Krystyna: Hałaśliwi sąsiedzi

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sytuacji, która wydawała się być nie do rozwiązania. Mieszkam w bliku z mężem i dorosłym synem. Moi sąsiedzi z góry to rodzina: 4 osoby dorosłe i dwoje dzieci, zachowujące się dosyć głośno i hałaśliwie. Dzieci całymi dniami biegały, skakały, grały w piłkę i hałasowały do późnych godzin wieczornych.
Read More

Anna: Po każdym badaniu uśmiech lekarki że jest dobrze !

W ostatnich dwóch, trzech latach ( już nie pamiętam dokładnie) kilkakrotnie odmawiałam nowennę, najczęściej w różnych sprawach życiowych mojego syna i moich osobistych.
Read More

Bogumiła: kłopoty i opieka Matki Bożej

Witam serdecznie.Mam na imię Bogumiła . To świadectwo powinnam napisać wcześniej , już 8 września, ale ciągle nie mogę uwierzyć ,że stało się to , co opiszę.Opowiadam znajomym,jedni wierzą , inni nie,wczoraj namawiałam moją mamę do odmawiania nowenny pompejańskiej. Jestem osobą wierzącą, ale z moją wiarą jest trochę nie tak...
Read More

Justyna: Prośba o łaskę macierzyństwa

Szczęść Boże. Chciałabym się podzielić swoim świadectwem. Z moim mężem znamy się 5 lat a małżeństwem jesteśmy 3 lata. Od początku chcieliśmy mieć dzieci ale napotkaliśmy problemy. Ja mam 10- letniego synka z poprzedniego związku nieformalnego. Mój mąż go pokochał i stworzyliśmy rodzinę ale chcieliśmy mieć jeszcze jedno dziecko. Przeczytaj...
Read More

Marzena: Nowenna daje spokój wewnętrzny Kocham Cię Matko

Ta modlitwa przyniosła mi spokój wewnętrzny dla Naszej Matki nie ma rzeczy nie możliwych. Chwała Tobie Maryjo .Chwała Tobie Maryjo.
Read More

Anonim: Cud nawrócenia męża

Szczęść Boże.Kochani ,chciałabym złożyć świadectwo nawrócenia męża. Mój mąż był bardzo daleko od Pana Boga , zagubił się w otaczającym świecie , uległ złudnemu blaskowi dzisiejszej otaczającej rzeczywistości .Pomiędzy nami było bardzo ,bardzo źle .Naszej rodzinie groził rozpad /odczuwałam to wówczas jako ogromną tragedię ,nieustannie się za nas modliłam między innymi Nowenna Pompejańską /i wydarzył się cud na cudami .Cud który przerósł moje najśmielsze oczekiwania mój kochany mąż się nawrócił . Matka nasza Maryja pochwyciła go w swoje ramiona otuliła i prowadzi droga do Jezusa . Niedawno przyjął szkaplerz NMP , codziennie jest w kościele na mszy św. korzysta z Sakramentu pokuty . Dni bez komunii św są dla niego przygnębiające .To on stał się w naszej rodzinie opoką i przykładem wierności Bogu . Jest wzorem dla naszych dzieci. Dziękuję Matce Przenajświętszej za wszystko co uczyniła dla nas /dziękuje za słowa Maryji ..’GDYBYŚ WIEDZIAŁ JAK BARDZO CIE KOCHAM PŁAKAŁBYŚ Z RADOŚCI…’ -ja tak płaczę łzami radości i skruszonego serca Przepraszam Cię Maryjo że tak późno piszę o to świadectwo Niech będzie chwała i cześć Jezusowi Zwyciężyliśmy dzięki Krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anonim: Cud nawrócenia męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Chwała Panu, że pani mąż się nawrócił!!! Ja także czekam na taki cud nawrócenia mojego męża. Modlę się od marca o męża opamiętanie. Odszedł ode mnie, od kościoła i rodziny. Niegdyś przez prawie 9 lat ministrant. Nie spowiadał się od ponad 5 lat. Żyje sam i zagubił się. Modle się już 4 NP tym razem, żeby Duch Św. oświecił jego rozum i skruszył twarde serce. Boże dopomóż!!!

Ania
Gość

Mam podobną sytuację mòj partner nie wierzy nie chce ślubu ja cierpię a wiem że powinnam tak się modlić jakby on już uzyskał łaskę nawròcenia. Gdzieś o tym czytałam że modlimy się o naszych ukochanych ale nadal cierpimy i lamentujemy a powinniśmy Bogu troskę o to zostawić by w nas zapanował pokòj. I to jest część naszej wiary. Mòdlcie się ze spokojem w sercu. Z Panem Bogiem

Dorota+-+Maria
Gość
Dorota+-+Maria

Dziękuję za to świadectwo. Ja też od kilku lat modlę się o nawrócenie mojego męża.

Gość
Gość
Gość

Piękne świadectwo. Daje siłę do dalszej modlitwy. Mam wrażenie jakby to świadectwo pisała moja teściowa, ponieważ jest w podobnej sytuacji. Szczęść Boże

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.