Joanna: Modlitwa pomimo przeciwności

Nowennę rozpoczęłam dnia 1 listopada w intencji mojego małżeństwa, które totalnie się posypało - nie mieszkamy nawet razem. W mojej intencji nie zadziało się nic pozytywnego, mało tego po połowie części błagalnej nastąpiło nagromadzenie złych emocji, zaczęły się dodatkowe awantury. Nie widząc sensu dalszej modlitwy chciałam przerwać nowennę.Przeczytaj Joanna: Modlitwa...
Read More

Ewelina: Praca dla syna

Bardzo bym chciała podziękować Matce Bożej za łaskę jaką wymodliłam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mój syn był przez około 6 miesięcy bez pracy. Chodził na rozmowy kwalifikacyjne ale to nic nie dawało. Zawsze ktoś inny zostawał zatrudniony.
Read More

Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .

Odmawiam chyba 9 tą Nowennę , a Łaski Otrzymane od Boga przez Maryję są Ogromne . Droga do Boga to nieustanna Modlitwa przeplatana życiem codziennym .Przeczytaj Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .
Read More

Gosia: Łaska, na którą warto było czekać

Od końca czerwca do sierpnia 2014 r. odmawiałam nowennę pompejańską, prosząc "o łaskę dobrej pracy w zawodzie". Pod koniec części błagalnej natknęłam się w Internecie na ofertę pracy jakby stworzoną dla mnie. To musi być odpowiedź na moje modlitwy - tak wtedy pomyślałam. Oczywiście wysłałam dokumenty. Po jakimś czasie dostałam...
Read More

Justyna: Nadzieja

Szczęść Boże, mam na imię Justyna, długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ale jak widać w końcu się udało. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrześniu 2015 w intencji mojego zdrowia.
Read More

Ania: Pomoc w chorobie

Witam jestem w trakcie odmawiania 3 NP i wiem że to pomaga wyciszyć się i patrzeć inaczej na świat.Ale zacznę od tego że w lipcu nasz osiemnastoletni syn trafił do szpitala jedynie z bólem kręgosłupa a okazało się że to nowotwór złośliwy bardzo zaawansowanym stopniu z przerzutami oboje z mężem myśleliśmy że to koniec świata bo mamy go tylko jednego i jest dla nas wszystkim.Zawsze modliłam się o zdrowie dla niego od kiedy przyszedł na świat.ale wtedy zawaliło się wszystko.Kiedy przebywał w szpitalu ja spotkałam katechetkę która bardzo dobrze znała nas i poradziła żeby odmawiać NP na początku bardzo się bałam że nie dam rady ale dałam i wiem że pomaga w trakcie kontrolnych badań wyszło że jest częściowa regresja nowotworu przerzuty zniknęły i wiem że wszystko będzie dobrze dzięki MATCE BOŻEJ ,czasami mamy inne problemy w pracy ,finansowe kłopoty ale wiem że później wszystko się jakoś układa a ja nie przestaje się modlić bo to pomaga i wiem że Maryja nas nie zostawi w potrzebie.DZIĘKUJE CI MATKO NASZA.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: Pomoc w chorobie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Aniu, nie poddawajcie się. Modlitwa czyni cuda. Nasz krewny w wieku 16 lat miał zaawansowanego raka, mnóstwo przerzutow…. Po ludzku – sytuacja beznadziejna. Modlitwy w całej rodzinie, msze święte – oczywiście wdrożono leczenie, operacje, chemia. Teraz jest zdrowym, uśmiechniętym młodym człowiekiem, wrócił do domu, szkoły… Sami lekarze mówią, że to cud! Niech u Waszego syna też będzie cud! Szczęść Wam Boże!

zumi
Gość

Kiedyś tu pisałam świadectwo odnośnie brata z rakiem mózgu – lekarze też nie dawali mu dużo czasu ale my nie uwierzyliśmy im tylko sprawę powierzyliśmy Bogu i gorąco Go prosiliśmy o jego litość. To było kilka lat temu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!