Dominika: Dziękuje Matce Bożej za uleczenie mnie z choroby

Zaczęłam odmawiać nowennę jakoś w lipcu . Najpierw nie wierzyłam że dotrwam do końca bo zazwyczaj odmawianie zostawiałam na wieczór. Byłam chora na nerwice i depresje .
Read More

Agnieszka: Podołam wszystkiemu jeśli całkowicie zawierzę moje życie Panu i Matce Przenajświętszej

Szczęść Boże! I ja pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych od Mateczki. Dziś przypada ostatni dzień NP i do dzisiaj jeszcze myślałam że nie będę miała o czym pisać, nie dość że nic w moim życiu nie zmieniało się na lepsze to wręcz przeciwnie, wszystko szło w złym kierunku, sytuacja stawała...
Read More

Wojtek: Uwolniony od kilku zniewoleń

Niech będzie pochwalony nasz Zbawiciel Jezus Chrystus! Drodzy bracia i siostry mam na imię Wojtek, mam 31 lat piszę te oto świadectwo aby się z wami podzielić moimi osobistymi przeżyciami po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Renata: nauka różańca i łaska pracy

Nowennę Pompejańską odmawiałam już dwukrotnie , zaczęłam w zeszłym roku w październiku I raz i grudniu II raz. Do naszej Mateczki kierowała prośbę jak większość z nas w tych trudnych czasach o pracę dla zięcia, a ponieważ i mi groziła utrata pracy to w tym samym czasie poprosiła jeszcze w...
Read More

Urszula: jestem takim marnym grzeszącym człowiekiem a otrzymałam tak wiele

Dziękuję Ci Matko Boża że otoczyłaś mnie swoja opieką!
Read More

Aneta: Zdrowie dla mamy oraz zmiany w moim życiu

Odmówiłam dopiero jedna Nowennę Pompejańską. Prośba został wysłuchana a nawet wiecej 🙂 Operacja mojej Mamy przebiegła dobrze, wszystko jest OK. Dziekuje z całego seraca za wysłuchanie. Chciałam tylko napisać, ze odmawiając Nowennę zaczęłam niedogadywac sie z moim narzeczonym. Wtedy myślał ze to „zły miesza, bo odmawiam różaniec” ale z biegiem czasu, zastanawiam sie czy to jednak nie sprawa „Dobrej strony”. Ze to jednak nie człowiek dla mnie.
Moge powiedziec tylko jedno, było cieżko z odmawianiem Nowenny, ale zostałam wysłuchana. Wysłuchana w najważniejszej dla mnie sprawy. Z mamuśka moja wszystko dobrze 🙂 Dziekuje za wysłuchanie mojej prośby Królowo Pompejańska, dziekuje Boże .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?