Anna: rzucenie palenia

Byłam namiętną palaczką papierosów, a jednocześnie nienawidziłam tego nałogu.Mawiałam,że mam dwa nałogi:gdy palę myślę tylko o tym jak przestać,Gdy rzucałam myślałam tylko o tym jak zapalić.Wiem,długi ten wstęp, ale może ktoś też rozpaczliwie szuka pomocy. Rozpoczęłam Nowennę Pompejańską i zastanawiałam się jak Matka Boża poradzi sobie z tak zawziętym typem...
Przeczytaj

Krystyna: Uleczenie z depresji i lęków nerwicowych

Nowennę odmawiałam na przełomie kwietnia i maja roku 2017 w intencji uzdrowienia duszy i ciała z chorób. Mateńka kochana uleczyła mnie z depresji i lęków nerwicowych oraz ze wspomnień po przebytym ataku ciśnienia,krążenia i obrzęku płuc. Napełniła moje serce i duszę pokojem, radością oraz rozpaliła serce gorącą wiarą w miłosierdzie Boże i miłością modlitwy różańcowej.Chwała Panu
Przeczytaj

Marta: wysłuchana modlitwa w intencji egzaminu

Witam. Parę miesięcy temu odmówiłam nowennenę pompejańską w intencji zdania certyfikatu językowego. Od wyniku tego egzaminu zależało czy mój dyplom zostanie uznany za granicą. Pod koniec odmawiania nowenny przyśnił mi się taki sam wynik jaki kilka dni później zobaczyłam na certyfikacie. Egzamin zdałam i kamień spadł mi z serca.
Przeczytaj

Marek: Niezliczone są łaski i dobroć naszej Ukochanej Matki

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica, na początku przepraszam Ciebie Matko Boża że tak długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa. Przepraszam Ciebie Matko Boża, że czasami odmawiałem różaniec bez potrzebnego skupienia, szybko, bezładnie. Dzięki Nowennie Pompejańskiej moje życie zmieniło się na lepsze, pełniejsze, zauważyłem, że jestem teraz innym człowiekiem pełnym miłości do Boga i bliźnich, dużo spokojniejszy.
Przeczytaj

Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego !
Przeczytaj

Zosia: Nowenna mnie uratowała

Odmawiam w tej chwili juz 6 tą nowennę. Wiele sie zmieniło. Przede wszystkim mam większy spokój w sercu.

Choc nostalgia i zle przeczucia dręczą to napewno nie tak jak wczesniej. Moja pierwsza intencja wciąż sie rozstrzyga przed tronem Pana Boga i wierzę że Matka Boska nad tym pracuje bo jeszcze się nie ‚ Rozstrzygnęło ‚ ! A wiem jestem pewna ze nie będę skrzywdzona Ufam Matce Bożej dala mi tyle spokoju w sercu i Łask w sprawie moich dzieci i dalej mi pomaga wypraszać laski dla moich dzieci i dla mnie. Nie przestanie odmawiania Nowenny to niemożliwe 😲 . Jest tyle spraw ludzi o których musimy sie modlić ! To najlepsza brom na szatana 👍 jeszcze takich naocznych przykładów dokładnie nie umie podać JESZCZE ale napewno moje drugie świadectwo bedzie bardziej graficzne. Wiem jedno odmawianie nowenny zmienia życie. Ja wiem ze moje dotychczasowe nowenny sa ze sobą powiązane i ja teraz oczekuje na ich piękne i szczęśliwe rozwiązanie. Odmawiajcie ( wszystkich i wszędzie) namawiam bo warto. To najpiekniejsza modlitwa 👏👏👏

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DanutaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

My odmawiamy nowennę pompejanską za wszystkie intencje Matki Bożej.

Danuta
Gość
Danuta

Tak , ja odmawiam siódmą nowennę . Powierzyłam Maryi dużo skomplikowanych sytuacji w moim życiu i teraz poprosiłam o intencje uznaną dla mnie przez Matkę Bożą . Uzyskałam spokój ,odzyskuję cierpliwość i wiarę że Maryja wysłucha moich intencji i w odpowiednim czasie zgodnie z Jej wolą doświadczę rozwiązań i jeszcze większej Jej troski. Ja jestem z nowenna związana choć dalej mam problem ze skupieniem i wyłączeniem się całkowicie przy odmawianiu – trwam oddając nawet chaos Maryi . Ten różaniec jest moim codziennym lekarstwem.Odmawiajcie , bo ta modlitwa jest cudowna!