O: Ogrom łask i spokój

Witam, Moi Kochani po raz kolejny. Pisałam kiedyś tutaj świadectwo, ale teraz czuję się zobowiązana je poszerzyć. Mam niespełna osiemnaście lat i dwie nowenny za sobą. Trafiłam na tę formę modlitwy w najbardziej krytycznym momencie mojego życia, kiedy wszystko zaczęło najzwyczajniej padać w gruzach.
Read More

Małgosia: W połowie części błagalnej pierwsze dobre wiadomosci

Moje zycie nie zawsze bylo uslane różami,ale ostatni okres byl wyjątkowo ciężki. Problemy finansowe przerosly moją rodzinę. Znikąd pomocy.
Read More

Katarzyna: uzdrowienie i macierzyństwo

W 30 urodziny dowiedziałam się, że cierpię na endometriozę (niepłodność wrodzoną) i że najprawdopodobniej nie będziemy mieć z mężem dzieci. To było jak najgorszy scenariusz mojego życia, o jakim kiedykolwiek mogłabym pomyśleć. Byłam kompletnie załamana, stany depresyjne tylko się pogłębiały, z mężem się nie układało. Dopiero co zaczęłam wychodzić z...
Read More

Kasia: Dziękuję Ci Maryjo za opiekę

Szczesc Boze, kolejny raz skladam swoje swiadectwo. Nowenne odmawiam od ponad 2 lat I chyba nie przestane juz tego robic do konca zycia. Intencje juz nie sa wazne, najwazniejsza jest rozmowa z Maryja, ktora daje przedziwny spokoj I cieplo milosci, ktorym Najlepsza Mama na swiecie promienieje I obdarza.
Read More

Joanna: Przebaczenie

dzięki NP udało mi się pojednać z pewnym mężczyzna a dokładniej wybaczyć mu to co uczynił mnie w momencie rozstania a przede wszystkim całe jego zachowanie po rozstaniu i klamstwa,. wiem że to dzięki NP udało mi się w tak szybko wybaczyć. 
Read More

Agata: Modlitwa za mamę

Szczęść Boże!Kolejną nowennę odmówiłam za moją mamę o uwolnienie jej od wszelkiego zła, od wszelkic złyc duców, aby była spokojnym radosnym człowiekiem.W ostanim dniu nowenny kolezanka powiedziała mi o egzorcyście że można umówić się z nim na spotkanie tak też zrobiłyśmy, pojechałysmy na umówione spotkanie opowiedziałam księdzu o mojej mamie a on odprawił egzorcyzm za mnie i rodziców.Może nic spektykularnego nie odczułam,ale wierzę że każda modlitwa ma moc i wcześniej czy później pomoże, wiem ż eto Matka Boża zaprowadziła mnie do egzoecysty bo juz kiedys o tym myślałam ale nie miałam odwagi.Kochana Matko dziękuję Ci za wszelkie łaski te duże i te małe a prede wszystkim z ate których nie dostrzegam.Kocham Cię Najlepsza z Matek.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?