Maysia: Mama

Pozdrawiam Was wszystkich, modlcie sie NP bo ona daje sily!!!
Przeczytaj całość

Barbara: ogarnął mnie ogromny wewnętrzy spokój

O nowennie usłyszałam już jakiś czas temu, ale nie wierzyłam że uda mi się wytrwać w jej odmawianiu a jednak pewnego dnia całkiem spontanicznie zaczęłam się modlić.
Przeczytaj całość

Stefan: Łaska pracy

Nazywam się Stefan, pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski za przyczyną nowenny pompejańskiej. Mój syn stracił pracę, nie pracował już prawie pół roku, postanowiłem rozpocząć modlitwę nowenną pompejańską w jego intencji w nadziei otrzymania łaski znalezienia pracy.
Przeczytaj całość

Ewa: uzdrowienie

Udało mi się odstawić tabletki antydepresyjne. Chwała Panu!!
Przeczytaj całość

Magdalena: Wyzwolenie z nałogu

O nowennie dowiedziałam się w Częstochowie, będąc na Mszy Świętej o uzdrowienie. Ze strony internetowej dowiedziałam się, jak ją odmawiać, przeczytałam kilka świadectw i w niedługim czasie, w czerwcu 2015 r., zaczęłam swoją pierwszą nowennę pompejańską.Przeczytaj Magdalena: Wyzwolenie z nałogu
Przeczytaj całość

Ania: Światło dla życia

W Matce Bożej, która wskazała mi na Jezusa Chrystusa – swego ukochanego Syna – odnalazłam pokój, radość życia, uśmiech, uporządkowałam swoje życie, rozbudziłam się wewnętrznie na Boga, odczułam potrzebę uczestniczenia w wielu rekolekcjach, a także w neokatechumenacie, który otwiera umysł na Pana Naszego Jezusa Chrystusa. W siedmiu nowennach modliłam się przeważnie o zdrowie dla moich najbliższych i przyjaciół, ale tez dla obcych ludzi. Nie zawsze efektem było całkowite uzdrowienie, ale wszyscy , o których modliłam się zyskali naprawdę wiele, niektórzy otworzyli się na Boga. Ja jestem niezmiernie wdzięczna za wszelkie łaski , jakie Maryja zesłana na mnie za pośrednictwem nowenn. Modlitwa zmieniła mnie wewnętrznie. Uporządkowała. Żadna terapia psychologiczna ani inna nie dałaby mi tego efektu. Bo moc, miłość, mądrość, pokój – są w Panu Naszym – Jezusie Chrystusie. Jego i Nasza Matka – jest Bramą Miłosierdzia, cudowną Matką, która prowadzi nas ku Światłu Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!