Anna: Dzięki nowennie nasza miłość jest mocniejsza

Witam ! Pierwszą Nowennę skończyłam odmawiać w marcu w intencji męża ... Po skończeniu nie widziałam zmiany na lepsze ...ale nagle od czerwca zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i wspólnie pracować nad związkiem i modlić sie . Mieszkam w Warszawie gdzie pędzi sie zamiast żyć ale jestem pewna , ze dzieki Nowennie nasza miłość jest mocniejsza niż kiedykolwiek . Obecnie odmawiam drugą Nowennę w intencji daru macierzyństwa ... Pozdrawiam wszystkich :-) prosze o modlitwę
Przeczytaj całość

C: Po ludzku to było niemożliwe

Po 27 dniach błagania , modlitwa zdziałała tego co po ludzku było niemożliwe .
Przeczytaj całość

Ela: To był dla mnie cud, kiedy dowiedziałam się, że zbudził się do życia

W listopadzie’2013 podjęłam modlitwę Nowenną Pompejańską za kolegę mojego syna, 33-letniego Darka. Jest po ciężkim wypadku komunikacyjnym w lecie 2013 (jechał motocyklem, inny kierowca wymusił pierwszeństwo). Powstały tragiczne skutki i szkody w jego zdrowiu, najbardziej ucierpiał mózg. Wtedy jesienią był jeszcze w śpiączce, w szpitalu wojskowym. Przeczytaj Ela: To był...
Przeczytaj całość

Asia: Praca dla Męża

Przyznaję, że często kolejne modlitwy przerywały łzy i myśli "Dlaczego Maryjo...???" ale udało się wytrwać na modlitwiedzięki łasce.
Przeczytaj całość

Nikola: Zdana sesja

Na samą myśl o tej sesji robiłam się bardzo nerwowa i ogarniał mnie niepokój . Postanowiłam więc bez wahania poprosić kolejny raz Najświętszą Maryję o pomoc w zdaniu egzaminów .
Przeczytaj całość

Marta: Na nowo poznałam miłość Bożą

Szczęść Boże!
Pragnę podzielić się moim świadectwem z odmówionych trzech nowenn pompejańskich. Początkowo wydawało mi się, że nie jestem w stanie odmawiać trzech różańców dziennie, ale udało mi się znaleźć na nie czas, a były też dni, że odmawiałam również Tajemnice Światła. Podczas pierwszej nowenny przez kilka pierwszych dni czułam jakąś ogromną złość do wszystkich i o wszystko, ale nie przestawałam się modlić. Z czasem negatywne emocje we mnie wygasły i pojawił się błogi spokój, przeświadczenie, że nie jestem sama w trudach codziennych obowiązków i problemów. Nowenna dała mi na nowo poznać miłość Bożą, stałam się cierpliwsza, milsza, bardziej wyrozumiała, zaczęły mnie cieszyć drobne rzeczy na które dotychczas nie zwracałam uwagi, przeżyłam swoje małe nawrócenie. Owocem nowenn jest nowa praca dla mojego męża, lepszy kontakt w rodzinie. Pozostało jeszcze wiele nie załatwionych spraw o które się modlę, ale myślę, że jeśli będę trwała na modlitwie Matka Boża wysłucha moich próśb, a szczególnie tej jednej z której powodu szukałam ratunku. Nawet teraz pisząc to świadectwo czuję jej obecność w lekkości pisania, bo zbierałam się do tego bardzo długo (pierwszą nowennę zaczęłam w połowie maja, a trzecią skończyłam kilka dni temu), ciągle czułam, że to jeszcze nie ten czas, a dzisiaj wstałam rano i pierwszą myślą było, że muszę złożyć swoje świadectwo. Módlcie się nowenną i piszcie świadectwa bo pomagają one takim ludziom jak ja uwierzyć, że dobry Bóg nie zostawia nas samych w potrzebie i pomaga przetrwać nawet najcięższe chwile, czego dowodem jest ta strona. Dziękuję Ci Najukochańsza Matko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!