Asiula: Modlitwa o uzdrowienie dla mojej kochanej Mamy Marii

Były to ciężkie chwile, mama przeszła szereg badań w różnych miastach. Od razu rozpoczęłam nowennę pompejańską, którą w dalszym ciągu odmawia też moja mama, siostra i tata.
Read More

Kamila: Nowenna pompejańska

Chciałam napisać , że nowenna pompejańska to coś cudownego , pomaga mi ona w codziennym życiu , moje sprawy zaczęły się układać , jestem spokojniejsza dzięki Matce Bożej Różańcowej z Pompejów , wiem i wierzę mocno , że wysłucha mnie ona w mojej największej prośbie , którą do niej zanoszę...
Read More

Asia: Moja miłość

"BOŻE... JEŚLI MOJA MIŁOŚĆ JEST ZŁA TO BŁAGAM ZABIERZ JĄ ODE MNIE, JEŚLI JEDNAK TO ON JEST MI PISANY PROSZĘ WLEJ W JEGO SERCE MIŁOŚĆ DO MNIE..."  To co wyżej zacytowalam to były słowa mojej intencji w NP, którą odmówiłam po raz pierwszy w życiu. Natrafilam na nią przypadkiem w internecie a że od dłuższego już czasu mój związek coraz bardziej zamieniał się w ruiny postanowiłam spróbować.
Read More

Michał: do czego Bóg mnie przeznaczył?

Wszyscy młodzi ludzie zadają sobie pytania: co w życiu chcę robić? do czego Bóg mnie przeznaczył? czego Bóg ode mnie chce? Rzecz ma się o powołaniu... O nowennie już gdzieś słyszałem. Szaleństwo - tak myślałem. (i tak jest; bez pomocy Boga nie da się odmówić tej nowenny. A pomagało wielu:...
Read More

Sylwia: Nadzieja

Nowennę zaczęłam odmawiać po raz drugi w życiu. Pierwsza zakończona faktycznie spowodowała, że moje prośby zostały wysłuchane. Druga zaczęła się dla mnie ciężko...
Read More

Edyta: Moje pierwsze świadectwo

Właśnie skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam sobie,że podzielę się z wami moim świadectwem. Ponad rok temu otrzymałam od koleżanki NP. Czułam, ze kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy ją odmowie i jak wiecie nadszedł. Nagle rozstałam się z ukochanym , z dnia na dzień po prostu, nagle wszystko mu się odmieniło… byłam kompletnie załamana. Sięgnęłam po poradę u osób, które zajmują się okultyzmem, dowiedziałam się strasznych rzeczy min. tego,że nie wrócimy do siebie. Rozpłakałam się, powiedziałam o tym wszystkim koleżance, która powiedziała mi o NP. Poszłam do spowiedzi, przeszłam swoją spowiedź życia, zerwałam z okultyzmem, mimo, że korzystałam tylko sporadycznie i nie było to moje uzależnienie. Po spowiedzi poczułam spokój, jakby kamień spadł mi z serca, podczas spowiedzi łzy same spływały mi po policzkach. Wtedy poczułam, ze to jest ten moment w moim życiu, by odmówić NP. Zdarzały się dni, że płakałam mówiąc. W trakcie odmawiania NP wróciliśmy do siebie i jest lepiej niż było na początku, ja odzyskałam spokój, zbliżyłam się do Boga. Dziękuję Królowej Różańca Świętego z Pompejów za uzyskane łaski. Wszystkim polecam odmówienie chociaż raz NP , sama zaczynam odmawiać drugą nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Edyta: Moje pierwsze świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
waleczna
Gość
waleczna

Chwała Panu! Wszystkiego dobrego dla Was!

m
Gość

Bardzo sie cieszę razem z Tobą! Pokonałaś swoje słabości z pomocą modlitwy.

Ufająca
Gość
Ufająca

Chwała naszemu Panu na wysokości! Szczęść Boże! Bóg zapłać za świadectwo pokrzepiające nie jedną osobę tutaj 🙂

j
Gość

Bardzo się cieszę. Sama jestem w podobnej sytuacji. Również rozstałam się z moim ukochanym miesiąc temu i też wszystko podziało się nagle. Z dnia na dzień stwierdził, że już mnie nie kocha. Ale ja nie przestałam go kochać. Swoje troski powierzyłam Bogu, jednak jest mi coraz trudniej w codziennym życiu. Teraz mam zamiar rozpocząć Nowennę. Mam nadzieję, że i ja zostanę wysłuchana. Takie świadectwa naprawdę sprawiają, że nadzieja nie umiera. Dziękuję!

eee
Gość

Witam 🙂 ciesze się moglam pomoc, sama wiem jak bylo na poczatku. Udało sie rozpoczac nowenne ? Chwala Panu !!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!