Agnieszka: Niesamowita moc nowenny

Aktualnie odmawiam 7 albo 8 nowennę, 3 pierwsze nowenny zostały wysłuchane, pozostałe niestety nie. Mam teraz znów bardzo trudny okres i niesamowicie potrzebuję pomocy Maryjii. Co prawda modlę się drugi w tej samej intencji, raz Maryja pomogła mam głęboką nadzieję, ze teraz także nie zawiedzie.
Przeczytaj całość

Monika: Moje życie rozpoczęło się odkąd natrafiłam na Nowennę Pompejańską

Chciałabym w tym miejscu złożyć swoje świadectwo z 3 Nowenny Pompejańskiej. Nowennę skończyłam 7.10, jednak długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa. Dziś jednak pod wpływem ostatnich przeżyć muszę je złożyć. Modliłam się w intencji zdrowia mamy, która cierpiała z powodu bóli stawowych do tego stopnia, że każdy najmniejszy ruch był dla...
Przeczytaj całość

Wojtek: SPOKÓJ

Maryjo, dziękuję Ci za tą możliwość szczerej, czasami pełnej bólu i łez, ale jakże oczyszczającej rozmowy, a mówię to ja, grzesznik i buntownik, dziękuję i przepraszam, że czasami bywam słaby.
Przeczytaj całość

Karolina: Łzy spokoju

Czekając na powrót babci z bloku operacyjnego nie opuszczała mnie myśl, że powinnam w jej intencji odmówić nowennę pompejańską, że to jedyna droga. Jednocześnie nie wiedziałam czy mam w sobie takie pokłady cierpliwości, wytrwałości, czy dam radę, dlatego odkładałam rozpoczęcie modlitwy. Wyniki badań histopatologicznych były spełnieniem koszmarów.
Przeczytaj całość

Joanna: Moje świadectwo

Ufam Matce Boskiej, że moja prośba zostanie wysluchana jeśli tylko jest to zgodne z wolą Boga.
Przeczytaj całość

Gosia: To jeszcze nie to a już tak wiele

Witam wszystkich,
intencję w Nowennie Pompejańskiej ofiarowałam za moją rodzinę aby wrócił upragniony spokój, miłość, radość i poczucie bezpieczeństwa. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem przemocy domowej zarówno psychicznej jak i tej fizycznej. To spowodowało, że musiałam uciekać z własnego mieszkania wraz z kilkuletnim synem. Mąż skutecznie odwraca problem zaprzecza wszelkim swoim agresywnym zachowaniom na zewnątrz uchodząc za wzorowego ojca i męża. Takie przewrotne i zakłamane zachowanie męża spowodowało, że byłam bliska załamania nerwowego, pogorszyło się moje zdrowie, nie mogłam spać. Dzięki Nowennie odzyskuje spokój – zyskałam wsparcie rodziny u której mogłam zamieszkać z synem. Odkąd odmawiam Nowennę moja rodzina, rodzeństwo, rodzice, wujostwo zacieśniło relacje i odbudowuje więzi a nie rozmawiali ze sobą od lat. Chociaż relacji z moim mężem nie została rozwiązana a on sam zachowuje się coraz gorzej to wierzę że Maryja mi pomoże i nie opuści nas w potrzebie i odnajdę wreszcie wraz z moim synkiem spokój i radość. Odkąd się urodził tak naprawdę nie znalazłam dnia wolnego od strachu a tak bardzo chciałabym się cieszyć że jestem mamą, chciałbym żyć w poczuciu że mojego syna nikt już więcej nie skrzywdzi tak jak zrobił to jego własny ojciec. Jest ciężko ale z Maryją lżej. Jeśli ktoś może to niech się za nas pomodli niech wróci spokój i radość życia. Bóg zapłać Małgorzata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

25 komentarzy do "Gosia: To jeszcze nie to a już tak wiele"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wojtek
Gość
Wojtek

Jesteś wspaniałą matką. Matka Boża wynagrodzi Tobie ten trud i ciepienie. Wszystko ma jakiś cel. A znaleśc go mozna tylko w modlitwie. Jezu ufam Tobie te słowa mnie pomagaja w cierpieniu utraty osoby bliskiej. Moze i Tobie pomogą. Modlę sie za Ciebie Twojego męża i wasze dziecko.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Wojtku dziękuję z całego serca za dobre słowo. Nie zapomnę o Tobie w mojej modlitwie za Ciebie

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Bardzo Ci dziękuje

Moni
Gość

dzięki za to świadectwo. Ja odmawiam pompejańską o to by spotkać odpowiedniego mężczyzna na drodzę, z którym założę rodzinę. Często mam wątpliwości jak każdy, czy się uda itp. szczególnie czytajać tutaj konwersacje na temat nowenek w intencji miłości, jednak takie wyzwania jak Twoje przemawiają do mnie, że jednak warto poczekać na kogoś odpowiedniego niż dać się porwać jedynie emocjom. Napisz proszę, jaka była Wasza historia, jak długo znaliście się przed ślubem? Czy twój mąż jest również wierzący, ale się nie modli? Dlaczego za niego wyszłaś?
Gratuluje tej odważnej decyzji, lepiej aby Twój syn nie miał ojca, niż żeby miał złego.pozdrawiam.

