Agnieszka: Projekt

Szczęść Boże! Witam wszystkich serdecznie. Chciałabym złożyć świadectwo z odmówienia NP w intencji ukończenia studiów przez moją córkę na bardzo prestiżowej uczelni za granicą. Drugi rok był bardzo trudny. Córka musiała samodzielnie wymyślić i wykonać projekt design. Podczas gdy inni studenci kończyli już swoje projekty moja córka nie miała jeszcze nawet pomysłu na ten projekt. Była bardzo zestresowana. Dzwoniła i często płakała że ma pustkę w głowie i że lęk że jeszcze nic nie zaczęła paraliżuje ją. Chwyciłam za różaniec i zaczęłam odmawiać nowennę pomejańską w tej intencji.
Przeczytaj całość

Ania: Maryja wykorzystala tę złą sytuację

Wszystkich wirzacych prosze o chocby jedna zrowaske za mojego ukochanego ktory pogubil sie juz jako dziecko i nie umie znalezc drogi do Boga.
Przeczytaj całość

Anna: Bóg, Maryja i wiara oraz łask co nie miara :)

To będzie długie świadectwo, ale myślę warte przeczytania i obszerne w cuda i wnioski :) Na wstępie chciałam podziękować wszystkim, którzy zajmują się tą stroną. Naprawdę, dobrze, że jesteście. Wielu nie rozpoczęłoby nowenny, nie czytając wcześniejszych świadectw. Mnie one bardzo zmotywowały. Bóg zapłać! Robicie świetną robotę :) Nowenn odmówiłam już...
Przeczytaj całość

Bogumiła: Nawrócenie syna

Od czasu odmówienia nowenny pompejańskiej więcej się modlę, szczególnie na Różańcu, co uważam za szczególny dar od Jezusa Chrystusa i Jego Matki Maryi.
Przeczytaj całość

Zdzisław: uratowanie małżeństwa

Szceść Boże. Jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejanskiej za odbudowanie mojego małżeństwa i w nim szczerej milości.
Przeczytaj całość

Joanna: Tylko Maryja potrafi dokonać tak wielkich cudów

Kilka miesięcy temu nieoczekiwanie spadła na nas wiadomość o chorobie mojego szwagra, a wraz z nią rozpacz, strach i tak ogromny niepokój, wręcz nie do opisania. Diagnoza była straszna – podejrzenie nowotworu trzustki, bardzo złe wyniki badań i małe szanse na pozytywne wieści. Bardzo kocham moją siostrę, a jej ból i strach o zdrowie ukochanego męża i dalsze losy ich rodziny były dla mnie nie do zniesienia. Tak bardzo chciałam pomóc im, wesprzeć, ukoić ich smutek i lęk. Postanowiłam wraz z moim mężem, moją mamą i z babcią odmawiać nowennę w intencji zdrowia szwagra. Odmawialiśmy ją już wielokrotnie w innych intencjach, więc wiedzieliśmy, że w NIEJ nasz jedyny ratunek. Rozpoczęliśmy 13 sierpnia, w dzień Matki Bożej Fatimskiej. Namówiłam również moją siostrę, aby rozpoczęła odmawianie nowenny. To było jej pierwsze spotkanie z Matką Bożą Pompejańską w nowennie. Wcześniej podchodziła do tej modlitwy bardzo sceptycznie i nie sądziłam, że kiedykolwiek zacznie jej odmawianie. Jednak z wielką nadzieją dołączyła do najbliższych i w ten sposób pięć osób modliło się o zdrowie dla mojego szwagra Nowenną Pompejańską. Mijały dni i tygodnie. Już pierwsza wizyta u specjalistów nie potwierdziła straszliwej diagnozy, a leczenie farmakologiczne i dieta spowodowały, że podczas kolejnej wizyty lekarz nie mógł uwierzyć, że tak szybko wszystko wraca do normy. Trzustka zaczęła pracować prawidłowo, więc podjęto decyzję o odstawieniu leków. W dzień urodzin szwagra zakończyliśmy część błagalną nowenny, wiedząc już, że wszystko jest na najlepszej drodze. To najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć i jaki mogliśmy mu ofiarować. Naszą modlitwę. Siostra wyznała mi po jej odmówieniu, że jest przekonana o tym, że tylko zwrócenie się do Maryi pomogło jej przetrwać te trudne chwile. Ona też teraz wie, jak ogromną MOC niesie ze sobą odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Joanna: Tylko Maryja potrafi dokonać tak wielkich cudów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

:-)))

irena
Gość

joanno po przeczytaniu twojego komentarza mam jeszcze wieksza nadzieje ze moja sasiadka wyzdrowieje ,u niej tez stwierdzono raka trzustki ,na ta chwile jej guz na trzustce sie zmniejszyl ,nowenne pompejanska odmawia jej maz i jej siostra i wierze ze matka boza tez ja uratuje

magdalena
Gość
magdalena

zgadzam sie Maryja pomaga, bez Maryji czlowiek nic nie moze uczynic. dziekuje Maryjo, ze sluchasz. NP posiada ogromna moc. spokoj wewnetrzny, przebaczenie, wiara, zdrowie, wysluchane prosby, uzdrowienie. powiem tak warto odmawiac
Nowenne
P

irena
Gość

ja juz napisalam swa swiadectwa ,bo matka boza uzdrowila mojego meza z alkoholizmu i corke z depresji ,obecnie odmawiam trzecia nowenne i wierze ze tez napisze swiadectwo o tym, ze jest kochana, milosierna i nikogo nie opuszcza w potrzebie ,trzeba tylko jej powirzyc swoje troski i zmartwienia

magdalena
Gość
magdalena

wsparcie pomaga, ja wspieram swoich rodzicow, swojego synka, swoja rodzine, wspolmalzona, Maryja wspiera mnie oraz cala moja rodzine, synka, wspolmalzonka, mamusie, tatusia. Maryja pomaga kazdego dnia. Dziekuje Maryjo. Jezu ufam Tobie.

E.K.
Gość

piękne świadectwo :)))

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!