Wojtek: BYŁY chwile agresji w stosunku do Boga

W pewnym momencie po prostu dochodzisz do ściany i już nie zostaje ci nic innego, tylko Bóg
Read More

Czcicielka: Dobry wynik pooperacyjny

Nowennę Pompejańską odmawiam z krótkimi przerwami od około 2 lat... O tej modlitwie powiedziała mi koleżanka z pracy, przytoczyła mi również łaski, które otrzymała ona i jej najbliższa rodzina. W tym czasie oczekiwałam na wynik biopsji guza piersi ... Bardzo przeżywałam swoją chorobę więc szukałam pocieszenia w modlitwie i modliłam się do św. Rity, św. Antoniego Padewskiego, św. Peregryna i św. Tadeusza Judy. Nowennę przyjęłam jako znak od Pana Boga, że powinnam prosić o łaskę zdrowia i wierzyć w Boże miłosierdzie.
Read More

Daria: nowenna a praca

Witam Was wszystkich, mam co prawda dopiero 21 lat, ale już od dawna słyszałam o Nowennie i aktualnie odmawiam szóstą. Moje intencje są zawsze ogólne, więc trudno mi powiedzieć - chciałam X stało się X. Ostatnie 3 nowenny odmówiłam w intencji osoby, z którą nie mam na dobrą sprawę kontaktu,...
Read More

Henryka: podziękowanie za opiekę

Dziękuję MATCE BOŻEJ za opiekę w czasie podrózy do Meksyku i z powrotem,do kraju.Rozpoczęłam NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ zanim wyruszyłam w podróż,z prośbą o szczęśliwą ,i teraz dziękuję bo juz wróciłam ,Chwała Bogu i naszej Matce Bożej.
Read More

Helena: Prawo jazdy zdane za pierwszym razem!

Moje świadectwo będzie trochę nietypowe... Kilka razy już przymierzałam się do nowenny w różnych intencjach ale nigdy nie udawało mi się jej skończyć. Wreszcie nadszedł czas by zmierzyć się z egzaminem na prawo jazdy.
Read More

Lucy.: Dziękuję za łaski dane mi przez nowennę pompejańską

Szczęść Boże, To pierwsze moje świadectwo. Odmawiam Nowennę Pomejańską od styczni a 2014, kiedy dowiedziałam się o chorobie mamy. Od tamtej pory NP towarzyszy mi w życiu. Maryja wysłuchała mnie wiele razy, dając uzdrowienie moim bliskim, miłość i zrozumienie w rodzinie. Maryja zmieniła również moje życie. Stałam się spokojniejsza, czuję że moje serce przepełnia miłość, Msza Święta jest teraz dla mnie ogromnym duchowym przeżyciem. Najpiękniejszą chwilą dnia jest czas modlitwy różańcowej. Matka Boża Różańcowa przepełnia moje serce miłością do drugiego człowieka. Nie odczuwam już złości czy zazdrości. Mateczko ukochana dziękuję Ci za wszystkie łaski, które mi dajesz przez Nowennę Pomejańską, dziękuję za łaskę tej cudownej modlitwy, za przemianę mojego życia i moich bliskich. Maryjo, Matkom moja Kocham Cię!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Lucy.: Dziękuję za łaski dane mi przez nowennę pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Krótko ale za to jak pięknie napisane.
Ja też każdego dnia odmawiam NP i dziękuję Mateczce za wszystkie łaski jakimi mnie obdarowuje.
Modlę się trzecią NP w konkretnej intencji ale u mnie raczej nie ma poprawy.
Wierzę,że i mnie Matenka wysłucha.
Wszystko powierzam Maryji i Panu Bogu i ciągle mam nadzieję,że Mój Przyjaciel Pan Jezus obdarzy nas łaską przemiany serca mojej córki,aby była dobrym człowiekiem…

Ewa
Gość

Chwała Panu !

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?