Natalia: Zostałam uzdrowiona

W 2016 roku odmówiłam Nowennę w intencji uzdrowienia z nerwicy lękowej, która rozpoczęła się w 2015 roku. Przed rozpoczęciem odmawiania Nowenny znalazłam na tej stronie świadectwa osób, które, dzięki modlitwie, uzyskały łaski, o które prosiły. A te osoby, których łask nie otrzymały, na pewno otrzymały inne, o które być może nie prosiły.
Trzy lata temu byłam bardzo zmęczona moimi stanami lękowymi, które odbierały mi radość życia i energię do wykonywania pracy i codziennych obowiązków. Postanowiłam spróbować odmówić Nowennę, chociażby na próbę. Wiem, że modlitwa pomaga, uświęca, nawet jeśli nie od razu uzyskujemy, o co prosimy. Nowennę odbyłam, chociaż przyznam, że z pewnym trudem. W trakcie jej odmawiania lęki się wzmogły wyraźnie, miałam nieraz ochotę przerwać modlitwę, ale Niepokalana dałą mi siłę do jej ukończenia. Uzdrowienie nie przyszło tak automatycznie, od razu. Byłąm trochę zawiedziona, ale nie opuszczała mnie myśl, że z wszelkiego złą i trudu Bóg wyprowadzi dobro. Po 2 latach po odmówieniu Nowenny zdecydowałam się na psychoterapię, spotkałam cudowną terapeutkę, która pomogła mi wyjść na prostą. Jednocześnie, obok terapii, cały czas się modliłam na różańcu, chociaż tylko jedną część codziennie. I wierzę głęboko, że Maryja przyprowadziła mnie do siebie. Efekt: 8 grudnia br. wstąpiłam do Rycerstwa Niepokalanej, noszę Cudowny Medalik, nadal modlę się na różańcu. Moja wiara stała się bardziej dojrzała, chociaż czasami miewam słabsze dni. Z nerwicy zostało wspomnienie, ale też i przekonanie, że gdyby jej nie było, dzisiaj nie byłabym w Rycerstwie, nie oddałabym swojego życia pod opiekę Matki Boskiej, nie zrozumiałabym tylu spraw. Bóg faktycznie wyprowadził dobro z cierpienia. Wczoraj, 21.12, rozpoczęłam kolejną Nowennę, ponownie w intencji mojego zdrowia, tym razem fizycznego i nie emocjonalnego i wiem, że Matka Boska mnie nie zawiedzie. Ona wie lepiej, co mi jest najbardziej potrzebne. Uczę się Jej ufać i wiem, że nigdy nie jestem sama. Wszystkim życzę dużo siły i radości na każdy dzień!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
SzymonDivine Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Divine
Gość
Divine

Bardzo dziękuję za to świadectwo, życzę wielu radosnych i spokojnych dni

Szymon
Gość
Szymon

Super świadectwo! Życzę powodzenia i wytrwałości w dalszej modlitwie 🙂 Mam też pytanie, prosze powiedz w jaki sposób można dołączyć do tego Rycerstwa Niepokalanej?

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -