sylwia: Rak płuc z przerzutami do mózgu

Ja już nie jestem taka załamana jak wcześniej
Przeczytaj całość

Urszula: dzięki tej modlitwie dałam radę

Witam. Przede wszystkim Nowenna Pompejańska to Wielka Moc dla człowieka, który nie ma ratunku z nikąd. W wielkim cierpieniu i trudnościach dzięki tej modlitwie dałam rade. Uprosiłam już Nowenna Pompejańską wspaniałą prace a także cudowne uzdrowienie z choroby nieuleczalnej, gdzie lekarz powiedział, że nie jest możliwe uleczenie choroby,a tylko jej...
Przeczytaj całość

Z: Była „miłość” i niespodziewane uwolnienie

Chciałabym się podzielić moim świadectwem odnośnie różańca i nowenny pompejańskiej. Wybaczcie, jeśli nie będzie to idealnie składny tekst - jestem bardzo zmęczona, ale nie chcę odwlekać mojego świadectwa na później, bo w końcu nigdy go nie napiszę. Chciałabym przedstawić Wam zmiany, które zaszły w moim życiu od kiedy zaczęłam regularnie odmawiać różaniec, a później Nowennę.
Przeczytaj całość

Wdzięczna: List – Wiele łask

Nowenną Pompejańską odmówiłam kilkanaście razy w różnych intencjach. Za przyczyną Matki Bożej uprosiłam rozwiązanie bardzo trudnej sprawy urzędowej, po ludzku niemożliwej do rozwiązania. Moje intencje były różne, za dzieci, o miłość, o zgodę w rodzinie, za dusze czyśćcowe. Przeczytaj Wdzięczna: List – Wiele łask
Przeczytaj całość

Ryszard: Z Maryją w drodze po zdrowie

Mój stan zdrowia dość nagle uległ pogorszeniu. Z dnia na dzień czułem się znacznie gorzej. Trafiłem do szpitala. Zdiagnozowano problemy chorobowe o charakterze neurologicznym i laryngologicznym.
Przeczytaj całość

Jarek: Matka mnie wysłuchuje

Parę lat temu miałem okres, że zacząłem wątpić. Chodziłem do kościoła ale w sumie nie wiadomo po co, byłem bo byłem. W pewnym momencie dopadła mnie trudna sytuacja, nie potrafiłem znaleźć wyjścia, znaleźć czegoś na czym mógłbym oprzeć dalej życie, byłem zagubiony i zaczynałem można powiedzieć wariować z tego powodu.

Nieprzespane noce, trudności w skupieniu się. W końcu odnalazłem stabilny grunt w Bogu, we wierze. Od tej pory dostąpiłem wielu łask poprzez różaniec.
Nieco ponad 2 lata temu miałem jedną z dość ciężkich sytuacji, wiedziałem, że muszę znaleźć pracę. Pierwszą prace w życiu. Wtedy natrafiłem na nowennę pompejańską. Zacząłem ją odmawiać i udało się, dostałem pracę w dodatku taką jak chciałem, w zawodzie, z reszta pracuję tam do dziś. Niestety moja radość nie trwała długo. Zaczęła mi doskwierać choroba związana z ta pracą. Wiedziałem, że jeśli jej nie wyeliminuje to moje marzenia legną w gruzach i te wszystkie lata poświęcone na naukę się zmarnują. Niestety nie jest to choroba typu „wezmę leki i mi przejdzie”. Długo się nie zastanawiając rozpocząłem drugą nowennę o zdrowie dla siebie. Po raz kolejny zostałem wysłuchany, a już praktycznie podjąłem decyzje o rezygnacji z tej pracy. Dziś rozpocząłem, trzecią nowennę. Niestety w mojej rodzinie źle się dzieje. Jakieś dziwne kłótnie, które nie maja logicznego wyjaśnienia. Boję się każdego kolejnego dnia… Modlę się więc w intencji pokoju w rodzinie. Jeśli ktoś może niech zmówi chociaż jedną dziesiątkę za wytrwałość dla mnie lub w wspomoże moją intencje. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Jarek: Matka mnie wysłuchuje"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna M
Gość
Krystyna M

Jarku, jesteś dzielny i wytrwały ,więc tak dalej trzymaj,
Wspaniałe Świadectwo !
Dzisiaj podczas swoich Modlitw będę prosiła w Twojej intencji.

Najświętsza Matka Boża Pompejańska ma Ciebie w opiece.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE !

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dołączę Twoją intencje podczas modlitwy. Pozdrawiam/ z Bogiem

Ewa
Gość

Już się pomodliłam. Dziękuję za Twoje świadectwo. Niech Cię Pan Bóg błogosławi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!