Paweł: spełniły się wszystkie moje intencje

Zanim przejdę do własnego świadectwa, chciałem podziękować wszystkim tym, którzy umieścili tu swoje świadectwo. Wielokrotnie podczas odmawiania każdej nowenny znajdowałem tutaj nadzieję i otuchę dzięki, której udawało mi się dotrwać do końca każdej modlitwy. Dorastałem w dosyć religijnej rodzinie jednak różaniec w moich dłoniach gościł jedynie w momencie gdy dostawałem za...
Przeczytaj

Arkadiusz i Katarzyna: Pozwólmy się Jej prowadzić za rękę

Mieszkajac w Polsce bardzo dlugo szukalem pracy. Studia na Wydziale Ekonomii skonczylem w 2005 roku. Po studiach pracowalem w swoim zawodzie dziewiec miesiecy. Przez kilka miesiecy modlilem sie do sw. Rity o dobra prace i zone.
Przeczytaj

Basia: Zaufałam Matce Najświętszej

W trakcie chemioterapii syna przeczytałam książkę o życiu Ojca Pio. Tam znalazłam informację o tym, jak ojciec Pio zalecał proszącym go o modlitwę, aby sami gorliwie modlili się Nowenną Pompejańską. Autor tej książki potwierdził, że trzy łaski, o które prosił Matkę Najświętszą za pomocą Nowenny Pompejańskiej zostały mu udzielone. W tym samym czasie usłyszałam od znajomej osoby świadectwo potwierdzające skuteczność tej modlitwy. Uznałam, że to nie może być przypadek. Wzięłam do ręki Różaniec.
Przeczytaj

Marcin: Zdane prawo jazdy

Witam. Chciałbym podzielić się z wami siłą nowenny pompejańskiej. Dzięki Maryi zdałem prawo jazdy za 3 razem. Nie ja odmawiałem nowennę, ale moja mama nic mi o tym nie mówiąc.
Przeczytaj

Beatrycze: otrzymane łaski

W momencie krytycznym dla mojej kariery zawodowej - otrzymalam wsparcie, ochrone i wyszlam zwyciesko z wielu zasadzek zla.
Przeczytaj

Odświeżamy wiarę: SŁOWO

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu audycji Radia Różaniec pod tytułem „Odświeżamy wiarę”. Wielki Post to dobry czas, aby przyjrzeć się swojemu życiu duchowemu z nowej perspektywy.

Tematem drugiegp spotkania jest SŁOWO. Prowadzi: Marek Jaworowski.

Kolejne tematy: już wkrótce na naszej stronie www.pompejanka.pl!

Audycja z Radia Różaniec. Zapraszam do wsparcia tej inicjatywy tutaj.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o