Alicja: Zdrowy synek, zdrowa mama !

Pierwszą nowennę odmawiałam kiedy u mojego miesięcznego synka podejrzewano cytomegalię, drugą zaczęłam kiedy mojej mamie po rytynowym zabiegu pobrano nierutynowo wycinek do badania histopatologicznego.
Przeczytaj całość

Iwona: Pracuję!

W tym roku wiadomo było, iż kilka osób zostanie zwolnionych. W styczniu zaczęłam odmawiać w intencji abym pracowała najcudowniejszą NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ, a na początku marca skończyłam.
Przeczytaj całość

Ela: Nie dajcie zwieść się próbom

Nowennę Pompejańską po raz pierwszy zaczelam odmawiac we wrzesniu 20014 roku i prosilam o laske aby moj syn zdal pomyslnie egzamin na studiia.....egzamin zdal ale z kiepskim wynikiem a ja bylam rozczarowana.... 2Przeczytaj Ela: Nie dajcie zwieść się próbom
Przeczytaj całość

Maria: podziękowanie

Szczęść Boże, pragnę złożyć drugie świadectwo Nowennę Pompejańską odmówiłam już trzeci raz w intencji mojego syna o powrót do Boga
Przeczytaj całość

Justyna: Uzdrowienie z nowotworu

Podczas odmawiania zdarzało mi się zasypiać przy różańcu..byłam atakowana przez złego 3 razy. Modliłam się jednak dalej. Zaufałam Matce Bożej. Modliłam się o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej. W trakcie odmawiania Nowenny miałam robioną tomografię wynik pokazał guza. Po dokładnym zbadaniu okazało się,że to nie groźna torbiel.. na kolejnej wizycie zniknął.
Przeczytaj całość

Magda: Największe błogosławieństwo

O dar macierzyństwa odmówiłam nowennę już trzy lata temu. Był to dla mnie trudny czas. Nie mogąc znaleźć pracy w wymarzonym zawodzie, zatrudniłam się w sklepie, ale ciągła presja, bardzo wymagające kierownictwo i stres przyczyniły się do tego, że chciałam jak najprędzej stamtąd uciec. Wtedy ciąża była dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Moja mama między czasie odmawiała też Nowennę pompejańską w intencji mojej wymarzonej pracy,a ja modliłam się o dar macierzyństwa. Nie mogłam zajść w ciążę, byłam załamana, nie mogłam już dłużej wytrzymać atmosfery w pracy i tego samego dnia, kiedy postanowiłam napisać wypowiedzenie, okazało się, że mam szansę na moją wymarzoną pracę! Zdałam sobie sprawę, że Matka Boska wiedziała lepiej, jak moje życie ma wyglądać. Przez dwa lata ciężko pracowałam, żeby zasłużyć na umowę na stałe i móc wreszcie spokojnie pomyśleć o macierzyństwie, mając pewną pracę w ukochanym zawodzie. Jednak okazało się, że po tych dwóch latach nadal otrzymałam umowę tylko na rok. Moja rozpacz była ogromna, gdyż bardzo pragnęliśmy z mężem dziecka, ale wiedziałam, że mogę już do tej pracy później nie wrócić. Znów zaufałam Maryi. Odmówiłam kolejną Nowennę, tym razem prosząc o błogosławieństwo w naszym życiu. Po prawie dwóch miesiącach od jej zakończenia okazało się, że jestem w ciąży!Nie wiem, co będzie dalej z moją pracą, ale skoro Bóg tak chciał, to znaczy, że tak jest dla nas teraz najlepiej.Teraz nasze Maleństwo jest dla nas największym błogosławieństwem.Tak bardzo baliśmy się, że nie będziemy mogli mieć dzieci, a teraz Ono jest, rośnie pod moim sercem i czeka, by pokolorować wkrótce nasz świat.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magda: Największe błogosławieństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Życzę Wam błogosławieństwa Bożego,,, a wszystko będzie dobrze.

Obrazki z nowenną pompejańską?