Joanna: Dziękuję Maryjo za łaskę pracy dla syna

Chcę złożyć świadectwo dotyczące uzyskania łaski pracy przez mojego syna, nowennaą modliłam się poraz pierwszy i zostałam wysłuchana juz w połowie części błagalnej, dziękuję kochana Mamo za wszystkie cuda, ktore uczyniłaś. Ave Maria.
Przeczytaj całość

Karolina: Jak Ona musi nas wszystkich kochać, niepojęte to wszystko.

Witam, swoją pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji pozostania w  mojej obecnej pracy, kończyła mi się umowa, nie było wiadomo co będzie dalej. Na 4 dni przed końcem nowenny, dowiedziałam się, że mogę zostać bez problemu, dostałam umowę na stałe i w dodatku podwyżkę. Przeczytaj Karolina: Jak Ona musi nas...
Przeczytaj całość

A: 1 marca rozpoczęłam pierwszą swoją nowennę

To dało mi ogromną siłę, mimo że nie mam jeszcze widocznych efektów, mąż wciąż wzbrania się przed pójściem do spowiedzi mając swoje teorie na temat spowiedzi.
Przeczytaj całość

Karolina: oniemiałam ze zdziwienia

Pragnę dołączyć moje świadectwo dotyczące tego, iż Matka Boża Pompejańska wysłuchuje każdej modlitwy. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się jakiś czas temu ale zaczęłam ją odmawiać dopiero wtedy, gdy szukałam pracy. Dodam tylko, że szukałam pracy za granicą i to w swoim zawodzie. Więc miałam zadanie dużo trudniejsze, gdyż najpierw wybierani...
Przeczytaj całość

Martyna: Przemiany duchowej ciąg dalszy

Zakończyłam odmawiać 3. nowennę pompejańską. Modliłam się w intencji nawrócenia mojej siostry. Póki co nie ma żadnych postępów w tej sprawie, jest nawet gorzej, ale widocznie tak musi być. Wiem z własnego doświadczenia, że na każdego przyjdzie odpowiednia pora, w najmniej spodziewanym momencie. Tak było właśnie ze mną, nic nie dzieje się bez powodu. Maryja wkroczyła w moje życie i już nic nie jest takie jak było. Wszystko diametralnie się zmieniło i to na lepsze.
Przeczytaj całość

Iza: Modlitwa za dusze czyśćcowe – ich wstawiennictwo i pomoc

Jak obiecałam Matce Bożej składam swoje świadectwo: To już kolejna odmówiona NP, sama nie wiem która z kolei? Ale jest to druga odmówiona przeze mnie za dusze czyścowe. W tej nowennie prosiłam w szczególności o szczególnie bliskie mi osoby zmarłe z rodziny prosząc o miłosierdzie i o niebo dla nich. Mam nadzieję, że tak się stało i wierzę w to. Zawsze po zakończeniu NP czuje się szczęśliwa, że dałam rade pomimo rozkojarzonych myśli podczas modlitwy i innych przeszkód. Uważam, że ta intencja za dusze zmarłych jest ważna i warto pomagać, ponieważ one kiedyś pomogą nam jak będziemy potrzebować pomocy. Mi już pomogły w bardzo ważnej dla Mnie sprawie, pomogły wyjść z błędu i grzechu, z którego nawet sobie nie zdawałam sprawy. A wszystko to wyjaśniło się 13 lipca w rocznice objawień Fatimskich. Będąc tego dnia u spowiedzi i po rozmowie z księdzem, który pomógł mi zrozumieć co źle robię i wskazał drogę za co jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej. Otrzymałam również pomoc w szkole i obroniłam prace magisterska na ocenę 5. Pomimo, że nie byłam ,,orłem”. Czasami myślę, że nic nie dzieję się bez przyczyny i nasze problemy jakie nas dotykają zbliżają nas bardziej do Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej. Pomimo błędów jakie popełniamy zawsze są z nami, kochają i pomagają może nieraz w inny sposób jaki byśmy chcieli ale trzeba ufać bo Pan Jezus i Matka Boża wiedzą co jest dla nas najlepsze w odpowiednim czasie. Dziękuję Panie Jezu i Matko Przenajświętsza za łaski i modlitwę, którą uważam również za łaskę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Iza: Modlitwa za dusze czyśćcowe – ich wstawiennictwo i pomoc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Cześć bardzo piękne świadectwo ja tez odmawiam nowennę pompejańską za duszę zmarłych tylko ja za jedną duszę zmarłą jedną nowennę pompejańską ostatnio odmawiałem za duszę mojej kochanej mamy która zmarła tak nagle i nie spodziewanie teraz za babcie odmawiam nowennę

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!