Weronika: O splątanym sercu i uczuciach – rozpadający się związek

Chwała Ci matko niebieska za wszystkie cuda, które dokonujesz w moim życiu! Kocham Cię Królowo Różańca Świetego! Mam szczera nadzieje, ze doprowadzisz mnie do Ojca Niebieskiego.”
Przeczytaj całość

Anna: Lekarz powiedział, że to będzie cud, jak …

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Państwa strony internetowej, kiedy pewnego popołudnia szukając pociechy przeglądałam strony poświęcone modlitwie. Natknęłam się wtedy na liczne świadectwa, potwierdzające jej moc.
Przeczytaj całość

Kasia: Zmieniłam się dzięki nowennie

Różaniec, moje narzędzie do komunikowania się z Matka mam od komunii,jest piękny, paciorki w nim wyglądają jak kryształowe łzy. Leżał gdzieś,zapomniany i zbierał kurz, aż któregoś dnia natknęłam się przypadkowo w internecie na czyjeś świadectwo... i dotarłam do Pompejanki.
Przeczytaj całość

Marta: Interwencja Maryi

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania dziewiątej Nowenny Pompejańskiej (do końca jeszcze osiem dni). Po zakończeniu jednej Nowenny, rozpoczynam kolejną. Nie wyobrażam sobie już dnia bez tej modlitwy, ale wiem, że to nie moja zasługa.
Przeczytaj całość

Mateusz: Dusze Czyśćcowe

Początkowo miałem trudności w odmawianiu Różańca, myśli odchodziły mi gdzie indziej. Stopniowo zacząłem się bardziej skupiać i pobożniej odmawiać Różaniec.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Zdrowie dla dzieci

Chciałabym złożyć świadectwo i podzielić się tym wielkim szczęściem jakie niesie ze sobą odmawianie Nowenny Pompejańskiej. To już moja kolejna Nowenna odmawiana tym razem w intencji moich dzieci. Nasza Kochana Matka opiekuje się nimi i zesłała na nie wiele łask. Dzieci często chorowały, po kolei trafiały do szpitala. Najstarsza córka na anginy, młodsza miała złe wyniki moczu w których pojawiało się białko nie wiadomo dlaczego. Dzięki modlitwie i łaskom, które Matka Boża uprosiła dla moich dzieci najstarsza córka już nie choruje tak często. Nawet jeśli, to kończy się to bez antybiotyku. U młodszej nastąpiło całkowite polepszenie wyników moczu, które są po prostu wzorowe. Mój synek i najmłodsza córeczka także otrzymały wiele łask od Maryi i dalej otrzymują. Wiem że Nasza Ukochana Matka opiekuje się wszystkimi moimi dziećmi, całą czwórką, czuje jej opiekę i z całego serca dziękuję Maryi! Dla mnie teraz dzień bez Nowenny Pompejańskiej jest dniem straconym. Pragnę wszystkich zachęcić do Nowenny, aby gorąco prosili Maryję o potrzebne łaski. Kochana Matulu z całego serca Ci dziękuję za to czego dokonałaś dla moich dzieci i dla nas ich rodziców! Kocham Cię z całego serca! Twoja córka Małgorzata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Zdrowie dla dzieci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Małgorzato, podziwiam Twoją determinację, bo przy czwórce dzieci odmawianie NP jest naprawdę wyzwaniem! Szczęść Boże całej Twojej rodzinie 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!