Ania: Wspaniała modlitwa

Nowennę pompejańską zaczełam odmawiać w tym roku. Pierwszą odmówiłam w intencji zdania egzaminów a drugą w intencji poznania dobrego chłopaka. Żadna nowenna nie spełniła się. Otrzymałam jednak wiele innych łask. Pokochałam różaniec mimo, że wcześniej trudno było mi zmówić chociaż 10. Gdy modliłam się w intencji egzaminów to zrozumiałam, że...
Read More

Wierząca: zachecam wszystkich z kim rozmawiam do odmawiania tej Nowenny

Poczatek  ubieglego roku ,zle sprawy pietrzyly  sie wokol mnie jedna po drugie,codziennie mowilam 10rozanca i Koronke juz od lat do a kiedy w polowie lata moje zdrowie calkiem podupadlo,(nie jestem okazem zdrowia )ale jakos dawalam rade,ale wlasnie wrzesien w ubieglym roku ,byl miesiacem kiedy odczulam calkowity brak sil do wszystkiego...
Read More

Kinga: Modlitwa o pieniądze

Chciałabym złożyć swoje pierwsze świadectwo o Nowennie Pompejańskiej. Odkryłam ją poprzez internet i tak za mną chodziła przez jakiś czas. Podjęłam walkę od 1 stycznia tego roku. Modliłam się w intencji pieniędzy (chciałabym mieć w końcu swoje własne mieszkanie)Matka Boża po części spełniła moją prośbę bo zamiast łatwych pieniędzy otrzymałam przez czas odmawiania Nowenny tyle nadgodzin w pracy, że za 2 miesiące wzięłam podwójne pensje :-)
Read More

Ewelina: Wyprosiłam u Mamy dobrą pracę po latach bezowocnych poszukiwań!

Kochani! przyznam na wstępie, nie bez wstydu, że o Nowennie dowiedziałam się na pudelku, a że były te posty często wyśmiewane i atakowane, nie brałam sobie tego do serca, a wręcz uznałam to za fanatyzm. Po jakimś czasie dołączyłam do grup katolickich na facebooku i tam znów natrafiłam na tą...
Read More

Joanna: Dziękuję

Dziękuję i za tych,którzy przez ostatni rok zrobili trochę zamiesznia w moim zyciu.Ale są oni jakby wskazówka co jeszcze można zmienić.Dziękuję za szansę pojawienia się pracy.Mam nadzieję,ze przyniesie dobre korzyści. Podsumowujac rok 2015 odmówiłam trzy nowenny i dziękuję za wszelkie dobro,które mnie spotkało.
Read More

Marzena: Odwieczna tęsknota – Miłość

Witajcie Kochani! Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem o działaniu Nowenny. Nowennę te zaczęłam w drugiej liceum w intencji znalezienia dobrego męża. Zaczęło się bez fajerwerków, ale po skończeniu, moje życie przewróciło się o 180 stopni!

Przypadkiem dostałam się do szkolnego chóru a tam poznałam młodą dziewczynę studiującą pewien kierunek Akademii Muzycznej. Poczułam, ze muszę spróbować tego, bo kto zakopuje talenty, ten nic nie zyskuje. Owa dziewczyna umowila mnie ze swoim profesorem, który teraz mnie uczy… Robię coś, co nigdy nie było nawet w moich marzeniach! A poza tym czuje, ze tutaj znajdę męża, o ile już go nie poznałam… 🙂 ! Kochani, módlcie się tą modlitwą, bo ona działa cuda! Dziękuję z całego serca Marii, Matce Bożej i naszej, dziękuję jej, ze ze mną jest i czuwa! Życzę wszystkim, żeby Wasze marzenia, o ile są zgodne z wolą Bożą, się spełniły!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marzena: Odwieczna tęsknota – Miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika Makowska
Gość

Marzenko uczysz się grać na jakimś instrumencie czy śpiewać?

Marzena
Gość
Marzena

Chciałabym zachować to w tajemnicy