Maria: Otrzymałam spokój i siłę

O Nowennie powiedziała mi moja teściowa, ale bałam się ją odmawiać z racji tego, że nie podołam. Wszystko zaczęło się, kiedy zdiagnozowano u mojego synka epilepsję i objawy autyzmu.
Read More

Elżbieta: praca dla córki

Moja córka skończyła studia ponad 2 i pół roku temu. Niestety, nie mogła znaleźć pracy w swoim zawodzie (logopeda). Przez 8 miesięcy pracowała w poradni jako wolontariuszka i choć dzięki temu miała przynajmniej kontakt z zawodem, to jednak marzyła o "normalnej" pracy - za wynagrodzeniem. Nowennę zaczęłam w lutym, skończyłam...
Read More

Magdalena: Dzięki nowennie Maryja uporządkowała moje życie

Jestem mezatka, malzenstwo trwa dekade. Nowenne Pompejanska odmawiam od roku czasu, obecnie odmawiam Nowenne Pompejanska za moich rodzicow, prosze Maryje za ich zdrowie, opieke dla nich na kazdy dzien. Czuje opieke Maryji nad moja rodzina, nade mna, moimi rodzicami. Maryja pomaga. "Gdzie wzmogl sie grzech, jeszcze obficiej rozlala sie laska" Matka Boza Pompejanska ratuje mnie, broni mnie przede mna sama.
Read More

Elżbieta: Poprawa zdrowia

Odmawiałam nowennę pompejańską w intencji mego syna Piotra, który ukończył studia dzienne o profilu historia i WOS. Syn nie mógł się przemóc do poszukiwania pracy, ponieważ do dziecka choruje na zaćmę lewego oka, co go bardzo ogranicza w wykonywaniu pracy.Przeczytaj Elżbieta: Poprawa zdrowia
Read More

Beata: Nowenna w intencji brata alkoholika

Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji Mojego brata, który jest alkoholikiem. Prosiłam o uzdrowienie go z nałogu i o powrót do życia rodzinnego. Brat mieszkał wtedy z rodzicami i bardzo zatruwał im życie, wszczynał awantury, niszczył ich rzeczy i pracę, sam nie dokładał się do rachunków ani jedzenia, groził całej rodzinie, nie chciał się wyprowadzić.
Read More

An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r.
Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.Za przyczyną Naszej Mamy, dzięki łaskawemu Jej sercu otrzymaliśmy: opiekę i i wskazanie drogi leczenia dla naszego Synka Olusia, odwleczenie w czasie, a co za tym idzie prawidłowo wykonaną i skutecznie zakończoną operację mojego Teścia, łaskę pogodzenia się mojej Mamy ze swoją Siostrą, znalezienie dobrej pracy dla mnie i dla Męża, moje schudnięcie i wiele innych łask takich jak opanowanie, spokój, większe zaufanie, mniej konfliktów…
Niestety ta modlitwa powoduje ogromną złość złego i jego ataki, czego w szczególności doświadczamy modląc się w intencji dzienkczynnej, bo nie zawsze prosiliśmy, ale i modlitwą dziekowaliśmy za otrzymane łaski. Były też bardzo trudne momenty np. kłótnie przed samą modlitwą, a co za tym idzie zniechęcenie, no bo jak się modlić wspólnie skoro przed chilą powiedzieliśmy sobie kilka gorzkich słów?
Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy. Bez Ciebie jestem nikim. Z modlitwą czuję, że mam gwarancję opieki, że czuwasz, że to co się zdarzy będzie prowadziło ku dobremu, nawet jeśli nie bardzo to nam się podoba.
teraz też czuję pewne załamanie, no bo wymodlona nowa praca, która na razie powoduje u mnie sporo nerwów, zniechęcenia czy sobie poradzę oraz niewiary, że ja się do tego nadaję. MAtko, wiem jednak,ze to podszepty złego i bardzo Cię proszę czuwaj i ochraniaj, bo bez Ciebie nie dam rady…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?