Marta: Uratowane małżeństwo

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Marta, mam 36 lat i mieszkam w Sandomierzu. Chciałam podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam w 2012 r., kiedy to małżeństwo mojej przyjaciółki przechodziło głęboki kryzys. Po 30 latach wspólnego, szczęśliwego życia jej związek zaczął się rozpadać.Przeczytaj Marta: Uratowane małżeństwo
Read More

anna: zdrowie dla syna

O nowennie dowiedziałam się z netu. Postanowiłam odmówić ją. Zaczęłam we wrześniu ubiegłego roku. Jeszcze nie wiem czy zostałam wysłuchania...sprawa nie rozwiązała się jeszcze ani na moją korzyść ani na niekorzyść.Przeczytaj anna: zdrowie dla syna
Read More

Edyta: Paraliż zniknął

Moja kilkumiesięczna Córunia miała bardzo ciężką operację serca. Kilka dni po, nastąpiła komplikacja przy zmianie wenflona, odpadł skrzep krwi w tętnicy, który spowodował wylew i całkowity paraliż prawej strony ciała oraz Malutka przestała widzieć. Odrazu gdy się to stało rozpoczęłam Nowennę pompejańską w intencji zniknięcia skutków zatoru.
Read More

Małgorzata: DAR WSPÓLNEJ MAŁŻEŃSKIEJ MODLITWY NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ

Znalazłam film ze świadectwem pewnej mężatki, która opowiedziała jak nowenna pompejańska uratowała ich małżeństwo. Bardzo mnie poruszył. Nabrałam nadziei.
Read More

Ewelina: Modlitwa za rodzinę

Dzięki tej nowennie stałam się spokojniejsza o moich bliskich, ufam, że Bóg ma ich w swojej opiece.
Read More

Ewa: Podziękowanie za to co dotychczas

Szczęść Boże
Zbieram się już jakiś czas do pisania, ale i teraz nie wiem od czego zacząć. Nowennę znalazłam w internecie. W pierwszej chwili przeraziłam się czy dam radę i wytrwam na modlitwie. Moja prośba była jednak dla mnie tak ważna że spisałam sobie jak odmawiać nowennę i zaczęłam ją następnego dnia. Modliłam się o uwolnienie z nałogu mojego męża. Przez cały czas modlitwy mąż nie trzeźwiał, ale nie traciłam nadziei. Nie powiem, miałam chwile zwątpienia. W pierwszym dniu gdy zaczęłam część dziękczynną, poczułam coś takiego w sercu, że to o co proszę już zostało wysłuchane. Nie umiałam tego wytłumaczyć, ale czułam lekkość, wdzięczność i spokój. Na logikę sytuacja się nie zmieniła, a wręcz stan mojego męża z dnia na dzień się pogarszał. Ostatniego dnia części dziękczynnej męża zabrało pogotowie. Jeszcze mocniej prosiłam wtedy Maryję o wysłuchanie. Łzy płynęły z oczu, ale dokończyłam modlitwę. Na następny dzień dowiedziałam się że męża odratowali na OIOM. Czułam wdzięczność i wiedziałam że tą łaskę zawdzięczam Maryi. Po tym wydarzeniu mąż podjął terapię odwykową. Co prawda po jakimś czasie wrócił na „stare tory”, ale wiem że pewnie ma coś jeszcze do zrobienia tu na ziemi, skoro dostał łaskę życia. Natomiast ja nie poprzestanę na jednej nowennie.
Proszę o modlitwę

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ewa: Podziękowanie za to co dotychczas"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Pomodliłam się za Ciebie, za Was. Życzę dużo sił i wytrwałości w modlitwie, szczęść Wam Boże

irena
Gość
ewo ja tez modlilam sie o uzdrowienie mojego meza z choroby alkoholowej ,matka boza mnie wysluchala, moj maz tez zostal zabrany przez karetke do szpitala ,bo dostal padaczki alkoholowej odstawiennej ,kilka dni nie pil bo to byl jedyny warunek zeby wrocil do polski z tad ta padaczka, byly chyba dwa miesiace bez picia,potem cztery dni z piciem i znowu nie pil przez dwa miesiace i znowu byly cztery dni z piciem ,wiem ze to jeszcze nie calkiem wyleczony czlowiek ,bo ta choproba tak latwo nie odpuszcza ,ale moj maz teraz jest wiekszosci dni trzezwy ,wiem ,jestem pewna ze to za… Czytaj więcej »
Karo
Gość

Pomaga wyjsc z alkoholizmu prearat ziolowy sprowadzany z Kanady, o nazwie Kudzu Root. Swiadectwa jak pomogl alkoholikom i jakie ma dzalanie tu: kudzu.pl
Jest jeszcze inne polskie ziolo pmagajace wyjsc z alkoholizmu. Jednak nie wiem w jakich proporcjach stosowac to inne ziolo.
Duze dawki niacyny, czyli wit. B3 tez sa skutecznym sposobem wyjscia z nalogu. Pisze to na odstawie informacji z ksiazek dr. Andrew Saula: ‚Wylecz sie sam. Mega dawki witamin’ oraz ‚Niacyna w leczeniu’.

irena
Gość

ok ,dziekuje ,tego tez sprobuje

irena
Gość

dodam jeszcze ze moj maz nie uczeszczal na zadne terapie ,dlatego wiem ze to pomoc i ratunek od matki bozej

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?