Mariusz: Świadectwo

W dniu 15 sierpnia rozpocząłem odmawiać Nowennę Pompejską, a w dniu 7 października skończyłem odmawiać czwartą w swoim życiu Nowennę Pompejską.
Read More

Edyta: Łaska spokoju ducha

Dzięki Nowennie Pompejańskiej, otrzymałam łaskę spokoju ducha, staram się pokornie podchodzić do ludzi i ich nie oceniać. Jeśli chodzi o pierwszą intencję, to mogę powiedzieć że zostałam częściowo wysłuchana przez Matkę Bożą, ponieważ poprawiły się moje relacje z osobą za którą się modliłam.
Read More

Marek: Wiem, że jestem na właściwej ścieżce

Szczęść Boże. Jestem w trakcie 3 nowenny. Wszystkie dotyczą tak naprawdę tej samej sprawy - ratowania małżeństwa i rodziny. Od dłuższego czasu w moim małżeństwie nie działo się dobrze. Ostatecznie żona kazała mi się wyprowadzić (jej mieszkanie). Okazało się, że ma innego. Po pierwszym okresie mocnego przybicia postanowiłem szukać pomocy w Maryi. Pierwsza nowenna była w intencji odrodzenia naszego małżeństwa. Czułem, że to będzie najwłaściwsza intencja, chociaż czułem się zdradzony i oszukany, widziałem też winę w sobie.
Read More

Ewa: łaska siły i zdrowia dla mojej siostry, uzdrowienie

Nie wiem dlaczego nie napisałam tego wcześniej, dlaczego wcześniej nie podzieliłam się tym co wydarzyło się w moim życiu w życiu mojej rodziny... W październiku zeszłego roku dowiedziałam się, że moja siostra choruje na raka - czerniak.. kiepska odmiana bo oporna na leczenie, wszystko potoczyło się bardzo szybko... pojawił się...
Read More

Anna: Wyczekiwany dom

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chciałam złożyć świadectwo o tym jak prosiliśmy Maryję o dom. Przez 6,5 roku mieszkaliśmy na stancjach. W tym czasie doczekaliśmy się 4 dzieci. Chyba jak każda rodzina marzyliśmy o własnym domie, niestety nasze dochody były zbyt niskie a dzieci zbyt dużo, aby uzyskać jakikolwiek kredyt mieszkaniowy. Razem z mężem odmawialiśmy różne nowenny i modlitwy, błagaliśmy Boga o dom. Czasem nawet kłóciłam się z Nim, że dał nam tyle dzieci a nie chce dać nam domu dla nich.
Read More

Ewa: czuje ze jestem lepszym człowiekiem

Odmowilam dwie nowenny i na pewno nie raz wroce do tej przepieknej modlitwy.i za pierwszym i za drugim razem MARYJA ukochana wysluchala o wiele wiecej niz prosilam.

udalo mi sie dostac wymarzona prace ,choc to wydawalo sie niemozliwe !!Relacje z moimi dziecmi zostaly uzdrowione ,zmienily sie ich serduszka ale i ja sie zmienilam!ta modlitwa przemienila zycie moje,moich najblizszych ale i przyjaciol krorym.wszystko zaczelo sie po dlugim czasie prostowac.jestem wdzieczna,czuje obecnosc Maryi i jedno wiem na pewno -kiedy zaczynamy odmawiac Nowenne Pompejanska zblizamy sie do Maryi tak bardzo ze sami zaczynamy byc lepszymi ludzmi.zmienia sie nasze nastawienie do ludzi,latwiej wybaczyc,dostrzec ze pewne sprawy wygladaja inaczej patrzac okiem naszej wiary a inaczej patrzac okiem grzesznika .czuje ze jestem lepszym czlowiekiem.dzieki Tobie Ukochana Mamuniu !!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?