E.: Dziękuję Matko i proszę ratuj

Maryjo, dziękuję Ci za mojego trudnego męża,  tylko miej mnie w opiece i dodawaj sil by wytrwac...
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję Ci, Matko, za miłość

Rok temu odmówiłam nowennę w intencji uratowania związku, w którym byłam nieszczęśliwa i czułam się niekochana. Modliłam się o przemianę, aby Matka Boża go uratowała. Nie otrzymałam tej łaski. W trakcie trwania nowenny wszystko definitywnie się rozpadło, ale ja kontynuowałam nowennę.
Przeczytaj całość

Patrycja: Probuje zapomniec o moim ukochanym

Caly czas mialam nadzieje ze po odmowieniu tej trzeciej nowenny cos sie zmieni na lepsze jednak narazie nic na to nie wskazuje
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowa praca

Moją drugą nowennę pompejańską zakończyłam 24 grudnia, w dzień wigilii, prosiłam Maryję o pomoc dla mojego męża, który w ostatnim czasie miał trudny czas, niskie poczucie wartości spowodowane głownie pracą z której nie był zadowolony i próbował od kilku lat ja zmienić bezskutecznie. Maryja mnie wysłuchała i już wiemy ze od 1 marca zaczyna nowa pracę i to taką jaka mu się marzyła przez te lata, bardzo dziękuję Ci Maryjo za pomoc.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Prośba i ogromna radość

Witam chciałabym się podzielić swoim świadectwem związanym z Nowenną Pompejańską. Skończyłam ją odmawiać 1 września 2017 ,była to moja pierwsza Nowenna. Moją intencją była modlitwa o ciąże dla mojej córki (o zdrowe dzieciątko dla niej i na chwałę Bożą). Długo się starali , chodzili po lekarzach ale niestety bez efektu.
Przeczytaj całość

An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r.
Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.Za przyczyną Naszej Mamy, dzięki łaskawemu Jej sercu otrzymaliśmy: opiekę i i wskazanie drogi leczenia dla naszego Synka Olusia, odwleczenie w czasie, a co za tym idzie prawidłowo wykonaną i skutecznie zakończoną operację mojego Teścia, łaskę pogodzenia się mojej Mamy ze swoją Siostrą, znalezienie dobrej pracy dla mnie i dla Męża, moje schudnięcie i wiele innych łask takich jak opanowanie, spokój, większe zaufanie, mniej konfliktów…
Niestety ta modlitwa powoduje ogromną złość złego i jego ataki, czego w szczególności doświadczamy modląc się w intencji dzienkczynnej, bo nie zawsze prosiliśmy, ale i modlitwą dziekowaliśmy za otrzymane łaski. Były też bardzo trudne momenty np. kłótnie przed samą modlitwą, a co za tym idzie zniechęcenie, no bo jak się modlić wspólnie skoro przed chilą powiedzieliśmy sobie kilka gorzkich słów?
Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy. Bez Ciebie jestem nikim. Z modlitwą czuję, że mam gwarancję opieki, że czuwasz, że to co się zdarzy będzie prowadziło ku dobremu, nawet jeśli nie bardzo to nam się podoba.
teraz też czuję pewne załamanie, no bo wymodlona nowa praca, która na razie powoduje u mnie sporo nerwów, zniechęcenia czy sobie poradzę oraz niewiary, że ja się do tego nadaję. MAtko, wiem jednak,ze to podszepty złego i bardzo Cię proszę czuwaj i ochraniaj, bo bez Ciebie nie dam rady…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!