Konrad: Sądziłem że to nie dla mnie

A jednak dałem radę. Tyle się nasłuchałem o Nowennie od starszych znajomych na Kursie Alfa w Cieszynie, iż w końcu postanowiłem spróbować . I udało się, choć byly i te ciężkie dni, kiedy wydawalo się, ze nie dam rady. Dziś mogę powiedzieć, ze już po kilkunastu dniach odmawiania Nowenny moje problemy jako małego przedsiębiorcy zaczęły znikać, węzły rozwiązywać , przestałem się bać o przyszłość i zacząłem kolejne przeszkody błogosławić, dziękować za nie Panu. Polecam wiec każdemu, również w problemach finansowych 😀 Dziękuje Ci Najświętsza Panienko! Dziękuje!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Konrad: Sądziłem że to nie dla mnie"

Powiadom o
avatar
Peter
Gość
Witam , kurczę ja teraz mam takie problemy , prowadzę własna firmę , klienci mnie oszukują , wymuszają wszystko , jakiś koszmar , podatki niepozaplacane bo pieniędzy nie ma , ledwo wierze koniec z końcem , odmawiam moja 2 nowennę , przykro mi przed Matka Boża ze brak w niej pełnej modlitwy , mam problem z kontemplacja tajemnic , zastanawiałem się czy prośba o pieniądze jest OK ?,,, ale życie kosztuje , realizacje kosztują mysle ze Najswietsza Panienka to rozumie , ostatecznie pogodziłem się z faktem iż mogę nie zostać wysłuchany wiec dodaje do mojej modlitwy bądź wola twoja ,… Czytaj więcej »
bogumiła
Gość
bogumiła
Witaj Konrad , witaj Peter. Byłam kiedyś w tragicznej sytuacji finansowej , firma się sypała, licytacja za licytacją , poszły w ręce komornika 2 samochody i koparka, Przed licytacją domu odmówiłam po raz pierwszy NP i licytacja się nie odbyła (już druga za pół wartości)przed pierwszą licytacją modliłam sie koronka do młosierdzia bożego i pomogło. Miałam wielu klientów ,którzy mnie oszukali i po prostu nie zapłcili za robotę . (Duże kwoty).Sprawy sądowe ciągna sie latami. Teraz kończę 11 nowenne. Idzie coraz lepiej. powoli wychodzę z długów. Odkryłam też modlitwy do Św Józefa- patrona rodziny i robotników. Modlę się do św… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

Bogusiu, dziękuję za Twój komentarz. Jestem w identycznej sytuacji i tez budowlanka. Leasing zabrał co chciał (np. samochód, a pozostały 3 raty), naliczył sobie takie koszta, że nie mam sprzętu a przez 4 lata spłacam dług. Itd. modlitwa bardzo pomogła. A teraz od grudnia nie mamy zleceń… Ale cóż trzeba walczyć. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich czytających. Niech wam Bóg błogosławi.

bogumiła
Gość
bogumiła
Do Justyny i Innych MiŚ-ów. Polecam modlitwę Płaszcz Św Józefa.Mnie pomogła.Mam nowe zlecenia. Czekam tylko na odwilż. Po zmówieniu całego Płaszcza w intencji swojej pracy, rozpoczęłam nowy za pracę córki. .Już w 7 dniu dostała zlecenie na projekt. Wiara czyni cuda, Oczywiście jak napisałm wyżej jestem wielką zwolenniczką Nowenny Pompejańskiej. Za 4 dni kończe odmawiać jedenastą w intencji moich dzieci… I oczywiście zacznę następną.Pamiętam jak zasypiałam przy pierwszej….. To było dawno. Teraz modlitwa jest obecna w moim życiu i nie sprawia żadnych trudności.Jest jeszcze modlitwa tzw Egzorcyzm poranny, znajdż w internecie. Odmawiam przed ważnymi zdarzeniami lub rano. Poleciła mi tę… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna

Bogusiu, dziękuję.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Warto też pamiętać o przekazywaniu dziesięciny od dochodu oraz o godnym opłacaniu zatrudnionych w firmie osób…

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij