Katarzyna: Co mam teraz robić? – Wierzyć córko!

Maryjo Mamo Moja - dziękuję, że dałaś mi NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ! Dwa miesiące temu dowiedziałam się o podejrzeniu nieuleczalnej choroby - stwardnienie rozsiane. To brzmi jak wyrok dla młodej mamy, szczęśliwej żony i człowieka, który myśli, że całe życie ma przed sobą i nic złego nie może mu się przytrafić - bo zawsze sobie dawałam radę ze wszystkim.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Rozeznanie przez Różaniec

Mam 34 lata. W połowie listopada zakończyłem odmawianie pierwszej w swym życiu Nowenny Pompejańskiej. Moją intencja to prośba o rozeznanie powołania życiowego. Nigdy nie miałem żadnej dziewczyny i coraz częściej myślałem o tym czy to ma być droga wiodąca przez życie zakonne, czy życie w małżeństwie. Będąc młodszym nie zważałem...
Przeczytaj całość

Marcel: Nadzieja i cel

Do nowenny namówiła mnie przyjaciółka. Początkowo byłem sceptyczny, było to dla mnie "magiczne" klepanie formułek, które do niczego nie prowadzi. Strata czasu. Ale jednak stwierdziłem, że spróbuję, głównie z szacunku do przyjaciółki. Bardzo pomogła też wygodna aplikacja zachęcająca pomagająca w przechodzeniu przez kolejne tajemnice. Zawsze lubiłem się modlić, ale nie spodziewałem się niczego. Wybrałem intencję, która mi przyświeca od dłuższego czasu - przynajmniej umocnię się w postanowieniach. I co się stało?
Przeczytaj całość

Krystyna: Łaski Nowenny

chcialabym krzyczec z radosci i wolac do ludzi aby zawierzyli Matence jestem w 10 dniu Nowenny i Matenka zaczela swoje dzielo odemnie.ja modle sie za dzieci a widocznie Mateczka ma na celu wyciszenie mnie samej .radosc i pokoj serca ktorego nigdy nie znalam jest darem ktory zagoscil we mnie zchwila kiedy rozpoczelamNowenne Pompejanska.ufam obietnicy Maryi
Przeczytaj całość

Daria: O potrzebne łaski dla taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na pielgrzymce do Częstochowy. Od razu pomyślałam o modlitwie za mojego tatę. Nie prosiłam Maryji o nic konkretnego, bo wiem, że Bóg sam wie co dla niego będzie najlepsze.
Przeczytaj całość

P: Intencje są w rękach Najświętszej Panienki

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej juz nowenny. Z żoną spodziewamy sie drugiego dziecka, pierwsza córka w tym roku skończy 10 lat. Pierwszą i trzecią nowenne odmawiam wlasnie o szczęśliwy przepieg i rozwiazanie ciąży. Druga była o zdrowie brata.

Ale swiadectwo jest o czyms innym. Od 23 lat byłem zniewolony grzechem i straciłem nadzieje że jeszcze kiedyś wyrwę się z tego nałogu i wlasnie podczas odmawiania nowenny pomimo iz nje była to moja intencja, otrzymalem dar czystości, tak poprostu bez żadnego napinania. Moc modlitwy rozancowej jest przeogromna a jej zakres nieograniczony. Intencje są w rękach Najświętszej Panienki, a ja mam mnistwo spokoju w sobie, a najwiecej mam go kiedy w reku mam różaniec. Chociaż czasami jego odmawianie polaczone jest z jazdą samochodem albo pracą i mam mnóstwo wątpliwości czy jest to odpowiednia forma modlenia mam ufnosc ze Matusia rozumie i cieszy się ze ją zapraszam do mojego zycia i przezywania ze mną dnia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!