Olga: Wiele spraw przyjęło dobry obrót

Szczęść Boże. Właśnie jestem po półmetku mojej nowenny. Jak zaczęłam odmawiać pierwszą modlitwę dziękczynna, pomyślałam że muszę napisać coś na temat zmian, jakie zaczęły dziać się w moim życiu przez ostanie 27 dni. Otóż modlę się o coś czego jeszcze nie otrzymałam, ale głęboko wierzę, że Bóg, Matka Święta wie najlepiej, kiedy obdarować mnie tym, o co się modlę :)
Read More

ANNA: Tylko Bóg wie co dla nas jest lepsze

Poprzez łzy do radości. Nie poddawajcie się. Czasem wydaję się nam, że Bóg nad nami nie czuwa, ale jest zupełnie odwrotnie.
Read More

Magdalena: Cud za Cudem!

Niech bedzie pochwalony Jezys Chrystus! Kochani swiadectwo bedzie krotkie, ale bedzie dotyczylo kiklu łask z kilku nowenn pompejańskich. *Pewna osoba chora na raka za ktorej zdrowie sie modlilam calkowicie wyzdrowiala! nowenne zaczelam w polowie marca br. a o zdrowiu dowiedzialm sie wczoraj!! CUD WIELKI CUD!!Przeczytaj Magdalena: Cud za Cudem!
Read More

Kamila: Maryja zawsze pomaga

Podczas odmawiania każdej z nowenn otrzymuję dodatkowe liczne łaski od Maryi, ale również jestem poddawana duchowym i fizycznym trudnościom, które mają przeszkodzić w odmawianiu nowenny.
Read More

Monika: Poczęcie dziecka

Witam, mam na imię Monika, chciałam podzielić się swoim świadectwem i otrzymanymi łaskami po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Mnóstwo badań, lekarzy, wyjazdów - brak przyczyny niepłodności. Proponowano nam inseminacje albo in vitro - wiedzieliśmy że nigdy się na to nie zgodzimy. Po kilku latach modlitwy o dar potomstwa zaczęłam modlić się o dobrego lekarza, który znajdzie przyczynę naszego niepowodzenia. I znalazł się lekarz, który w niedługim czasie postawił diagnozę i skierowanie na leczenie.
Read More

Krzysztof: Efekty, których się nie spodziewałem

Witam kochani chcę się podzielić tym co zrobiła dla mnie Maryja.Odmawiam już moźe 13 nowennę nie do końca wiem bo nie liczę najważniejsze że otrzymuję tak wiele. Byłem człowiekiem zestresowanym ,wystraszonym z płytką wiarą i żyjącym bez widocznego celu.Gdy zaczołem odmawiać Nowennę zły wściekła się i nie dawał mi spokoju trwało to dość długo jednak pomoc Maryii i wytrwałość dała takie efekty , których się nie spodziewałem. Wszystkie intencje ,które omadlałem zostały wysłuchanie nie tak jak ja chciałem lecz jeszcze lepiej. Tak jak chciał Bóg i Maryja. Więc Kochani Bracia i Siostry do Różańców bo Cuda się dzieją niesamowite .Chcę trochę z przekorą ostrzec że ta modlitwe uzależnia i gdy zaczniesz odmawiać raz to później nie potrafisz bez niej żyć.Chwała Panu i Maryii za to ze dali nam maluczkim taką broń do ręki .Amen

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Krzysztof: Efekty, których się nie spodziewałem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena
Zgadzam sie calkowicie. Ojciec slucha. Rozaniec odmawiam nieustannie od roku. Maryja pomaga. Moj Tatus zostal skierowany przez lekarzy na operacje wymiany zastawki serca. Moj Tatus mial ogromne problemy ze zdrowiem. Problemy kardiologiczne, sa bardzo ryzykowne. Serce stawalo, nic sie nie dalo zrobic. Tata duzo czasu spedzil na szpitalnym lozku. Jednak ostatecznie Tatus podjal decyzje, ze na operacje wymiany zastawki sie nie zgadza. Ze wzgledow takich jak ogromne ryzyko powiklan oraz nieudania sie operacji np. jeden Ksiadz zmarl podczas operacji, moj Tatus sie nie zgodzil na operacje. Ja odmowilam Nowenne Pompoejanska oraz Nowenne Matki Bozej Rozwiazujacej Wezly za zdrowie dla mojego… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?