Małgorzata
Gość
Małgorzata
Moni poznaliśmy się przez wspólnego znajomego w sumie przypadkiem. Na codzień pracuję w dużej korporacji wtedy gdy się poznawaliśmy dużo pracowałam prawdę mówiąc od rana do wieczora. On pochodził z innej miejscowości jak wielu przyjechał do mojego miasta za pracą. Przed ślubem zachowywał się jak czuły partner, zaangażowany we wspólne życie. Po ślubie jak urodziło się dziecko czar prysł.Nie starał się, doszła przemoc, co chwila odkrywałam nowe kłamstwa a mnie zaczął traktować przedmiotowo jak maszynkę do zarabiania pieniędzy z których chętnie korzystał. Dużo by opowiadać. Z mojej historii płynie przestroga dla wszystkich którzy angażują się w związki z osobą ”… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Moni piszę z komórki i przekręciło mi niektóre słowa. W ostatnim zdaniu jest niech Matka Przenajświętrza wyprosi u Boga dobrego męża dla Ciebie

Dana
Gość

Gosiu modle sie za Ciebie i Twoja rodzine

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję Ci Dana i ja o Tobie będę pamiętać w modlitwie

Aneta
Gość

Wszystko bedzie dobrze,tylko gleboko w to Gosiu wierz

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję Ci za pokrzepienie. Niech Ci Matka Przenajświętrza wynagrodzi

Beata Kedra
Gość

Pomodlę sie za Ciebie i synka. Niech Bóg ma Was w Swej opiece! Św.kochany Ojciec Pio zawsze mówił:”Módl się,ufaj i nie upadaj na duchu”-niech i Tobie towarzyszą te słowa na drogach życia. Zawierz wszystko Maryji, nasza kochająca Matka nie opuszcza swe dzieci wołające o pomoc.Nowenna P. ma ogromną moc,ufaj!

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Bóg zapłać bardzo dziękuję za dobre słowo i ja za Ciebie się pomodlę

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja również poproszę o te informacje o które prosi Monia, również odmawiam Nowennę o dobrego męża

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Agnieszko odpowiedź jest pod komentarzem Moni. Wszystkiego dobrego niech Matka Przenajświętrza Ci błogosławi

Moni
Gość

a ile masz lat i co Cię skłoniło do odmawiania nowenny? To Twoja pierwsza intencja? pozdrawiam

Małgorzata
Gość
Małgorzata
Mam 38 lat. Gdy próbowałam sama uporać się z sytuacją było mi nie tylko ciężko na poziomie organizacji codziennego życia i wychowywania dziecka ale paraliżował mnie strach co z nami będzie i ciągłe poczucie winy że musiałam zasłużyć sobie na taki los – to nie dawało spokoju nie mogłam spać, często bywałam nieobecna, sfrustrowana, to był koszmar dzisiaj wiele problemów pozostało ale jest we mnie siła i jakiś przedziwny spokój że Matka Boża nie da nas więcej skrzywdzić. W swojej Nowennie modlę się o coś co dla wielu nie jest niczym niezwykłym. Modlę się aby życie moje i mojego dziecka… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Mój e-mail to aga457@op.pl. poZdraiwam Ciebie Gosiu Agnieszka

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Gosiu, będę się modlić za Ciebie i Twojego synka i za Twojego męża, żeby powrócił spokój do waszej rodziny i radość, poczucie bezpieczeństwa i miłości, które przede wszystkim powinno mieć Twoje dziecko. Modlę się do św. Rity, zobaczysz, że wszystko się poukłada. Szczęść Boże. Małgorzata

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Jesteś bardzo kochana Za każdym razem jak czytam Wasze komentarze to czuję ogromną radość bardzo dziękuję Gosiu. Pomodlę się za Ciebie

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Życzę Wam dużo radości i spokoju Małgosiu, niech nasz ukochana Matka ma Was w swojej opiece, będę się za Was modlić
Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Olu dziękuję z Całego serca i ja o Tobie nie zapomnę w modlitwie. BÓG ZAPŁAĆ ZA DOBRE SŁOWO

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za was do kochanego Ojca Pio.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję Ci Doroto z całego serca. Niech nasza Matka Przenajświętrza ma Ciebie też w swojej opiece. Bóg zapłać za dobre słowo i modlitwę i ja pomodlę się za Ciebie

Ewa
Gość
Jestem w podobnej sytuacji. Wyprowadziłam się od męża nieco ponad rok temu, po 19 latach małżeństwa. Dzięki Nowennie rozpoczął się w moim życiu okres przemian, który trwa do tej pory. Wprawdzie jej intencja nie została wysłuchana – ale może powinnam napisać, że nie została wysłuchana w taki sposób, jak ja sobie wyobrażałam. Modliłam się o opamiętanie i nawrócenie męża (powiedzmy szczerze – każdy sprawca przemocy tego potrzebuje, i to na rozległym obszarze), a tymczasem sama doświadczyłam szeregu łask. Przede wszystkim nauczyłam się ufać Bogu, zupełnie „od zera”. Nie było to łatwe. Nie umiałam się poddawać woli Bożej, protestowałam jak małe… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Niech Bóg Ci błogosławi i Matka Przenajświętrza ma Ciebie w swojej opiece

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!