Katarzyna: Łaska dla Dzieci

Nowennę odmawiałam w intencji mojego syna, gdyż ma tzw. ciężką mowę i choć powinien już dawno wyraźnie mówić wciąż sepleni. Postanowiłam ofiarować go Maryi z Pompejów.
Read More

Basia: Prośba o uporządkowanie życia.

Chciałabym serdecznie wszystkich wątpiących w skuteczność tej modlitwy zapewnić, że jest to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie łask, a tym samym na zmianę swojego życia.
Read More

Paweł: Odzyskałem spokój

Dzięki Ci Matko Najświętsza za osłonę płaszczem Twej Opieki. Odpedzilas ode mnie niepokój, strach i podejrzliwosc. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny. To jeszcze nie koniec Nowenny, a ja już mam kolejną intencje na następne 54 dni. Tym razem będę powierzal Ci moich trzech synów. Będę gorliwie modlił się za nich, aby i oni odczuł Twa Matczyna milosc i opiekę. Kieruj mną i prowadź. Oddaje Ci we władanie całego siebie Moja Kochana Mamusiu.
Read More

Agnieszka: Prośba o uratowanie małżeństwa

Pracujemy nad naszą miłością, bo miłość to zadanie. Zawierzyłam siebie i swoją rodzinę w opiekę Matce Bożej,dziękuję Ci kochana Matko Boża że tak bardzo nas kochasz.
Read More

Maria: Wybłaganie pracy dla syna

Pragnę zachęcić wszystkich do odmawiania różańca i kierowania swoich próśb do Matki Najświętszej, która nikogo nie opuszcza i nikim nie gardzi. Odmawiam nowennę pompejańską od 2 kwietnia 2014 r. odczuwam cały czas opiekuńczy płaszcz ochronny nad swoją rodziną, wiem, że to Królowa Różańca Świętego czuwa nad nami. Przeczytaj Maria: Wybłaganie...
Read More

Konrad: Sądziłem że to nie dla mnie

A jednak dałem radę. Tyle się nasłuchałem o Nowennie od starszych znajomych na Kursie Alfa w Cieszynie, iż w końcu postanowiłem spróbować . I udało się, choć byly i te ciężkie dni, kiedy wydawalo się, ze nie dam rady. Dziś mogę powiedzieć, ze już po kilkunastu dniach odmawiania Nowenny moje problemy jako małego przedsiębiorcy zaczęły znikać, węzły rozwiązywać , przestałem się bać o przyszłość i zacząłem kolejne przeszkody błogosławić, dziękować za nie Panu. Polecam wiec każdemu, również w problemach finansowych 😀 Dziękuje Ci Najświętsza Panienko! Dziękuje!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Konrad: Sądziłem że to nie dla mnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Peter
Gość
Witam , kurczę ja teraz mam takie problemy , prowadzę własna firmę , klienci mnie oszukują , wymuszają wszystko , jakiś koszmar , podatki niepozaplacane bo pieniędzy nie ma , ledwo wierze koniec z końcem , odmawiam moja 2 nowennę , przykro mi przed Matka Boża ze brak w niej pełnej modlitwy , mam problem z kontemplacja tajemnic , zastanawiałem się czy prośba o pieniądze jest OK ?,,, ale życie kosztuje , realizacje kosztują mysle ze Najswietsza Panienka to rozumie , ostatecznie pogodziłem się z faktem iż mogę nie zostać wysłuchany wiec dodaje do mojej modlitwy bądź wola twoja ,… Czytaj więcej »
bogumiła
Gość
bogumiła
Witaj Konrad , witaj Peter. Byłam kiedyś w tragicznej sytuacji finansowej , firma się sypała, licytacja za licytacją , poszły w ręce komornika 2 samochody i koparka, Przed licytacją domu odmówiłam po raz pierwszy NP i licytacja się nie odbyła (już druga za pół wartości)przed pierwszą licytacją modliłam sie koronka do młosierdzia bożego i pomogło. Miałam wielu klientów ,którzy mnie oszukali i po prostu nie zapłcili za robotę . (Duże kwoty).Sprawy sądowe ciągna sie latami. Teraz kończę 11 nowenne. Idzie coraz lepiej. powoli wychodzę z długów. Odkryłam też modlitwy do Św Józefa- patrona rodziny i robotników. Modlę się do św… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

Bogusiu, dziękuję za Twój komentarz. Jestem w identycznej sytuacji i tez budowlanka. Leasing zabrał co chciał (np. samochód, a pozostały 3 raty), naliczył sobie takie koszta, że nie mam sprzętu a przez 4 lata spłacam dług. Itd. modlitwa bardzo pomogła. A teraz od grudnia nie mamy zleceń… Ale cóż trzeba walczyć. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich czytających. Niech wam Bóg błogosławi.

bogumiła
Gość
bogumiła
Do Justyny i Innych MiŚ-ów. Polecam modlitwę Płaszcz Św Józefa.Mnie pomogła.Mam nowe zlecenia. Czekam tylko na odwilż. Po zmówieniu całego Płaszcza w intencji swojej pracy, rozpoczęłam nowy za pracę córki. .Już w 7 dniu dostała zlecenie na projekt. Wiara czyni cuda, Oczywiście jak napisałm wyżej jestem wielką zwolenniczką Nowenny Pompejańskiej. Za 4 dni kończe odmawiać jedenastą w intencji moich dzieci… I oczywiście zacznę następną.Pamiętam jak zasypiałam przy pierwszej….. To było dawno. Teraz modlitwa jest obecna w moim życiu i nie sprawia żadnych trudności.Jest jeszcze modlitwa tzw Egzorcyzm poranny, znajdż w internecie. Odmawiam przed ważnymi zdarzeniami lub rano. Poleciła mi tę… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

Bogusiu, dziękuję.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Warto też pamiętać o przekazywaniu dziesięciny od dochodu oraz o godnym opłacaniu zatrudnionych w firmie osób…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!