Dorota: Awans

W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej uzyskałam awans na wysokie stanowisko kierownicze,nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam,że może się zdarzyć.Modliłam się w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów demona uroków i złych ludzi.Odzyskałam spokój .Zaczynam nowennę za dusze w czyśćcu w tym mojej rodziny.

B:Zaufałam Jezusowi i Maryi

Już kilka razy zabierałam się do napisania tego świadectwa, ale zawsze coś. Nowennę odmawiam w intencji uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej. O nowennie słyszałam wcześniej, ale nigdy nie zgłębiałam tematu. 49 dni temu podeszła do mnie koleżanka i wiedząc o mojej chorobie wspomniała o nowennie, przede wszystkim wskazując na fakt, że podczas jej odmawiania odczuwa się wielki spokój.
Przeczytaj

G: Ocalenie życia

Niespełna miesiąc temu moja córka (9 lat) zaczęła skarżyć sue na ból w szyi. Lekarze mówili że wszystko jest ok. w nocy z 13 na 14 maja Ola czuła silny ból. Rano pojechaliśmy na SOR gdzie Ola została przyjęta na oddział neurologii dzieciecej. Po południu nie mogła już ruszać rękami i nogami. Następnie badania, diagnoza guza rdzenia kręgowego. W środę bkyskawiczna operacja ratując życie. Lekarze nie dawali szans.
Przeczytaj

Wdzięczna: nieczystość, miłość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna. Chciałabym przedstawić swoją drogę nawracania jaką przebywam, która nie zawsze jest łatwa, ale wierzę, że konieczna i jedyna, jaką warto podążać oraz opisać walkę z grzechem nieczystości. W swojej opowieści pragnę cofnąć się do czasu sprzed kilkunastu lat, może nawet wcześniej...
Przeczytaj

Natalia: Małe cuda

Muszę się przyznać że nie było łatwo
Przeczytaj

Katarzyna: Zdrowa Mamusia

Szczesc Boze! Od dawna widzialam i nieraz czytalam swiadectwa z Waszej strony, jednak nie odwazalam sie odmowic Nowenne. Wydawalo sie, ze to jest strasznie trudne i nie mialam powaznej intencji. Jednak pewnego razu Mama wrocila od lekarza i powiedziala cos strasznego: lekerze na 90% sa pewni, ze Mama ma zlosliwy...
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ula Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ula
Gość
ula

chciałabym zapytać czy miała Pani jakieś trudności podczas odmawiania