Ania: Pomoc w chorobie

Witam jestem w trakcie odmawiania 3 NP i wiem że to pomaga wyciszyć się i patrzeć inaczej na świat.Ale zacznę od tego że w lipcu nasz osiemnastoletni syn trafił do szpitala jedynie z bólem kręgosłupa a okazało się że to nowotwór złośliwy bardzo zaawansowanym stopniu z przerzutami oboje z mężem myśleliśmy że to koniec świata bo mamy go tylko jednego i jest dla nas wszystkim.Zawsze modliłam się o zdrowie dla niego od kiedy przyszedł na świat.ale wtedy zawaliło się wszystko.Kiedy przebywał w szpitalu ja spotkałam katechetkę która bardzo dobrze znała nas i poradziła żeby odmawiać NP na początku bardzo się bałam że nie dam rady ale dałam i wiem że pomaga w trakcie kontrolnych badań wyszło że jest częściowa regresja nowotworu przerzuty zniknęły i wiem że wszystko będzie dobrze dzięki MATCE BOŻEJ ,czasami mamy inne problemy w pracy ,finansowe kłopoty ale wiem że później wszystko się jakoś układa a ja nie przestaje się modlić bo to pomaga i wiem że Maryja nas nie zostawi w potrzebie.DZIĘKUJE CI MATKO NASZA.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
zumiEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Aniu, nie poddawajcie się. Modlitwa czyni cuda. Nasz krewny w wieku 16 lat miał zaawansowanego raka, mnóstwo przerzutow…. Po ludzku – sytuacja beznadziejna. Modlitwy w całej rodzinie, msze święte – oczywiście wdrożono leczenie, operacje, chemia. Teraz jest zdrowym, uśmiechniętym młodym człowiekiem, wrócił do domu, szkoły… Sami lekarze mówią, że to cud! Niech u Waszego syna też będzie cud! Szczęść Wam Boże!

zumi
Gość
zumi

Kiedyś tu pisałam świadectwo odnośnie brata z rakiem mózgu – lekarze też nie dawali mu dużo czasu ale my nie uwierzyliśmy im tylko sprawę powierzyliśmy Bogu i gorąco Go prosiliśmy o jego litość. To było kilka lat temu 🙂

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką