Anna: Matka Boża wysłuchała mojej prośby o znalezienie dobrej pracy

Maryjo, Matko Boża Pompejańska dziękuję Ci za tę łaskę, z radością będę wychwalać Twoje Imię.
Read More

Maria: Wiem, że dzięki modlitwie syn jest zdrowy

W wieku 12 lat syn zachorował na epilepsję . Ataki były częste , pobyty w szpitalach i leki nie pomagały . Było tak ,że obawialiśmy iż już ataku nie przeżyje ,poprosiliśmy proboszcza o ostatnie namaszczenie . Dowiedziałam się od znajomych o Nowennie Pompejańskiej . Zaczęłam się modlić ,potem dołączył mąż i dwie córki . Syn Tomasz 27 lat spodziewa się syna i założył rodzinę. Wiem, że dzięki modlitwie syn jest zdrowy . Modlimy się dalej w różnych intencjach .
Read More

Zuzanna: Praca i umiejętność modlitwy

Gdyby kiedykolwiek przeszło wam przez myśl, że nie jesteście w stanie odmówić Nowenny Pompejańskiej, to nie dajcie się zwieść tym mylnym obawom. Pierwsze moje podejście, zakończyło się po jednym dniu. Miałam potem dzień przerwy, a gdy znowu zaczęłam odmówiłam całą Pompejankę. Myślałam, że będzie mi bardzo ciężko i nie będę miała czasu.
Read More

Halina: Wsparcie Matki Boskiej w chorobie

Pragnę podziękować Matce boskiej za łaski, które na mnie zesłała.Trzy lata temu dowiedziałam się,że mam guza w śródpiersiu górnym niewiadomego pochodzenia. Zaczęło się chodzenie od lekarza do lekarza, przygotowania do operacji. Koleżanka wówczas ofiarowała mi książeczkę z Nowenną Pompejańską, zaczęłam się modlić.
Read More

Kasia: Przedślubne rozterki

Rozpoczelam nowenne w momencie, gdy razem z moim narzeczonym codziennie sie sprzeczalismy, trudno dochodzilismy do kompromisow, i oboje nie chcielismy ustapic, szczegolnie jesli chodzi o przygotowania do slubu i wesela, Przelomowy byl moment gdy stwierdzilam "sama nie dam sobie z tym rady". Modlilam sie w intencji naszej relacji, o pomoc i nauke w rozwiazywaniu konfliktow.
Read More

Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia

W lipcu ubieglego roku u mojego niespelna 2 letniego wnuczka stwierdzono nowotwor zlosliwy oczka prawego.Odmowilam Nowenne Pompejanska z prosba o uzdrowienie dodajac nie moja wola a Twoja Panie niech sie stanie.Niech w zyciu chlopca Twoja wola sie wypelnia Panie. Prosiłam tez wiele osob o modlitwe w jego intencji .Modlili sie ludzie w kraju i za granica.Po ostatnim badaniu wynik guz nieaktywny.Dziekuje Ci Matuchno za wszystkie łaski ktore otrzymalam ja i moja rodzina za Twoim wstawiennictwem .Niech bedzie Bog uwielbiony w zyciu i zdrowiu kazdego z nas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BasiaHannaMaria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Bardzo się cieszę razem z Tobą za otrzymaną łaskę zdrowia dla wnuczka.Chwała Panu i Matce Najświętszej.

Hanna
Gość
Hanna

Dziękuje Mario.Po uzxrowieniu z nowotworu okazało sie ze Juleczek ma jaskre w tym oczku.Cisnienie bylo bardzo wysokie kolejne leczenie i wlasnie dzisiaj po kolejnym badaniu lekarze orzekli ze wnuczek jest całkowicie zdrowy.Chwała Panu

Basia
Gość
Basia

Chwala Ci Panie i dziekuje Matko Najswietsza za uzdrowienie tego chlopczyka.