkich! I na wstępie dziękuję za Wasze świadectwa ☺ czytam je codziennie i proszę o więcej ☺ A oto moją historia: O nowennie Pompejanskiej dowiedzialam się kilka lat temu. Pewna znajoma siostra zakonna przekazała ja mojej mamie podczas przypadkowego spotkania po latach. Popatrzyła wiec na kartę z nowenna i odłożyłam ja na półkę.
Przeczytaj

Krzysztof: i ciężko mi się zebrać do następnej modlitwy.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Moją nowennę o zdrowie mamy rozpocząłem w dniu jej operacji i zakończyłem 25 lipca 2016 r. Operacja przebiegła pomyślnie. Akurat kilka dni po zakończeniu nowenny była wizyta kontrolna u lekarza - wszystko jak do tej pory jest dobrze.
Przeczytaj

Kasia: Ufność w Boże prowadzenie

Maryja poprzez Nowennę Pompejańską wyprosiła mi już wiele Łask, mimo, iż czasami były to inne Łaski, niż te o które prosiłam, ale Pan Bóg wiedział lepiej czego obecnie potrzebuje. Gdy moja mama zachorowała na nowotwór od razu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską o uzdrowienie Mamy. I tak bez przerwy odmawiałam Nowenny, jedną kończyłam, a następnego dnia zaczynałam kolejną.
Przeczytaj

Katarzyna: Nowenna nie do odparcia

Nowenną pompejańską omadlaliśmy z mężem nasze marzenia o domu. Zaprzyjaźniony ksiądz zachęcał, abyśmy szukali działki a Pan Bóg znajdzie. I tak tez się stało, Mateńka chce mieć nas blisko siebie, bo kupiliśmy działkę 300 m od Sanktuarium Maryjnego. 8 lipca 2013 zakończyłam kolejną nowennę pompejańską w intencji budowy domu i...
Przeczytaj

Oczekujaca: Wciąż czekam

Dzisiaj ostatni dzień mojej nowenny. Główna intencja nie została jeszcze wysłuchana jednak wierzę, że muszę jeszcze poczekać aby otrzymać ta dana łaskę, bo sytuacja jest beznadziejna.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
o..o Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
o..o
Gość
o..o

też spróbuję przy każdej czynności mówić słowa ” Jezu Ty się tym zajmij” jeśli mówisz, że pomaga 🙂