Paulina: Pełnia łask

Mam 20 lat. Pierwszy raz zaczęłam odmawiać nowennę w lutym 2015 roku, wtedy chodziło o nieszczęśliwą miłość, bardzo cierpiałam i byłam nieszczęśliwa, natrafiłam wtedy zupełnie przypadkiem na tę nowennę i zaczęłam czytać świadectwa, od razu zaczęłam odmawiać w intencji miłości, pamiętam to jak teraz, że odmawiałam pierwszy raz nowennę z niesamowitą wiarą, że zostanę wysłuchana.

Po kilku dniach czułam niesamowity spokój o przyszłość (byłam w klasie maturalnej i nie wiedziałam gdzie się wybrać na studia), wstawałam każdego dnia z chęcią, byłam bardziej wesoła i otwarta, zaczęłam znowu żyć! W czasie trwania nowenny chłopak niespodziewanie się do mnie odezwał, ale nie było to nic wielkiego, a ja wiedziałam już że nie jesteśmy raczej sobie pisani. Teraz mamy rok 2017 a ja znowu wracam do nowenny w intencji mojego taty.
Swoje świadectwo powinnam napisać już dawno ale brakowało mi odwagi, teraz siedzę przed masą książek i będę się modlić o moją przyszłość bo znowu czuje się zagubiona i niepewna.
Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny z wielką wiarą i nadzieją a na pewno pełnia łask spłynie na nas!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Monika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Paulina, Jesteś młoda – masz okazję zawierzyć swoje życie Panu Bogu już dziś i gorąco Ciebie zachęcam do tego. Uwierz, że On ma najdoskonalszy i najbardziej zaskakujący plan na Twoje życie choć tak po ludzku możesz tego czasem nie rozumieć. Ja jestem starsza o 10 lat i dopiero teraz widzę jaką moc ma oddanie Mu swojego życia – wierząc, że On chce dla mnie jak najlepiej.. Słuchaj na youtube kazań Księdza Pawlukiewicza i Ojca Szustaka – na momenty zagubienia i osamotnienia (również sprawy sercowe). Ich słowa będą pomagały Tobie przetrwać trudniejsze chwile.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną