Grażyna: Światło Ducha Świętego

Szczęść Boże. Dziś skończyłam odmawiać część błagalna nowenny pompejanskiej i muszę powiedzieć,że moja prośba została wysluchana już w trzecim dniu jej odmawiania. Modlilam się o światło ducha świętego dla mojego syna, który pisał pracę inżynierską. Całe studia przeszedł ze średnią 4,5. Wybrał sobie dosyć ambitny temat, bo cieszył się, że dzięki niemu będzie się mógł darej rozwija jak przyszło do pisania pracy nie potrafił ruszyć z miejsca, zupełna blokada i pustka w głowie. Kilka ledwo skleconych stron, bez konkretnego sensu. Najgorsze było to, że nieubłaganie zbliżał sie termin oddania pracy, który pozwoliłby mu podjąć bezkolizyjnie studia magisterskie. Kilka razy próbował zabrać się za pisanie ale nic z tego nie wychodziło. Nie spał po nocach, był tak rozdygotany i zrezygnowany, że chciał zrezygnować z obrony i dalszych studiów.
Wtedy podzieliłam się moją troską z moją mamą, a ona przypomniała mi o nowennie. Sama natrafiła na nią przypadkiem.W niedzielę zawsze ogląda na tym samym kanale transmisje mszy Św. w telewizji. Okazało się że tym razem włączyła inny kanał i akutat też transmitowano mszę św. tylko z innego kościoła i w czasie kazania padła wzmianka o nowennie pompejanskiej. Wtedy jeszcze nic mi nie mówiła na ten temat.Ale w najbliższym czasie robiąc porzafkrwaltransmisja mszy z zupelnie innego kościoła nii przegladala papiery do wyrzucenia i wtedy z pośród wielu kartek wypadla jej jedna – z opisem jak odnawiać nowennę pompejanska. Uznaliśmy to za znak z góry i obie wzięliśmy różaniec w rękę. Jak już wspomniałam wcześniej w trzecim dniu naszej modlitwy syn usiadł do komputera i wziął się zapisanie. Myśli przychodziły same i składały się w tekst. Po 13 godzinach ciaglego pisania praca była w pelni gotowa do oddania promotorowi do poprawy.

Anna: Cuda Królowej Różańca Świętego

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Przenajświętsza Matka Boża. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w grudniu 2014 r. Odmówiłam 3 Nowenny, a każdą z Nich w innej intencji. Bałam się czy dotrwam w odmawianiu tej Pięknej Modlitwy, bo szatan bardzo mocno mnie atakował podczas tego okresu. Przeczytaj Anna: Cuda Królowej...
Przeczytaj

Halina: Nawrócenie męźa

Kochani nie umie znaleźć słów co dobrego wniosła w moje życie ta cudowna nowenna .Spokój wytrwanie i wiarę nadzieję .Odmawianie tej modlitwy było dla mnie wyzwaniem ale nie mogę przestać .
Przeczytaj

Matuchno Twoja służebnica: Ogrom cudów!!!

W pierwszych dniach odmawiania zaczęły dziać się złe rzeczy związane z moją pracą ale o dziwo byłam bardzo spokojna i wierzyłam że wszystko dobrze się poukłada.
Przeczytaj

Wojtek: Wiele się u nas poprawiło !

Wiele oczywiście zostało do naprawy...
Przeczytaj

Maria: Chwała Panu i Najświętszej Maryji Pannie

Nowennę Pompejańską znalazłam w internacie gdy szukałam pomocy. Za sprawa pewnego problemu nie spałam po kilka dni,nie jadłam. Wszystkie grzechy ,złe rzeczy które zrobiłam wróciły i dręczyły moje sumienie ze zdwojoną siłą. Dochodziło do tego ,że myślałam o najgorszym a w domu mam dwójkę dzieci i męża. Teraz wiem,że "zły" karmił się mną jak tylko mógł.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Annaiwona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

piekne swiadectwo
pozdrawiam serdecznie

Anna
Gość
Anna

Cudowna moc modlitwy i wiary
Piękne swiadectwo