Monika: Zmiana miejsca pracy.

Wiedziałam dokładnie czego chcę jaka to ma być praca i dokładnie gdzie, ale modliłam się ogólnie o właściwe miejsce dla mnie.
Read More

Anna: Maryja uzdrawia mnie z nerwicy i proszę o następne łaski

Chorowałam na nerwicę lękową ponad rok, nic nie pomagało i miałam wrażenie, że choroba się pogłębia. Powierzyłam swoje zdrowie w nowennie pompejańskiej Matce Bożej i od samego początku zaczęłam zauważać poprawę.
Read More

Agata: Działanie Pana i Maryi

Nowennę Pompejańską odkryłam kilka miesięcy temu, kiedy moje małżeństwo praktycznie legło w gruzach z dnia na dzień. Moją pierwszą Nowennę Pompejańską modliłam się właśnie w intencji mojego małżeństwa. Kiedy w międzyczasie mój mąż złożył pozew rozwodowy, świat mi się sypał, ale trwałam w modlitwie, mimo że burzyłam się czasem i...
Read More

Agnieszka: Bezsenność mamy

Szczęść Boże Moją kolejną już Nowennę Pompejańską postanowiłam odmówić za moją mamę, która od wielu lat cierpi na bezsenność. Kilka razy mówiliśmy jej by zgłosiła się do specjalisty lub kupiła jakieś leki - bez skutku. Jakoś w połowie części błagalnej bez żadnego namawiania postanowiła kupić Melatoninę i w końcu zacząć leczyć bezsenność. Już po 2 tygodniach powiedziała, że widzi różnicę- znikło przemęczenie i nie bolały już oczy. :)
Read More

Wiesława: finansowej.Moja prośba została już wysłuchana

O nowennie dowiedziałam się od córki,która przeczytała o niej w internecie i dala mi wydruk sposobu jej odmawiania.Przez pięć dni coś mnie powstrzymywało od rozpoczęci modlitwy,ale wreszcie się przemogłam i 22/09/2013 rozpoczęłam się modlić.Modlę się o stabilizację zawodową dzieci i poprawę sytuacji finansowej.Moja prośba została już wysłuchana,a do końca mojej...
Read More

Asia: Praca dla Męża

To kolejne moje świadectwo, w którym chcę opowiedzieć jak silna jest moc tej modlitwy. Mój codzienny różaniec ofiarowalam w intencji znalezienia pracy dla mojego męża. Nie jest to łatwa sprawa, ponieważ mąż jest w wieku, w którym nie jest prosto otrzymać jakiejkolwiek zatrudnienie (56 lat).

Po 2,5 latach modlitwy (z krótkimi przerwami pomiędzy Nowennami) mąż dzis podpisał umowę o pracę w instytucji, w której poprzednio dwukrotnie odmówiono mu zatrudnienia. W czasie tych lat mąż również pracował – mial dorywcze prace, które pozwalały nam nie tracic nadziei na cos lepszego oraz uwierzyć w to, że Maryja nas słucha i nasze prośby przekazuje Swojemu Synowi. A ja w międzyczasie zmieniłam intencję z „o pracę dla Męża” na ” o dobrą pracę dla Męża”. Myślę ze moje świadectwo i to jak wielka łaska nas spotkała najlepiej mogą zrozumieć osoby, które długo pozostają bez pracy oraz ich najbliżsi. Przyznaję, że często kolejne modlitwy przerywały łzy i myśli „Dlaczego Maryjo…???” ale udało się wytrwać na modlitwiedzięki łasce. I wszystkim mogę powiedzieć – ta modlitwa działa cuda, bo właśnie w kategorii cudu traktuję to co nas spotkało. A od wczoraj rozpoczęłam nową Nowennę. Tym razem w pewnej intencji dotyczącej mojego Syna. I przyznaję, że miałam pewne wątpliwości, czy jest to na tyle ważne aby zawracać tym głowę Maryi ( że jest to bardzo ważne dla Syna, to wiem na pewno). I wtedy przypomniałam sobie o Cudzie w Kanie. Skoro Maryja poprosiła o przemianę wody w wino, to znaczy że nie ma spraw nieważnych. Nie traćmy nadziei, ta modlitwa ma wielką moc. A na niektóre rzeczy musimy dłużej czekać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Asia: Praca dla Męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Dajesz nadzieję swoim świadectwem. Nie poddajemy się 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?