Emilia: Uwolnienie z nałogu palenia

Pragnę podzielić się z Wami moja wielką radością. Ostatnią nowenną odmówiłam za dusze w czyśćcu cierpiące aby i one modliły się za mnie, a zwłaszcza w intencjach, które jakoś stały w miejscu i nic się nie działo- zwłaszcza o rzucenie palenia przez mojego męża, o które modliłam się wielokrotnie.
Przeczytaj całość

Doli: DZIĘKUJĘ ZA MOJE NOWE ŻYCIE

Dowiedziałam się od mojej klientki, która rok temu bardzo żle wyglądała, a kiedy ją spotkałam była w bardzo dobrej formie.
Przeczytaj całość

Magdalena: moja intencja została wysłuchana

Chciałabym złożyć świadectwo że dzięki Nowennie Pompejańskiej w końcu udało mi się znaleść pracę o której zawsze marzyłam. Poprzednie prace były ciężkie ,pracodawcy nie szanowali mnie i wszystko szło nie tak. Ludzie którzy mogli mi pomóc nie zrobili tego. Po odmówieniu nowenny wszystko się zmieniło,wiem że to zasługa Matki Bożej...
Przeczytaj całość

Mariposa: Uratowane małżeństwo

W roku 2016 odmawiałam nieprzerwanie nowennę pompejańską od marca do początku listopada w intencjach związanych z moim małżeństwem. Już 2 dni po rozpoczęciu modlitwy, tj. 12 marca odkryłam, że mój mąż ma romans ze swoją współpracownicą. Byłam wtedy w 7- mym miesiącu ciąży, odkrycie to ogromnie mną wstrząsnęło.
Przeczytaj całość

Dorota: Cudowna modlitwa

Witam. Chciałabym podzielić się radością którą mam w sercu. Na różańcu zaczęłam modlić się w lutym. Było mi strasznie ciężko, problemy zaczęły mnie przerastać, niewiedziałam co mam robić, i pamiętam jak dziś że płacząc prosiłam Pana Jezusa i Matkę Bożą o pomoc , żeby mi wskazali drogę którą mam podążać...
Przeczytaj całość

Karola: Trwajcie w modlitwie mimo wszystko !!!

Szczęść Boże! Kochani Bracia i Siostry! Nowennę pompejanską odmawiam od 08.01.2015 roku, prawie cały czas, na początku odmawiałam ją z wielkim oddaniem, powierzeniem mych spraw Maryi, teraz juz stało się to normą, rutyną

.Troszkę mnie to niepokoi, gdyż zaczęłam traktować tę przepiękną Nowennę jako Obowiązek. Nie chce mieć tego uczucia. Mam nadzieję, że niebawem to się zmieni. Wasze świadectwa czytam z przyjemnością co piątek. Moje intencje raz się spełniają, raz nie, raz tak, że nie do końca tak jakbym chciała. Troszkę mam „fochy”, ale szybko mi to mija i znowu trwam przy Maryi. Uważam, że to nieważne czy intencje się spełniają, ważny jest stały kontakt z naszą Matką, która jest i będzie z nami, jeśli tylko oddamy się pod jej opiekę😇. Dziękuję wszystkim za obecność w tej naszej wirtualnej wspólnocie⛪️! Trwajcie mocni w wierze!!! Z Panem Bogiem!!!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Karola: Trwajcie w modlitwie mimo wszystko !!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Eliza
Gość

Proszę odmówić Nowenne pompejańską za mnie.Eliza.

magda
Gość

Na początku mojej przygody z nowenna modlilam się żarliwie, w płaczu i na kolanach na kościelnej betonowej posadzce. Pamiętam strupy na kolanach… Teraz po ponad dwóch latach moja modlitwa jest inna, spokojna, odmawiam ją siedząc, intencje takie zwyczajne, już bez próśb o cud, jednak trwam!! bo poczucie bezpieczeństwa jakie daje codzienne obcowanie z Bogiem na różańcu jest bezcenne.

Dorota
Gość
Dorota

Eliza zacznij odmawiać NP za intencje Matki Boskiej a zobaczysz że twoje intencje się spełnią.

Justyna
Gość
Justyna

Czyli, że intencję wybiera Matka Boska?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!