Agnieszka: Szansa na ratunek

Nowenna Pompejska którą odmówiłam dwa razy w intencji mojego małżeństwa dala mi spokój, wyciszenie i szanse na ratowanie tego czego jeszcze wczrsniej nie było możliwości ratowania. Czuję jak dużo miłości daje Maryja.
Read More

Alicja: Moje modlitwy zostały wysłuchane, jestem zdrowa !

Już od jakiegoś czasu zbierałam się do napisania swojego świadectwa, aby podzielić się z innymi swoją radością i zachęcić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Magdalena: Zdany egzamin

Witam! Chcę się podzielić z Wami kolejną łaską jaką otrzymałam od Matki Bożej a mianowicie zdany egzamin na prawo jazdy. Może niektórym wydawać się to mało ważne, jednak jestem przekonana, że bez Jezusa i Matki Bożej nic by z tego nie wyszło.
Read More

Dominika: bardzo głęboko wierzę, że Bóg wysłucha mojego wołania

Moja pierwsza nowenn dobiega końca. Modlę się i błagam o nawrócenie i wytrwanie w powołaniu. Wczoraj, po przeczytaniu o tym jak zły nawiedza nocą niektórych modlących się poprosiłam Matkę Bożą o znak, czy będę wysłuchana. Była to taka chwilka mojego zwątpienia, bo bardzo głęboko wierzę, że Bóg wysłucha mojego wołania,...
Read More

P: Jestem wdzięczna za łaski płynące z kolejnych Nowenn

Jak sie juz poczuje jak to jest byc przy naszej Niebieskiej Mateczce to chce sie przy Niej byc codziennie!:)
Read More

Aga: Inne łaski

Szczęść Boże. Skończyłam NP w intencji daru macierzyństwa narazie jeszcze łaski tej nie otrzymałam, ale wierzę, że otrzymam. Otrzymałam jednak inne łaski o które nie prosilam, a które wniosły dużo do naszego życia. Mąż zaczął co niedzielę chodzić do kościoła(kiedyś zdarzało się to rzadziej) chętnie przystępuje do sakramentu pokuty (kiedyś rzadko) chętnie proponuje wyjazdy na mszę w miejsca poza nasze miasto np do Matki Bożej na Jasną Górę lub do Matki Bożej Niepokalanej. Zaczęliśmy się wspólnie modlić cieszyć życiem i sobą. Kiedyś byłam uzależniona od ogladania telewizji seriale itp teraz totalnie tego nie potrzebuję wolę książkę lub wykład ks. Pawlukiewicza lub ks. Glasa, znacznie mniej przeklinam w złości niż wcześniej. Również w pracy poprawiła się atmosfera i jest jakoś lepiej i lagodniej niż kiedyś. I to wszystko zaczęło się w trakcie odmawiania Nowenny. Być może ta modlitwa była potrzebna, aby najpierw odmienić nas dopiero będzie czas na potomstwo. Mocno w to wierzę, że otrzymam ten wspaniały prezent w swoim czasie Bóg wie kiedy bedzie dobry moment dlatego teraz odmawiam kolejną NP już w innej intencji. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejanskiej Maryja nie zostawi was w potrzebie, a w pierwszej kolejności otrzymacie to co jest wam w danej chwili najbardziej potrzebne. Chwała Panu i Mateńce Najświętszej !!! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aga: Inne łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu i Maryi! Szczęść Wam Boże 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?