Ilona: Nowenna Pompejańska Działa!

Sięgnęłam po Różaniec w akcie ostatecznej desperacji...Ze łzami i brakiem nadziei.... Miałam problemy zdrowotne, które nie wierzyłam że cokolwiek jest w stanie usunąć...Lecz dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!!!Przeczytaj Ilona: Nowenna Pompejańska Działa!
Read More

Wioletta: Cudowne działanie Boga i Matki Najświętszej!

„Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś..” W listopadzie ubiegłego roku mój tata zaczął źle się czuć..Bóle pleców, co raz mniejszy apetyt, osłabienie..itp. Zaczęłam modlić się nowenną pompejańską w intencji zdrowia taty, ale w styczniu tego roku padła diagnoza-nowotwór złośliwy- szpiczak mnogi! Cała rodzina załamana, zaczęliśmy intensywnie i głęboko...
Read More

Małgorzata: Praca

Nie był to łatwy dla mnie czas. Byłam już mocno zdołowana bezrobociem, bez większych perspektyw bo mieszkałam na wsi, gdzie w najlepszym razie mogłam załatwić sobie staż. Bez szans, że dzięki niemu znajdę zatrudnienie na dłużej.
Read More

ANNA: Nadzieja na lepsze jutro

W ubiegłym roku zaczęłam 1 Nowennę Pompejanską w intencji nawrócenia męża na drogę małżeństwa. To jest moje 1 świadectwo. Z mężem oddalaliśmy się od siebie, nie potrafiliśmy się porozumieć. Mąż wyprowadził się do rodziców, zerwał kontakt i wniósł o rozwód. Byłam w szoku - jaki rozwód, przecież nie tak dawno był ślub. Nie dochodziło to do mnie. O NP dowiedziałam się z internetu.
Read More

Zofia: List: Codziennie czytam świadectwa i to dodaje mi dużo otuchy

Odmawiam drugą nowennę pompejańską w intencji mojego męża o uwolnienie od nałogu alkoholowego.
Kilka miesięcy po odmówieniu pierwszej nowenny, mąż prawie sięgnął dna i wtedy po naszej szczerej rozmowie zdecydował, że chce zmienic swoje życie.

Przestał pic, pojechał do lekarza itd. Przez ok pół roku było cudownie – spokój, normalne rozmowy, więcej uśmiechu i radości w całej rodzinie. Niestety koszmar powrócił. Mąż znów zaczyna pic, nie chce się już leczyc i jest opryskliwy i nerwowy. A ja jestem kłębkiem nerwów. Zaczęłam więc znów odmawiac nowennę pompejańską. Jestem prawie na końcu części błagalnej. Niestety nie czuję spokoju wewnętrznego, o którym tu często piszą ludzie, w środku cała jestem „rozwalona”, są tylko nerwy, płacz w ukryciu, niemożnośc skupienia się na czymkolwiek. Dziennie czytam świadectwa i to dodaje mi dużo otuchy, żebym nadal się modliła i mocno wierzyła, że mąż w końcu zostanie uzdrowiony z tej okropnej choroby. Proszę jeżeli ktoś może, pomódlcie się za mojego męża o uwolnienie go z tego strasznego nałogu. Cała moja rodzina cierpi ogromnie. Wierzę, że więcej modlitw w danej intencji pomoże mojemu mężowi szybciej wyjśc z nałogu. Obiecuję, że napiszę świadectwo, jakkolwiek będzie. Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zofia: List: Codziennie czytam świadectwa i to dodaje mi dużo otuchy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara
Wiara ze to sie zmieni ,czas temu dalam kolezance NP a ona mnie wysmiala ze to nie pomoze bo juz zrobila wszystko wrecz sie obrazila co ja jej daje ,rozstalysmy sie wyjechalam modlilam sie za nia i za meza a w ty roku wyslalm jej piekna piesn”” W klasztornej ciszy””tak jakos i otrzymalam odpowiedz ,dziekuje za NP odmowilam a maz jest trzezwy i podalam dalej NP ,Uwiezyla i zaufala i tak to jest wiara : musi byc gorzej aby moglo sie zmienic na lepsze. Modle sie za syna i doszl do takiego stanu ze gorzej juz byc nie moglo i… Czytaj więcej »
Dana
Gość

Niech dobry Bog ma Twoja rodzine w opiece.
Pomodle sie za Was Zofio.Pozdrawiam serdecznie ☺

Wierząca
Gość
Wierząca

Rozumiem alkoholizm męża modlę się długo za niego ale nie poddaje się 🙂 ale najważniejsze to że cała rodzina jest współzależniona 🙂 mi bardzo pomógł kurs kobieta wolna od niemocy. Teraz mam inne podejście i zostawiłam Panu Jezusowi jego chorobę. Ważne żeby poukładać emocje relacje w rodzinie 🙂 Z Panem Bogiem

Obrazki z nowenną pompejańską?