Lidia: Miłość Maryi jest wielka

Myślałam o innej intencji, patrząc na to z perspektywy nieba, znacznie ważniejszej,. Chodziło o czyjeś nawrócenie.
Read More

M.: Zdana matura!

Szczęść Boże! To już moja druga Nowenna Pompejanska. Odkąd odmawiam ją czuję się pewniej w tym co robię i wiem, że Matka Boża czuwa nade mną i nad moimi bliskimi. Zawdzięczam Jej zdany egzamin maturalny i wiele innych otrzymanych łask.
Read More

Dominika: ‚Ty dalej odmawiaj różaniec’

Kiedyś na mszy Świętej przed ołtarzem Miłosiernego Pana Naszego Jezusa Chrystusa prosiłam o siłę abym mogła zacząć i dokończyć Nowennę brakowało mi obecności Maryi
Read More

Amanda: Miej ufnośc w Bogu

Być ufnym? To znaczy co? Po prostu mówić Bogu: Nie rozumiem, ale jestem Ciebie pewien.
Read More

Krzysztof: i ciężko mi się zebrać do następnej modlitwy.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Moją nowennę o zdrowie mamy rozpocząłem w dniu jej operacji i zakończyłem 25 lipca 2016 r. Operacja przebiegła pomyślnie. Akurat kilka dni po zakończeniu nowenny była wizyta kontrolna u lekarza - wszystko jak do tej pory jest dobrze.
Read More

Robert: O zdrowie siostry

O Nowennie usłyszałem pierwszy raz oglądając ks Piotra Glas. Długo się wstrzymywałem pojęcia odmawiania Nowenny. Myślałem że nie dam rady, że nie wytrwam. Poznając moją ukochaną dziewczynę zgadzaliśmy się o Nowennie. I ta rozmowa i we mnie kiełkowała tym bardziej że moja dziewczyna już kilka odmówiła Nowenny. Potem do mojej rodziny dotarła wiadomość , że moja siostra ma podejrzenie raka. Więc samo z siebie wyszło gdzie zacząłem odmawiać Nowennę. W dniu 37 odnawiania Nowenny dotarła do nas wiadomość od siostry po biopsji że to nie nowotwór a silny stan zapalny. Dziękuję Ci Matuchno Boża. Teraz mówię drugą Nowennę o zdrowie mojej ukochanej dziewczyny. I wiem że Matuchna Boża dopomoże. Myślę że jest wiele jeszcze przed mną Nowenny. Każdemu polecam Nowennę. Bo któż jak Bóg

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.