Jarek: Matka mnie wysłuchuje

Parę lat temu miałem okres, że zacząłem wątpić. Chodziłem do kościoła ale w sumie nie wiadomo po co, byłem bo byłem. W pewnym momencie dopadła mnie trudna sytuacja, nie potrafiłem znaleźć wyjścia, znaleźć czegoś na czym mógłbym oprzeć dalej życie, byłem zagubiony i zaczynałem można powiedzieć wariować z tego powodu.

Nieprzespane noce, trudności w skupieniu się. W końcu odnalazłem stabilny grunt w Bogu, we wierze. Od tej pory dostąpiłem wielu łask poprzez różaniec.
Nieco ponad 2 lata temu miałem jedną z dość ciężkich sytuacji, wiedziałem, że muszę znaleźć pracę. Pierwszą prace w życiu. Wtedy natrafiłem na nowennę pompejańską. Zacząłem ją odmawiać i udało się, dostałem pracę w dodatku taką jak chciałem, w zawodzie, z reszta pracuję tam do dziś. Niestety moja radość nie trwała długo. Zaczęła mi doskwierać choroba związana z ta pracą. Wiedziałem, że jeśli jej nie wyeliminuje to moje marzenia legną w gruzach i te wszystkie lata poświęcone na naukę się zmarnują. Niestety nie jest to choroba typu „wezmę leki i mi przejdzie”. Długo się nie zastanawiając rozpocząłem drugą nowennę o zdrowie dla siebie. Po raz kolejny zostałem wysłuchany, a już praktycznie podjąłem decyzje o rezygnacji z tej pracy. Dziś rozpocząłem, trzecią nowennę. Niestety w mojej rodzinie źle się dzieje. Jakieś dziwne kłótnie, które nie maja logicznego wyjaśnienia. Boję się każdego kolejnego dnia… Modlę się więc w intencji pokoju w rodzinie. Jeśli ktoś może niech zmówi chociaż jedną dziesiątkę za wytrwałość dla mnie lub w wspomoże moją intencje. Szczęść Boże.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jarek: Matka mnie wysłuchuje"

Powiadom o
avatar
Krystyna M
Gość
Krystyna M

Jarku, jesteś dzielny i wytrwały ,więc tak dalej trzymaj,
Wspaniałe Świadectwo !
Dzisiaj podczas swoich Modlitw będę prosiła w Twojej intencji.

Najświętsza Matka Boża Pompejańska ma Ciebie w opiece.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE !

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dołączę Twoją intencje podczas modlitwy. Pozdrawiam/ z Bogiem

Ewa
Gość

Już się pomodliłam. Dziękuję za Twoje świadectwo. Niech Cię Pan Bóg błogosławi.

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij