Agnieszka: ZARĘCZYNY

Pragnę podziękować Matce Boże za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć,że nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia.Będąc z chłopakiem ponad 3 lata straciłam jakąkolwiek nadzieję na zaręczyny i ślub ponieważ unikał tego tematu jak ognia. W przeszłości byłam w nieudanych związkach i myślałam,że obecny związek też się zakończy.Przeczytaj Agnieszka: ZARĘCZYNY
Read More

Amanda: Ufność Bogu

Zachęcam każdego, kto się jeszcze waha przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej. Zapewniam, nikt nie pożałuje, a jedynie się ubogaci.
Read More

Monika: Zawierzenie siebie i dziecka Maryi

Witam. Jeszcze 1,5 roku temu moje życie było pozbawione Boga, żyłam w konkubinacie z mężczyzną kompletnie nie odpowiedzialnym, imprezowym, wybuchowym. No i stało się. Zaszłam w ciążę.
Read More

Małgorzata: Wiele łask

Matka Boża mnie nie zostawiła, gdy wszystko zaczęło się walić i wydawało się że nie ma wyjścia.
Read More

Paula: Odmówiłam Nowennę w intencji odnalezienia swojej drogi życiowej

Nowennę Pompejańską rozpoczełam we wrześniu ubiegłego roku po tym jak rozstałam się z chłopakiem oraz wszystkie moje aktualne plany legły w gruzach. Nie miałam już zupełnie czego sięchwycić i na szczęście odnalazłam się w modlitwie. Przeczytaj Paula: Odmówiłam Nowennę w intencji odnalezienia swojej drogi życiowej
Read More

Magdalena: Nowenna pompejańska to moje życie

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus!
Chce powiedziec, ze Nowenna Pompejanska okazala sie moim sukcesem.
Jestem aktywna, kiedys nie zawsze tak bylo.
Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla modlitwa. Moge smialo powiedziec, ze modlitwa Nowenna Pompejanska okazala sie niezwykla sprawa. Dzieja sie ogromne laski dla mnie, jestem obdarzona wieloma darami. Zycze kazdemu, aby Nowenna Pompejanska dawala milosc, radosc, pokoj.
Moj TATA zyje pomimo lekarz kierowal tatusia na operacje wymiany zastawek. Tata zyje, pomimo nie zgodzil sie na operacje. Uwazal, ze operacja zbyt ryzykowna. Jeden Ksiadz zmarlo podczas operacji. Tata zyje, trzyma sie, odbiera emeryture. Najnowsze wyniki badan lekarskich sa zdumiewajace, zdrowie Tatusia sie poprawilo. Nie zalamujmy sie, mowmy Nowenne Pompejanska. Dzieki Nowennie Pompejanskiej doswiadczymy cudow.
Moje malzenstwo przezywalo ogromny kryzys, tylko Maryja uratowala moje malzenstwo oraz mnie.
Nowenna Pompejanska mnie uspokaja. Chce stanac przed Bogiem jako Jego ukochane dziecko. Jestem dzieckiem bozym jak kazdy.
Dziekuje Maryjo za wszystkie laski dla mojej rodziny: dziekuje Maryjo za zdrowie dla mojej rodziny: dla mojego Tatusia oraz dla mnie.
Dziekuje za uratowanie mojego malzenstwa oraz za zdrowego synka. Wszystko sie poprawia. Wszyscy uwazaja, ze nastepuje poprawa. Nowenna Pompejanska dziala cuda.
Niech dobry Jezus wam blogoslawi!
Czcicielka Maryji

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magdalena: Nowenna pompejańska to moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Dziękuję Ci za świadectwo, szczęść Wam Boże

Marta
Gość

Cieszę sie razem z Tobą. Pan nasz jest wielki i jego matka najukochańsza. Mam nadzieje ze juz niedługo tez będę mogła napisać świadectwo ze to wlasnie nowenna i zawierzenie mamy Jezusa pomogło uchronić mnie od rozwodu i uratować nasze małżeństwo. Prosze o modlitwe o MiK

Magdalena
Gość
Magdalena

Tylko Ojcu chwala! Tylko Tys swiatlem oraz chwaly godzien jestes! CALA ZIEMIA TWOA, KAZDEGO DNIA CHCE WIELBIC CIE. magdlalena szukaj Jego odbicia

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?