Kasia: Cud miłości

Doświadczenie nowenny pompejańskiej przeżyłam trzykrotnie. Od kiedy pierwszy raz ją odmówiłam minęło ok. 1,5 roku. Wtedy modliłam się o powrót narzeczonego, który zostawił mnie nagle, niedługo przed ślubem. Byłam wtedy zrozpaczona i nie umiałam odnaleźć się w życiu. O nowennie słyszałam już wcześniej, ale modlitwa różańcowa wydawała mi się bardzo...
Read More

Agata: Przyśniła mi się szatka, którą moja córeczka miała do chrztu

Wierzę, że Matka Boża przyjęła pod opiekę moją córkę i dziękuję Jej za ten znak.
Read More

Teresa: prośba o dobrego męża

Rok temu zaczęłam modlić się nowenna o dobrego męża, błagając o spotkanie w końcu mężczyzny swojego życia. Moja modlitwa została wysłuchana.Postawił na mojej drodze wspanialego mezczyzne mojego zycia.Odkąd postawiłam na Pana Boga na pierwszym miejscu w swoim zyciu i całkowicie mu zaufalam wszystko nabrało innego sensu i znaczenia.
Read More

Aga: Kochani nie ustawajcie w modlitwie i bądźcie cierpliwi

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo Nowenny, którą odmawiałam 6 razy w intencji uzdrowienia mojego dziecka z bardzo ciężkiej choroby.
Read More

Małgorzata: Ona przeprowadziła nas przez wszystkie cierpienia

Niespodziewanie mój mąż zaczął mieć problemy z bólem brzucha i wkrótce nastąpił atak kołki nerkowej. Po wybraniu leków i około miesiącu czasu problemy zaczęły powracać i dolegliwości się nasilały. Było to dla nas bardzo nieprzyjemne i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać.
Read More

Edyta: Łaska spokoju ducha

Dzięki Nowennie Pompejańskiej, otrzymałam łaskę spokoju ducha, staram się pokornie podchodzić do ludzi i ich nie oceniać. Jeśli chodzi o pierwszą intencję, to mogę powiedzieć że zostałam częściowo wysłuchana przez Matkę Bożą, ponieważ poprawiły się moje relacje z osobą za którą się modliłam. Drugą Nowennę musiałam przerwać w intencji mojego synka ponieważ, urodziła się moja córeczka z niezwykle poważną wadą serduszka, za ktorą obecnie odmawiam drugą Nowennę w intencji cudownego uzdrowienia.. Matko Boża miej ją w swojej opiece.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Edyta: Łaska spokoju ducha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Życzę wszelkich łask Bożych, a zwłaszcza zdrowia dla córeczki. Serdecznie pozdrawiam! Szczęść Boże!

enia
Gość

Edyta może uda Ci sie być z córeczką na Mszy o uzdrowienie o.Witko .
Na jednym z filmików youtube o.Witko mówi swiadectwo właśnie że dzieciątko które miało poważną wadę serca zostało uzdrowione .Dwukrotnie pomodlił sie Ojciec nad dzieciatkiem

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?