Iwona: Pomoc w codziennych kłopotach

Tak jakby ktoś podążał krok przed nami i ułatwiał życie na co dzień. Są to drobiazgi, ale jakże pomocne i jakże wyraźne, nie sposób się nie zorientować, że to pomoc Maryi na każdym kroku.
Read More

Tom: Choroba i przemiana wewnętrzna

Witam, Przez długi czas zastanawiałem się jak mogę pomóc mojemu ojcu, który cierpi na chorobę alkoholową. Z wielu względów nie mogłem być na miejscu przy nim i się nim zajmować. Wiedziałem jednak od mamy ,że pomimo próby podjęcia terapii tata nie odstawił alkoholu. Postanowiłem poszukać pomocy u Pana Boga za pośrednictwem Maryi Panny. W połowie października zacząłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską w swoim życiu. Dodam tylko ,że sam przez pewien czas byłem "trochę" z dala od Boga i od wiary.
Read More

Ewa: Bóg dał o wiele więcej niż prosiłam

Długo zwlekałam ze świadectwem coś koło 2-3lat. Swoją pierwszą nowennę zmowilam w intencji mojego związku który się zakończył, chciałam aby mój były wrócił. Odmówiłam w sumie 4 nowenny w różnych intencjach z czego dwie były za tego chłopaka. Z moim byłym było różnie raz dobrze raz zle, odzywał się czasami a czasami długo milczal.
Read More

Katarzyna: Na wszystko potrzeba czasu.

Chciałabym się z Wami podzielić swoim świadectwem na temat Nowenny Pompejańskiej. NP zaczęłam odmawiać w styczniu 2013 roku, teraz kończę już czwartą. Pierwszą Nowennę odmówiłam za mojego dobrego znajomego, żeby spotkał na swojej drodze dobrą dziewczynę, z którą będzie szczęśliwy i będzie kochany, bo czuł się bardzo samotny, nieszczęśliwy, a...
Read More

Agnieszka: cud pojednania

wierzę Matko Boża sprawisz niejeden cud w moim życiu
Read More

Grażyna: Światło Ducha Świętego

Szczęść Boże. Dziś skończyłam odmawiać część błagalna nowenny pompejanskiej i muszę powiedzieć,że moja prośba została wysluchana już w trzecim dniu jej odmawiania. Modlilam się o światło ducha świętego dla mojego syna, który pisał pracę inżynierską. Całe studia przeszedł ze średnią 4,5. Wybrał sobie dosyć ambitny temat, bo cieszył się, że dzięki niemu będzie się mógł darej rozwija jak przyszło do pisania pracy nie potrafił ruszyć z miejsca, zupełna blokada i pustka w głowie. Kilka ledwo skleconych stron, bez konkretnego sensu. Najgorsze było to, że nieubłaganie zbliżał sie termin oddania pracy, który pozwoliłby mu podjąć bezkolizyjnie studia magisterskie. Kilka razy próbował zabrać się za pisanie ale nic z tego nie wychodziło. Nie spał po nocach, był tak rozdygotany i zrezygnowany, że chciał zrezygnować z obrony i dalszych studiów.
Wtedy podzieliłam się moją troską z moją mamą, a ona przypomniała mi o nowennie. Sama natrafiła na nią przypadkiem.W niedzielę zawsze ogląda na tym samym kanale transmisje mszy Św. w telewizji. Okazało się że tym razem włączyła inny kanał i akutat też transmitowano mszę św. tylko z innego kościoła i w czasie kazania padła wzmianka o nowennie pompejanskiej. Wtedy jeszcze nic mi nie mówiła na ten temat.Ale w najbliższym czasie robiąc porzafkrwaltransmisja mszy z zupelnie innego kościoła nii przegladala papiery do wyrzucenia i wtedy z pośród wielu kartek wypadla jej jedna – z opisem jak odnawiać nowennę pompejanska. Uznaliśmy to za znak z góry i obie wzięliśmy różaniec w rękę. Jak już wspomniałam wcześniej w trzecim dniu naszej modlitwy syn usiadł do komputera i wziął się zapisanie. Myśli przychodziły same i składały się w tekst. Po 13 godzinach ciaglego pisania praca była w pelni gotowa do oddania promotorowi do poprawy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grażyna: Światło Ducha Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
iwona
Gość

piekne swiadectwo
pozdrawiam serdecznie

Anna
Gość

Cudowna moc modlitwy i wiary
Piękne swiadectwo

Obrazki z nowenną pompejańską?