Mateusz: Cuda poza nowenna

Pokój i dobro! Nie pisałem świadectwa już od dawna tak naprawde. Nigdy też nie byłem jakimś wyśmienitym pisarzem ani nikim z tego typu ludzi. Jak narazie nie odmawiam Nowenny Pompejańskiej ale od Różańca nie uciekam. W żyxiu już NP odmowiłem z chyba 5-6 razy bo nie pamietam już tak naprawde. Chciałem tylko powiedzieć o paru cudach które się wydarzyły.Jestem studentem i po długich prośbach i modlitwach znalazłem pracę której się chciałem podjać. Dlugi czaa się bałem, że to się nie uda, że będe musiał gdzie indziej szukać a tu taka mała niespodzianka. Dzwonia do mnie i prosza o współprace. Pracuję jako tłumacz w projektach wymiany młodzierzy polsko-niemieckich. Z moimi studiami jest to ni jak powiązane ale nie narzekam.
Ostatnio też byłem bardzo mocno pokłócony z swoją dziewczyną i bałem się, że się rozstaniemy (aby było śmieszniej to jesteśmy razem z „przypadku” kiedy modliłem się o dobra żonę właśnie NP, ale to długa historia. I śmieszna) Kilka dni spedzonych na modlitwie o ostatnia szanse i modlitwa wysłuchana. Co ciekawe oboje się o to modliliśmy. Tamtego dnia kiedy rozmawialiśmy o tym wszystkim to ona też się o to modliła. Tego dnia też pare innych ciekawych rzeczy się działo ale nie wszscy to zrozumieją. Ogolnie to chwała Panu za wszstko

Obrazki z nowenną pompejańską?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Magdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Mechanizm pierwszego kontaktu W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasyckie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono na tym iż, moment inicjacji seksualnej, ma kluczowe znaczenie… Czytaj więcej »

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -