Marzena: Spokój z sąsiadami

Miałam wiele obaw bo intencja była nie prosta.Pragnelam spokojnie wychodzić do pracy każdego dnia ,nie czuć obecności starszego pana ,który mnie obserwował. Wyjrzdzal za mną. Ciągle toczyly sie sprawy w sadzie.Spory sasiedzkie .Po zakończeniu nowenny jagby wszystko się zakończyło. Ja stałam się spokojna .Nie ma tylu problemów. Dzięki Matce Bożej mamy spokój.Dziękujemy Ci Krolowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.

Katarzyna: Dwa świadectwa

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską i została wysłuchania pierwsza z ich Po raz pierwszy modliłam się o to, by dziecko, któremu groziła niepełnosprawność uniknęło jej. Na prawdę tak się stało choć nie było widać nadziei. "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(jak czytamy w Biblii). Druga moja intencja zostanie wysłuchana,...
Przeczytaj

Paulina: Odzyskałam zdrowie i spokój

Witam. Nazywam się Paulina, mam 23 lata. Chciałabym podziękować Maryi za otrzymaną łaskę zdrowia. Od wielu lat miałam problemy z żołądkiem, jelitami w zasadzie sama nie umiem powiedzieć co to było.
Przeczytaj

Jusia: Świadectwa 2 w 1

Na samym wstępie zaznaczę, że świadectwo to piszę z 2 letnim opóźnieniem... Byłam już wtedy fizycznie i psychicznie wykończona sytuacją w pracy, brakiem nadziei na zmianę i wieloma nieudanymi próbami "ucieczki" (a trzeba pamiętać, że wysyłałam setki cv, aktywnie poszukiwałam pracy w wielu miejscowościach, wszystko to na nic...). Przeczytaj Jusia:...
Przeczytaj

Żona: Wsparcie Matki Bożej

Witam wszystkich. Chciałabym podzielic sie swoim swiadectwem z odmowionych Nowenn Pompejańskich. Było ich w sumie 3 z czego jednej,za męża nie udało mi się dokończyć i było to w ostatnim dniu odmawiania.
Przeczytaj

Paula: Jest tak wiele spraw , które powierzam Matce Boskiej

Witajcie , pisząc to świadectwo chciałbym podzielić się nim z Wami ,ale przede wszystkim serdecznie podziękować Matce Boskiej za kolejne wysłuchane nowenny.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o