Justyna: Wiele dobrych rzeczy…

Wiem, że gdyby nie Matka Najświętsza nie byłoby to możliwie. Cudem uniknęłam poważnego wypadku, zmieniłam pracę i naprawiam właśnie relację z mężczyzną, na którym mi bardzo zależy.
Przeczytaj całość

Dorka: Pomoc w pracy

Błogosławiona Najświętsza Maryja Panna! Chcę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem. Miałam kłopoty w pracy, z którymi nie potrafiłam sobie sama poradzić. Sprawiały, że cały czas żyłam w napięciu, mocno się denerwowałam, czułam się nieudacznikiem.
Przeczytaj całość

Ewa: Musimy dziękować P. Bogu za wszystko: za męża alkoholika …

I jeszcze coś istotnego, do czego doszłam i uzyskałam potwierdzenie. Otóż musimy dziękować P. Bogu za wszystko: za męża alkoholika, za syna ćpuna, za naszą chorobę, absolutnie za wszystko. Ja wiem, że niektórzy nie zgodzą się ze mną, ale to jest prawda.
Przeczytaj całość

Iza: W końcu było już tak źle, że zwróciłam się o pomoc do Matki Bożej

Wierzę głęboko,że wysłuchała mojej prośby i dziecko, które noszę pod sercem będzie ratunkiem dla mojego małżeństwa i rodziny, bo taki był plan Boży. Szczęść Boże
Przeczytaj całość

Nina: nawrócenie i ślub!

Pragnę i ja się podzielić otrzymanymi łaskami ku radości i pokrzepieniu innym, modlącym się. Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam 9 grudnia ubiegłego roku. Intencja dotyczyła mnie samej. Dziś kończę drugą w tej samej intencji. Otrzymałam wiele łask, o które nie prosiłam, lecz teraz widzę, że były mi one tak bardzo potrzebne. Czyli Bóg...
Przeczytaj całość

Dorota: Awans

W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej uzyskałam awans na wysokie stanowisko kierownicze,nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałam,że może się zdarzyć.Modliłam się w intencji uwolnienia mojej rodziny od wpływów demona uroków i złych ludzi.Odzyskałam spokój .Zaczynam nowennę za dusze w czyśćcu w tym mojej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dorota: Awans"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ula
Gość

chciałabym zapytać czy miała Pani jakieś trudności podczas odmawiania

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!