Katarzyna: Nowenna jedynym sposobem na ratunek…

Na razie moja prosba nie zostala wysluchana. Ale gleboko w to wierze. Jednak otrzymalam inna laske przez te 4 dni. Otoz jestem spokojna, bardzo wyciszona. a to dla mnie wazne bo jest moj syn ktorym musze sie opiekowac,a nie wiecznie plakac.... Wierze ze Maz opamieta sie i wroci do Nas...Pomodlcie sie za nas..
Read More

Magdalena: wiem, że prośba moja zostanie w końcu wysłuchana

W piątek (23 sierpnia) kończę odmawiać drugą NP. Obie w intencji "sercowej". Moja prośba wprawdzie nie została "spełniona" tak, jakbym tego oczekiwała, ale wszystko przede mną:)wierzę, że będzie dobrze. Niemniej chciałabym podzielić się swoistymi cudami, które pojawiły się "obok".Przeczytaj Magdalena: wiem, że prośba moja zostanie w końcu wysłuchana
Read More

Wiesława: Wiara czyni cuda…

Nowennę pompejańską odmówiłam 15 razy ,aż 13 razy w intencjach mojego syna .To moje drugie świadectwo . Kiedy po raz piętnasty odmawiałam nowennę w intencji aby mój syn pomyślnie zdał pierwszy rok studiów , pojawiały się wielki trudności , dziś wiem , ze były to podszepty złego...
Read More

Tomasz: Nowenna

Swoją nowennę rozpocząłem w środę popielcową. Zauważyłem w trakcie odmawiania, że każdego dnia atmosfera w moim domu się zmienia na lepszą, łagodniejszą. Dzięki nowennie odkryłem jak bardzo brak mi pokory, jak chcę wszystko zmienić bez wysiłku i według mojego planu oraz że nie wystarczy jedna nowenna aby każdego dnia stawać...
Read More

Paweł: Bóg skierował mnie do Siebie

Odmawiałem NP w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Na początku było naprawdę ciężko ale każdy kolejny dzień z modlitwą był lepszy. Gdy zakończyłem Nowennę poczułem wewnętrzny spokój i ulgę. W moim życiu zacząłem odczuwać działanie Boga. Zdecydowałem się zmienić swoje życie.
Read More

Paulina: Pełnia łask

Mam 20 lat. Pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę w lutym 2015 roku, wtedy chodziło o nieszczęśliwą miłość, bardzo cierpiałam i byłam nieszczęśliwa, natrafiłam wtedy zupełnie przypadkiem na tę nowennę i zaczęłam czytać świadectwa, od razu zaczęłam odmawiać w intencji miłości, pamiętam to jak teraz, że odmawiałam pierwszy raz nowennę z niesamowitą wiarą, że zostanę wysłuchana.

Po kilku dniach czułam niesamowity spokój o przyszłość (byłam w klasie maturalnej i nie wiedziałam gdzie się wybrać na studia), wstawałam każdego dnia z chęcią, byłam bardziej wesoła i otwarta, zaczęłam znowu żyć! W czasie trwania nowenny chłopak niespodziewanie się do mnie odezwał, ale nie było to nic wielkiego, a ja wiedziałam już że nie jesteśmy raczej sobie pisani. Teraz mamy rok 2017 a ja znowu wracam do nowenny w intencji mojego taty.
Swoje świadectwo powinnam napisać już dawno ale brakowało mi odwagi, teraz siedzę przed masą książek i będę się modlić o moją przyszłość bo znowu czuje się zagubiona i niepewna.
Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny z wielką wiarą i nadzieją a na pewno pełnia łask spłynie na nas!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paulina: Pełnia łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Paulina, Jesteś młoda – masz okazję zawierzyć swoje życie Panu Bogu już dziś i gorąco Ciebie zachęcam do tego. Uwierz, że On ma najdoskonalszy i najbardziej zaskakujący plan na Twoje życie choć tak po ludzku możesz tego czasem nie rozumieć. Ja jestem starsza o 10 lat i dopiero teraz widzę jaką moc ma oddanie Mu swojego życia – wierząc, że On chce dla mnie jak najlepiej.. Słuchaj na youtube kazań Księdza Pawlukiewicza i Ojca Szustaka – na momenty zagubienia i osamotnienia (również sprawy sercowe). Ich słowa będą pomagały Tobie przetrwać trudniejsze chwile.

Obrazki z nowenną pompejańską?