Marzena: Maryja uratowała mojego szwagra przed śmiercią!

Chcę podziękować Maryi za łaskę zdrowia.Uratowała mojego szwagra przed śmiercią.Operacja udana.Jest lepiej.Dziękuję Ci Maryjo.!!
Przeczytaj całość

M: List: Bóg chciał inaczej

Wiem, czuję to, że ukończyłabym tę pierwszą nowennę za Babcię. Gdyby Pan nie zabrał Jej do siebie, z pewnością dałabym radę. Mam nadzieję, że mimo tych niepowodzeń, odnajdę w sobie wiarę, aby ukończyć kolejne.
Przeczytaj całość

Calypso: Nowenna po rozstaniu

Czytając kolejne świadectwo, postanowiłam, że przyszedł już czas na mnie. W chwili obecnej odmawiam już 4 Nowennę. Na Nowennę Pompejańska trafiłam po rozstaniu z chłopakiem. Mimo, że byłam z nim bardzo krótko, to jednak zostawił on ślad w moim sercu. Bardzo ciężko było mi się pozbierać. Czytając świadectwa,ludzie bardzo często wspominali o spokoju, który zagościł w ich sercach. Pierwszą Nowennę, w której prosiłam o dobrego męża, całą przepłakałam.
Przeczytaj całość

Andrzej: warto powierzać się siebie i swoje problemy Niepokalanej

Witam mam na imię Andrzej i pragnę złożyć świadectwo. Jestem osobą po przejściach w wyniku czego jestem bardzo zamknięty w sobie i doświadczam pewnych stanów emocjonalnych . W swoim życiu przez wiele lat byłem pogubiony żyjąc z dala od Boga, moja wiara była bardziej zewnętrzna niż wewnętrzna .  Budowałem swoje...
Przeczytaj całość

Mateusz: Cuda poza nowenna

Pokój i dobro! Nie pisałem świadectwa już od dawna tak naprawde. Nigdy też nie byłem jakimś wyśmienitym pisarzem ani nikim z tego typu ludzi. Jak narazie nie odmawiam Nowenny Pompejańskiej ale od Różańca nie uciekam. W żyxiu już NP odmowiłem z chyba 5-6 razy bo nie pamietam już tak naprawde. Chciałem tylko powiedzieć o paru cudach które się wydarzyły.
Przeczytaj całość

Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia

W lipcu ubieglego roku u mojego niespelna 2 letniego wnuczka stwierdzono nowotwor zlosliwy oczka prawego.Odmowilam Nowenne Pompejanska z prosba o uzdrowienie dodajac nie moja wola a Twoja Panie niech sie stanie.Niech w zyciu chlopca Twoja wola sie wypelnia Panie. Prosiłam tez wiele osob o modlitwe w jego intencji .Modlili sie ludzie w kraju i za granica.Po ostatnim badaniu wynik guz nieaktywny.Dziekuje Ci Matuchno za wszystkie łaski ktore otrzymalam ja i moja rodzina za Twoim wstawiennictwem .Niech bedzie Bog uwielbiony w zyciu i zdrowiu kazdego z nas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Bardzo się cieszę razem z Tobą za otrzymaną łaskę zdrowia dla wnuczka.Chwała Panu i Matce Najświętszej.

Hanna
Gość

Dziękuje Mario.Po uzxrowieniu z nowotworu okazało sie ze Juleczek ma jaskre w tym oczku.Cisnienie bylo bardzo wysokie kolejne leczenie i wlasnie dzisiaj po kolejnym badaniu lekarze orzekli ze wnuczek jest całkowicie zdrowy.Chwała Panu

Basia
Gość

Chwala Ci Panie i dziekuje Matko Najswietsza za uzdrowienie tego chlopczyka.

Obrazki z nowenną pompejańską?